“هوشمند زیبا” در Netflix +

"هوشمند زیبا" در Netflix +یک هفته دیگر آمد و رفت و ما به پاییز خوبی می رسیم. آیا می توانید بگویید زمان مورد علاقه این نویسنده پاییز است؟ همه مثل من این احساس شادی ، تعجب و رضایت را ندارند که با آب و هوای سریع به وجود می آید ، اما می تواند با تماشای فیلم ها و نمایش های با بالاترین سطح در پلتفرم های پخش مورد علاقه شما خیلی سریع اتفاق بیفتد! خواه Netflix ، Hulu ، Amazon Prime یا همه موارد فوق را دوست داشته باشید ، هزاران موضوع جدید و هیجان انگیز در هر پلتفرمی وجود دارد که می تواند شما را به این روحیه شگفت انگیز در این آخر هفته برساند. برای حفظ شادی و آرامش ، ما در Decider شما را به داغترین انتخاب ها راهنمایی می کنیم و به شما کمک می کنیم بفهمید این آخر هفته به دنبال چه چیزی باشید و کجا آن را حمل کنید.

فیلم ها و نمایش های جدید برای پخش این آخر هفته: کاملا باهوش، جاستین بیبر: دنیای ما و جاسینتا

بیایید مستقیماً با پیشنهادات ویژه آخر هفته شروع کنیم! امیلی اوزموند و گرگ سوکلین ، ستاره های سابق دیزنی به سریال کمدی اصلی Netflix در Netflix ملحق می شوند ، کاملا باهوش، کتابی در مورد خواهر خوش شانس او ​​و هم اتاقی های “حباب دار” او ، مجموعه ای از رمان های خنده دار درباره زن جوان با استعداد است. اگر به چیزی کمی جدی تر فکر می کنید ، آن را بررسی کنید جاسینتا روی هولو این مستند تکان دهنده یک زن جوان را دنبال می کند که سعی می کند از سابقه خانوادگی خود در زمینه مواد مخدر و جنایت جلوگیری کند تا بتواند دوباره با این مرد جوان ارتباط برقرار کند. در نهایت ، وجود دارد جاستین بیبر: دنیای ما ، مستند ویدئویی اصلی آمازون پرایم ، ستاره فوق العاده کاتالوگ را در حالی آماده می کند که سالها بعد برای اولین کنسرت زنده خود آماده می شود. موارد زیر برخی از محبوب ترین موضوعات زیر هستند:

8 اکتبر جدید در Netflix: کاملا باهوش

https://www.youtube.com/watch؟v=ajUnLM5OLCk

امیلی اوزموند با کارتون جدید Netflix به سریال کمدی برمی گردد کاملا باهوشبه آیا سریال نورانی با محوریت “حباب دار” او (برخی می گویند) با چلسی هوشمند (جدی) و کتابخوان (اوسموند) صحبت می کند؟ خواهر کوچکتر کلر و همکاران مشابه او در اتاق حباب در لس آنجلس – هر کدام نمایانگر یکی از مدهای مدرن کلیشه اجتماعی هستند: تأثیرگذار ، مربی تناسب اندام و درمانگر گیاهخوار. اما از آنجا که چلسی قرار است به سرعت یاد بگیرد ، این افراد چیزهای بیشتری برای انتظار دارند و کلر و هم تیمی هایش احتمالاً یک یا دو درس به چلسی خواهند داد. اگر به دنبال یک کمدی جدید ، تا حدودی خنده دار ، اما از صمیم قلب هستید ، دیگر به دنبال آن نباشید کاملا باهوش این هفته در Netflix جدید است. پس از آن ، سایر بهترین برنامه های جدید را در Netflix بررسی کنید.

جریان مدیریت کاملا باهوش در نتفلیکس

جدید در ویدیوی 8 اکتبر Amazon Prime: جاستین بیبر: دنیای ما

از طریق مستند اصلی جدید جاستین بیبر نگاهی به جهان او بیندازید. جاستین بیبر: دنیای ما ، ویدئوی آمازون پرایم در آخر هفته جدید است. به کارگردانی مایکل دی. Ratner (دمی لواتو: رقص با شیطان) ، به دنبال آن مستند جاستین بیبر برای اولین کنسرت کامل خود در سه سال اخیر: کنسرت سال نو در سال 2020. ارائه شده توسط همسر هیلی بیبر و مدیر اسکوتر براون ، جاستین بیبر: دنیای ما برگردیم به زندگی این فوق ستاره بین المللی.

