هلدینگ راهکارهای سلامت (CNVY) – بیگ ۲۴ نیوز


هلدینگ شرکت های راه حل های بهداشتی (CNVY) تمرکز فعال بر سهام تایید شده در آخرین جلسه معاملاتی. سهام با ۱۳۸.۴۳ درصد تغییر دست داد و ارزش سهام خود را با قیمت ۱۰.۳ دلار در یک جلسه معاملاتی اخیر اعلام کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. CNVY در آخرین جلسه معاملاتی ۹۳۷۲۶۳۶ سهم را معامله کرد و میانگین حجم معاملات ۲۵۰.۸۳ هزار سهم را به خود اختصاص داد. ارزش بازار آن ۶۹۲.۸۸ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۰۱.۵۳ درصد و میانگین متحرک ۵۰ روزه با ۸۶.۷۱ درصد مقایسه شده است. قیمت سهام در امتداد ۵۲.۲۷% انحراف افزایشی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۷۹.۷۹ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسان نسبت به هفته گذشته همچنان ۷.۹۴ درصد است و در ماه گذشته ۹.۴۴ درصد نوسان را نشان می دهد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.84 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت -۲.۹۰٪ است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۴۱.۸۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱.۴۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۱.۲۰- درصد سود دارد. بازگشت سرمایه (ROI) 1.00٪ است. سود هر سهم (ROE) -1.90٪ است.

بررسی عملکرد:

CNVY بازده هفتگی ۱۵۶.۲۲% و بازده سالانه ۱۲.۱۹% را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۵۱.۶۹ درصد بوده و در ماه ۱۰۲.۷۶ درصد باقی مانده است. این سهم عملکرد سالانه ۲۳.۲۱ درصدی را به ثبت رساند که در مقایسه با ۹۴.۳۴ درصد در سه ماه گذشته افزایش یافت. این سهم در ۲۲.۶۱% از بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته قرار دارد، با نگاهی به پایین‌ترین حد ۵۲ هفته، سهام در ۱۷۴.۶۷% قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد سهام این شرکت ۱.۸ باشد (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۰.۴ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.