هیئت بازنشستگی آموزش و پرورش نیومکزیکو ۱۰۰۰ سهم Prudential Financial را می فروشد. (NYSE: PRU)هیئت بازنشستگی آموزش و پرورش نیومکزیکو دارایی های خود را در سهام Prudential Financial, Inc افزایش داد. (NYSE:PRU–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت فرم ۱۳F آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۴.۶ درصد کاهش یافت. این شرکت پس از فروش ۱۰۰۰ سهم در طول سه ماهه، ۲۰۹۳۱ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. دارایی های هیئت بازنشستگی آموزش و پرورش نیومکزیکو در Prudential Financial در پایان سه ماهه گذشته ۲,۰۰۳,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Blueprint Investment Partners LLC سهام خود در سهام Prudential Financial را در سه ماهه چهارم ۵.۸ درصد افزایش داد. Blueprint Investment Partners LLC اکنون پس از خرید ۹۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۷۰۸ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۸۵۰۰۰ دلار است. بانک نیوهمپشایر دارایی های خود در Prudential Financial را ۳.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک نیوهمپشایر اکنون دارای ۲۷۴۰ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی است که پس از خرید ۹۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۲۴۰۰۰ دلار ارزش دارد. Optimum Investment Advisors Inc دارایی های خود در Prudential Financial را در طول سه ماهه چهارم ۷.۵ درصد افزایش داد. Optimum Investment Advisors پس از تصاحب ۱۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۴۲۵ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۵۴۰۰۰ دلار است. Clarity Financial LLC سهام خود در Prudential Financial را در سه ماهه اول ۲.۹% افزایش داد. Clarity Financial LLC اکنون مالک ۳۶۰۰ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۴۲۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Bray Capital Advisors سهام خود در Prudential Financial را ۱.۰% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Bray Capital Advisors اکنون دارای ۱۰۴۷۷ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی است که پس از خرید ۱۰۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۱۲۰۳۰۰۰ دلار می رسد. در حال حاضر ۵۷.۷۴ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

عملکرد محتاطانه سهام

سهام Prudential Financial در روز جمعه با قیمت ۸۵.۷۸ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۳۱.۹۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۵.۸۹، نسبت قیمت به درآمد ۰.۹۶ و بتای ۱.۴۰ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۰۷، نسبت معاملات ۰.۰۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹۶.۶۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۰۲.۴۳ دلار است. Prudential Financial, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۸۵.۴۶ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۱۲۴.۲۲ دلار بود.

Prudential Financial (NYSE: PRU – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست اعلام کرد. این ارائه دهنده خدمات مالی ۱.۷۴ دلار سود به ازای هر سهم برای سه ماهه گزارش داد که برآورد اجماع ۲.۶۲ دلار (۰.۸۸ دلار) را از دست داد. این شرکت در سه ماهه قبل ۱۳.۷۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱۲.۵۶ میلیارد دلار بود. حاشیه سود خالص Prudential Financial 3.52% و بازده حقوق صاحبان سهام ۹.۲۵% بود. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Prudential Financial Inc. برای سال جاری ۱۰.۰۳ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

Prudential Financial توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۴ شهریور پرداخت شده است، اعلام کرده است. در روز سه شنبه، ۲۳ آگوست، سود سهام ۱.۲۰ دلار به ازای هر سهم به سهامداران سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۴.۸۰ دلاری سالانه و بازدهی ۵.۶۰٪ است. تاریخ پرداخت سود سهام دوشنبه ۲۲ مرداد ماه است. نسبت پرداخت سود سهام Prudential Financial در حال حاضر ۸۸.۸۹ درصد است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

PRU موضوع چندین گزارش تحقیقاتی اخیر بوده است. Wells Fargo & Company هدف قیمت سهام Prudential Financial را از ۹۵.۰۰ دلار به ۱۰۱.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر شد، به سهام رتبه “برابر” داد. گروه Credit Suisse در گزارشی در روز پنجشنبه قیمت هدف خود را برای سهام Prudential Financial به ۱۰۲.۰۰ دلار کاهش داد. گروه مالی جفریز هدف قیمت سهام Prudential Financial را از ۷۸.۰۰ دلار به ۷۹.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۸ سپتامبر به شرکت رتبه “کم کارایی” داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، سهام Prudential Financial را از رتبه “b-” به رتبه “c+” کاهش داد. سرانجام، مورگان استنلی هدف قیمت سهام Prudential Financial را از ۱۰۳.۰۰ دلار به ۱۰۸.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست، رتبه “برابر” را به شرکت داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، ۱۰ نفر رتبه بندی نگهداری و یک نفر رتبه خرید قوی برای سهام صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۰۴.۱۵ دلار است.

فایل مالی عاقلانه

(رتبه گرفتن)

Prudential Financial, Inc. فراهم می کند Ltd.، همراه با شرکت های تابعه خود، بیمه، مدیریت سرمایه گذاری و سایر محصولات و خدمات مالی را در ایالات متحده و بین المللی ارائه می دهد. این شرکت در هشت بخش فعالیت می کند: PGIM، حقوق بازنشستگی، بیمه گروهی، مستمری انفرادی، زندگی فردی، IQ تضمینی، تجارت بین المللی و بلوک بسته.

داستان های خصوصی

یک چهارم مالکیت نهادی Prudential Financial (NYSE: PRU)

اخبار و نظرات را برای Prudential Financial Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Prudential Financial و شرکت های مرتبط را دریافت کنید.