هوای ناآگاه با رکود مواجه است – ۲۰ خبرگزاری برتر


آیا به خاطر دارید که جو بایدن چند بار قبل از روی کار آمدن خود از قول کووید صرف نظر کرد؟ اینجا این یک یادآوری است که در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری Ghostly خود، جو خود را قوی تر از هر رهبر جهانی دیگری اعلام کرد، زیرا علیرغم آنچه رسانه ها به شما گفته اند، هیچ یک از آنها نتوانستند ویروس را کنترل کنند. موثرتر از دونالد ترامپ. اما به ما گفته شد که جو به دنیا آمده تا یک ویروس کش باشد، مگر زمانی که به دفترش رسیده است. او نمی دانست که ما واکسن کووید داریم در حال حاضر موجود است.

از آنجا اوضاع بدتر شد. چیزی که جو به آن امیدوار بود این بود که اگر سر او فریاد بزند، کووید از بین می‌رود (همانطور که با دارندگان پمپ بنزین انجام می‌دهد.) وقتی این اتفاق نیفتاد، جو تصمیم گرفت با پول زیادی به کووید رشوه بدهد تا او را شبیه به “کووید” کند. برنده”. در درازمدت، این چاپ پول چند سکه هزینه دارد. در اینجا جو بایدن بالاخره (پس از ۱۵ ماه کار) یاد می‌گیرد که چگونه اقتصاد جهانی کار می‌کند:

آیا می دانستید که اگر شرکتی در تایوان تولید تراشه های کامپیوتری را متوقف کند، بر خودروسازی در دیترویت تأثیر می گذارد؟ فکر کنم شما ۵ نفر باشیددهم شاید گریدر می دانست – اما جو تا زمانی که به دفتر نرسیده بود متوجه نشد. اگر کسی از قبل به او گفته بود، ممکن بود حتی سخت‌تر روی طرح «قفل کووید» کار کند.

اگر رای‌دهندگان متوسط ​​بایدن می‌دانست که «توقف ویروس» جو برایش چقدر هزینه دارد، شرط می‌بندم که او به گونه‌ای دیگر رأی می‌دهد. اما شوخی در مورد آنهاست: هر کسی که آنقدر احمق باشد که باور کند پیرمردی که نمی تواند روی او حساب کند می تواند به طور مؤثر با یک بیماری همه گیر جهانی مبارزه کند باید هزینه سوخت دیگران را بپردازد.

با این حال، افرادی که ماموریت روزانه شان کمک به جو بایدن است که روی پای خود بماند (که به طرز بدی شکست خورده اند) ادعا می کنند که اگر «چیزهای کوچک» که سر راه او قرار نمی گیرد، جو یک شخصیت تاریخی خواهد بود. در اینجا جیل در این مورد است:

“[The President] او برای کاری که می‌خواست انجام دهد امیدها و برنامه‌های زیادی داشت، اما هر بار که شما برمی‌گشتید، باید مشکلات آن لحظه را حل می‌کرد.»

آیا می‌دانستید که هر رئیس‌جمهوری ایالات متحده نیاز به مقابله با «مشکلات لحظه‌ای» دارد؟ آیا می دانید، آیا می خواهید مطمئن شوید که این فرمول در دسترس عموم است؟ جیل نمی داند. او فکر می کرد کار شوهرش نجات نسل های آینده از بلعیده شدن توسط یک نهنگ غول پیکر است. اطمینان از اینکه آمریکایی ها می توانند هزینه رفت و آمد روزانه خود را بپردازند، یا یک منبع ثابت دستمال توالت داشته باشند، بسیار پایین تر از سطح دستمزد جو بود – و اکنون او در انجام این کار گیر کرده است! زمانی که برای ریاست جمهوری آمریکا درخواست داد، حل «مشکلات روزمره» آمریکایی ها در شرح وظایف او نبود.

شما هرگز آماده نیستید که “چیزهای کوچک” به شما برسد. کووید پس از ماه‌ها گفتن «برنامه مفصلی برای مقابله با آن» همیشه غافلگیرکننده است. و هرگز انتظار نداشته باشید که هنگام درخواست شغل به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح با درگیری های خارجی روبرو شوید. منظورم این است که وقتی در استارباکس سر کار می روید، آیا انتظار دارید مشتریان هر روز صبح بیایند و از شما بخواهند که برایشان قهوه درست کنید؟ من می خواستم در آنجا کار کنم تا بتوانید در مورد نظرات خود در مورد نظریه جنسیت به مردم سخنرانی کنید! اگر تا به حال احساس کرده اید که شغل آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید، کاملاً احساس جو بایدن را درک می کنید.

اما اگر نگران شکست های جو بایدن هستید، نترسید. او ارتشی از “مشاوران” دارد که به اندازه او ناتوان هستند، اما حداقل می توانند تله پرومتر را بخوانند. در اینجا نظر تله پرومتر در مورد وضعیت اقتصادی فعلی است.

“کودکان در آفریقا از گرسنگی می میرند!” این عبارتی است که ما اغلب در دوران بزرگ شدن کودکان در اتحاد جماهیر شوروی از والدین خود هنگام شکایت از برخی چیزها می شنویم. معنای مفهومی این بود: “خفه شو و دست از گله و شکایت بردارید – افرادی وجود دارند که خیلی بدتر از شما هستند!” در اینجا برایان دیز، مشاور اقتصادی کاخ سفید، دقیقاً همان استدلال را در مورد مردم آمریکا بیان می کند:

“همانطور که من می گویم انجام دهید – یا در غیر این صورت!” این یکی دیگر از روش های مفید برای تربیت فرزندان است. در اینجا جو بایدن یک ۱ چشمگیر را به نمایش می گذاردخیابان با خیره شدن به تله پرومتر، فریاد زدن بر سر صاحبان پمپ بنزین “همین حالا قیمت ها را کاهش دهید، یا در غیر این صورت!”

“این من نیستم تو هستی!” در اینجا، کارن ژان پیر به شما یادآوری می کند که چه کسی براستی این باعث تورم شد، اشاره: این پوتین است. و کووید را فراموش نکنید. و از همه مهمتر جمهوری خواهان!

“همه چیز در مغز شماست!” اگر فکر می کنید اقتصاد بد است، به خاطر کاری نیست که بایدن انجام داده باشد. این تخیل شماست. اگرچه تورم بالاست و زندگی عموماً بد است، جین ساکی در ماه اکتبر در اینجا توضیح می دهد. و به نظر “به اندازه شما تیره نیست” (و اگر همه چیز به نظر شما تیره است، احتمالاً باید یک مارگاریتا بخورید).

خوش شانس جن پساکی، من اکنون شغل بسیار آسان تری در MSNBC پیدا کرده ام، زیرا به من گفته شده که او اکنون در حالی که نشسته دراز می کشد. اما شاگردان او همچنان اصرار دارند که اگرچه رکود به نظر می رسد، مانند رکود است، و اقتصاددانان آن را به عنوان یک رکود تعریف می کنند، اما رکود همچنان در ذهن شما وجود دارد:

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.