جریان مدیریت جاستین بیبر: دنیای ما در ویدئوی نخست

جدید در 8 اکتبر: جاسینتا

این آخر هفته در Hulu تازه است جاسینتایک فیلم مستند بسیار حساس که زندگی یک معتاد به مواد مخدر را روایت می کند که پس از زندانی شدن به دلیل اعتیاد به مواد مخدر ، پس از تلاش برای بازیابی زندگی خود بهبود می یابد. این فیلم عمدتا بر روی جاسینتا 26 ساله تمرکز دارد ، که از کودکی در سیستم زندگی می کرد و خارج از آن زندگی می کرد-عمدتا اعتیاد مادر به مواد مخدر. اما این بار جاسینتا مصمم است تا با دختر 10 ساله خود ، کلین ، که در جو و نارو زندگی می کند و با پدربزرگ و مادربزرگ پدری اش زندگی می کند ، متحد شود. اما در حالی که مستند جاسینتا همچنان در تلاش برای پیشروی با علل و دلایل اعتیاد خود است ، فیلم به یک ضربه بین نسلی در روابط مادران و دختران تبدیل می شود و یک قطعه بسیار حساس انسانی نسبت به قدرت انسانی است. توانایی مقاومت.

جریان مدیریت جاسینتا روی هولو

لیست کامل فیلم ها و نمایش های جدید که آخر هفته پخش می شود

گزینه های بالا فقط اجازه می دهد سطح را خراش دهید ، بنابراین می دانید که گزینه های شگفت انگیزی برای مجموعه کامل چیزهایی که می توانید در آخر هفته تماشا کنید وجود دارد! اگر هنوز در مورد بهترین فیلم ها و نمایش هایی که در حال پخش هستند تصمیم نگرفته اید ، برای تصادف کامل یا آنچه آخر هفته پخش می شود ، لیست کامل زیر را بررسی کنید:

لیست کامل جدید در Netflix

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

داستان تاریک و تلخ است * خانواده Netflix
کسب و کار خانواده: فصل سوم * سریال Netflix
نفرت / نسبی * فیلم Netflix
سورپرایز عاشق: فیلم
برادرم ، خواهرم * فیلم Netflix
فیلم پوکمون: اسرار جنگل * خانواده Netflix
کاملا باهوش * سری Netflix

شنبه 9 اکتبر منتشر شد

زمان آبی * Netflix در هر زمان
حیله گری: فصل 2

جدید در مورد Hulu – لیست کامل

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

تکامل حشیش (2019)
جاسینتا (2021) (Hulu Mul)

شنبه 9 اکتبر منتشر شد

مخزن کوسه: آغاز فصل سیزدهم (ABC)

یکشنبه 10 اکتبر منتشر شد

GI Joe: Revenge (2013)
وثیقه جعلی (2021)

جدید – لیست کامل فیلم های Amazon Prime

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

جسی و نسی: قسمت های جدید * سریال اصلی آمازون
جاستین بیبر: دنیای ما (2021) * فیلم اصلی آمازون
لانسکی (2021)
اهرم: رها کنید: پخش فصل 1 پاییز – قسمت جدید 8 * مجموعه اصلی تلویزیون IMDB (تلویزیون IMDB)
مادران (2021) فیلم اصلی آمازون
نان و سیرک: قسمتهای جدید ویژه * سری اصلی آمازون
مانور (2021) * فیلم اصلی آمازون

لیست کامل جدید HBO Max

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

گردشگران، 2021 (HBO)

شنبه 9 اکتبر منتشر شد

دختر پرنده ، فصل 16
تا ابدیت، فصل 1 (زیرنویس) (مجموعه Crunchyroll)

یکشنبه 10 اکتبر منتشر شد

این است: فصل 2، 2019
خانواده هسته ای، مجموعه مستند (HBO)
صحنه های عروسیپایان سری محدود (HBO)

دیزنی + جدید – لیست کامل

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

داستان دو جادوگر از دیزنی جونیور میکی
Muppets Holman House – اولین نمایش * دیزنی + اصلی
زیر پوشش

جدید برای نمایش زمان – لیست کامل

شنبه 9 اکتبر منتشر شد

بیا بازی کن (برتر)

یکشنبه 10 اکتبر منتشر شد

دفن شد * سریال اصلی Showtime
کاردستی شبانه

جدید – لیست کامل Brightbox

جمعه 8 اکتبر منتشر شد

افسران پلیس ما در شمال – قسمت 2 | اولین نمایش آمریکای شمالی ، اختصاصی Breitbox | 2 X 55

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *