“هیئت اطلاعات نادرست:” لیبرال ها رسانه های اجتماعی را کشف می کنند که نمی توانند کنترل کنند ممکن است حقیقت را بگوید – وحشت رسانه ای در راه است!


زمانی که هیئت مدیره توییتر از حق آزادی بیان خود با تحریم استفاده می کردند شما آزادی بیان، “مشروطه خواهان” چپ به شما گفتند که آنها به خوبی از حقوق خود برخوردارند: یک شرکت خصوصی رسانه های اجتماعی می تواند عملیات خود را همانطور که صلاح می دانند اجرا کنند. که تغییر کرد زمانی که ایلان ماسک پیشنهاد خود را برای خرید توییتر اعلام کرد. پنج ثانیه بعد، لیبرال ها دریافتند که “سکوهای رسانه های اجتماعی قدرت عظیمی بر زندگی روزمره ما دارند” و بنابراین، باید به شدت تحت نظارت قرار گیرند:

من نمی‌دانم جو بایدن از چه زمانی درباره «اطلاعات نادرست» در شبکه‌های اجتماعی «نگران» بوده است. احتمالاً او درست پس از اینکه اطلاعات نادرست رسانه‌های اجتماعی به او کمک کرد تا مسئولیت را بر عهده بگیرد، «نگران» شد. قبل از آن، رسانه های اجتماعی تا جایی که او می دانست با حسن نیت کار می کردند.

آری ملبر از MSNBC، که احتمالاً شش سال گذشته را با بایدن در زیرزمین خود گذرانده است، همچنین فقط قدرت رسانه های اجتماعی را کشف کرد:

آیا می‌دانستید که اگر یک شرکت رسانه‌های اجتماعی را اداره کنید، می‌توانید «یک نامزد حزبی را ممنوع کنید، یا می‌توانید به طور مخفیانه دسترسی به چیزهای آنها را رد کنید؟» آری به تازگی “اسکوپ:” را کشف کرد، شما می توانید! به همین دلیل است که آری بابت «گزارش پیشگامانه» خود پول زیادی دریافت می کند. به آری گوش کن: حتی لازم نیست خودت را توضیح بدهی! و هیچ کس حتی تا بعد از انتخابات متوجه نمی شود که شما دروغ گفته اید!

لعنتی که میگی آری! ما نمی توانیم آن را داشته باشیم! خوب، زمانی که رسانه های اجتماعی توسط “مقامات مناسب” – مردم – اداره می شد، می توانستیم شما می تواند اعتماد کند تا “روایت های صحیح” را پیش ببرد. به میکا برژینسکی از MSNBC گوش دهید که از این موضوع ابراز تاسف می کند وظیفه او این است که به آمریکایی ها بگوید که چه فکری کنند اکنون در خطر است:

“[Musk] سعی در تضعیف رسانه ها دارد. در حالی که اقتصاد بدتر می شود، او می تواند پیام رسانی را تضعیف کند. او در واقع می تواند آنچه مردم فکر می کنند کنترل کند – و این ما کار! “

میکا می‌داند، و همیشه می‌داند، که اقتصاد از قبل متزلزل بدتر خواهد شد. او حتی قبل از انتخابات به خوبی این را می دانست. با این وجود، او از یک نامزد نالایق حمایت کرد که در شرف فرو بردن کشور در رکود است، و اکنون تنها چیزی که او را آزار می دهد این است که نمی تواند به طور مؤثر تقصیر خود را در رنج شما بپوشاند.

به یاد دارید که چگونه Project Veritas با گوش دادن مخفیانه به جلسات شرکت خود، دستور کار رسانه ها را افشا کرد؟ جیمز اوکیف ممکن است اکنون بازنشسته شود زیرا رسانه ها آشکارا جرات خود را در تلویزیون ملی می ریزند:

“این خطرناک است! شما نیاز به کنترل در این مورد دارید! شما نمی توانید اجازه دهید این بچه ها گفتمان را در این کشور کنترل کنید وگرنه به جهنم می رویم. ما اونجاییم. “

تعریف دیوید زوراویک از «جهنم» زندگی در کشوری است که در آن او نمی تواند منابعی را که می خوانید کنترل کند. دولت بایدن برای جلوگیری از فرو بردن کشور به “جهنم” ایلان ماسک، “هیئت مدیریت اطلاعات نادرست” را ایجاد کرده است که ریاست آن را “یک متخصص مشهور در زمینه اطلاعات نادرست” بر عهده دارد.

نینا یانکوویچ در زمینه “اطلاعات نادرست” کاملاً واجد شرایط است، زیرا او به تنهایی مسئول حدود نیمی از اطلاعات نادرست است که در حال حاضر توسط رسانه های اجتماعی تبلیغ می شود. با این حال، مردی که در این کشور قدرت کمتری نسبت به کودک نوپا شما دارد، و به همان اندازه وقتی حرف می‌زند، منطقی به نظر می‌رسد، می‌گوید که هرگز «نظر» کارمندی را که به پلیس استخدام کرده است، پلیس نمی‌کند. شما نظر:

«افرادی در این بخش هستند که دیدگاه‌های متفاوتی دارند و به طرز باورنکردنی وقف مأموریت هستند. ما پلیس نظر نیستیم.»

اما برای همه شما که هنوز با “وزارت حقیقت” همراه نیستید، جن ساکی به شما خواهد گفت که همه اینها ایده ترامپ بوده است!

این ادامه کاری است که در دولت قبلی انجام شده است.»

آیا می دانستید استراتژی دونالد ترامپ برای بسته نگه داشتن مرزها چه بود؟ نه قرار دادن ارتش مکزیک در مرز، و نه سیاست “در مکزیک بمانید” – که منجر به امن ترین مرز در تاریخ آمریکا شد. مال ترامپ واقعی طرح پلیس رسانه های اجتماعی برای قاچاقچیان مواد مخدر بود که “اطلاعات غلط” را منتشر می کردند!

بنابراین، برای همه کسانی که «نگران مهاجران در سراسر مرز هستند:» سرانجام «علت اصلی مهاجرت» شناسایی شد. این همه قاچاقچیان مواد مخدر بودند که در رسانه های اجتماعی می چرخیدند و مهاجران بیچاره را به این باور که جنوب ما

مرز کاملا باز است! آیا خوشحال نیستید که ما اکنون یک “هیئت اطلاعات نادرست” داریم که مانع از گسترش کارتل های مواد مخدر (و روزنامه نگاران مستقل) می شود. این “اطلاعات غلط” خطرناک؟

طرح این دولت برای حل تورم به شما یک قایق از تن دلار صعودی را به قیمت یک دلار می‌فروشد. اگر «هیئت اطلاعات نادرست» صرفاً به جن ساکی اختصاص داشت، آنها هفته‌ها ۶۰ ساعت کار می‌کردند.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.