هیئت مدیره ایالتی سیستم بازنشستگی فلوریدا ۵۰۱۹ سهم از Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS)هیئت مدیره ایالتی سیستم بازنشستگی فلوریدا موقعیت خود را در Keysight Technologies, Inc کاهش داده است. (NYSE: KEYS – دریافت رتبه) ۱.۹٪ در سه ماهه اول، بر اساس این شرکت در آخرین افشای خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. پس از فروش ۵۰۱۹ سهم در طول سه ماهه، این سرمایه گذار نهادی دارای ۲۵۸۳۲۳ سهم در Science & Technical Tools بود. دارایی هیئت مدیره سیستم بازنشستگی فلوریدا در Keysight Technologies 40,807,000 دلار در پایان سه ماهه گذشته ارزش گذاری شد.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز سهام خود را در KEYS اضافه یا کاهش داده اند. TCI Wealth Advisors Inc. این شرکت سهام خود را در Keysight Technologies در سه ماهه اول ۸۲.۱ درصد افزایش داد. TCI Wealth Advisors Inc. این شرکت پس از خرید ۷۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون ۱۷۳ سهم از سهام ابزارهای علمی و فنی به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Addison Advisors LLC سهام خود را در Keysight Technologies 3320.0 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Adison Advisors LLC اکنون مالک ۱۷۱ سهم از سهام شرکت ابزارهای علم و فناوری به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۶۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Riverview Trust در سه ماهه اول سهم جدیدی از سهام Keysight Technologies را به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Dixon Hughes Goodman Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در Keysight Technologies در سه ماهه اول به ارزش ۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، NuWave Investment Management LLC سهام جدیدی در سهام Keysight Technologies در سه ماهه اول به ارزش ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۸۴.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام Keysight Technologies 1.5 درصد افزایش یافت

NYSE: سهام KEYS در روز جمعه با قیمت ۱۶۸.۰۲ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۳۰.۲۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۰.۳۸، نسبت قیمت به درآمد ۲.۷۸ و بتای ۱.۱۰ است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۴۷، نسبت سریع ۲.۲۶ و نسبت فعلی ۲.۸۶ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای سهام ۱۴۴.۷۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۵۰.۷۱ دلار است. Keysight Technologies, Inc. پایین ترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۲۷.۹۳ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۲۰۹.۰۸ دلار است.

Keysight Technologies (NYSE: KEYS – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۱۷ مه اعلام کرد. این شرکت ابزارهای علم و فناوری سود ۱.۶۸ دلار به ازای هر سهم (EPS) را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۴۸ دلاری با ۰.۲۰ دلار است. Keysight Technologies بازده سهام ۳۰.۶۰% و حاشیه خالص ۱۹.۹۰% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۱.۳۵ میلیارد دلار سود داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱.۳۰ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۴ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این تجارت در سه ماهه نسبت به سال قبل ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که Keysight Technologies Inc. برای سال جاری ۶.۵۳ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

تجارت داخلی در Keysight Technologies

در اخبار مرتبط، کارگردان کوین ای. استفنز ۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۳۰ ژوئن به دست آورد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۱۳۶.۹۱ دلار و ارزش کل ۶۸۴۵۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۳۶۲۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۹۶۴۳۵.۶۶ دلار است. این خرید در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، افشا شده است که از طریق وب سایت این شرکت قابل دسترسی است. در اخبار دیگر از Keysight Technologies، مدیر Kevin A. Stephens در معامله‌ای که در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن انجام شد، ۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۱۳۶.۹۱ دلار و ارزش کل ۶۸۴۵۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون صاحب ۳۶۲۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۹۶۴۳۵.۶۶ دلار است. این معامله در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. همچنین کارگردان ریچارد بی. Hamada 1626 سهم از سهام Keysight Technologies را در معامله ای که روز دوشنبه ۶ ژوئن رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۲۴۳۹۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴۲۱۶۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۶۳۲۴۰۰۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۵۲ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقات سهام اخیراً در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. گروه UBS هدف قیمت خود را در Keysight Technologies از ۲۲۰.۰۰ دلار به ۱۷۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۷ ژوئن، امتیاز خرید سهام را در نظر گرفت. رابرت دبلیو برد در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۶ می، قیمت هدف Keysight Technologies را از ۱۹۸.۰۰ دلار به ۱۶۶.۰۰ دلار کاهش داد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت قیمت هدف خود را در Keysight Technologies از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۱۷۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Keysight Technologies از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۲ آوریل، رتبه‌ای «برابر» به سهام اختصاص داد. در نهایت، گلدمن ساکس هدف قیمتی خود را در Keysight Technologies از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۶۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱ مه، رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگه داشته و یازده نفر به سهام رتبه خرید داده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​”خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۹۱.۵۰ دلار است.

درباره فن آوری های Keysight

(رتبه گرفتن)

Keysight Technologies راه حل های طراحی و آزمایش الکترونیکی را برای ارتباطات تجاری، شبکه، هوافضا، دفاع و دولت، خودروسازی، انرژی، نیمه هادی ها، الکترونیک و صنایع آموزشی در قاره آمریکا، اروپا و آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. بخش Communications Solutions Group نرم افزار اتوماسیون طراحی الکترونیکی (EDA) را ارائه می دهد. راه حل های تست RF و مایکروویو و نرم افزارهای مرتبط. پلتفرم‌های تست شبکه، ماشین‌های مجازی و برنامه‌های نرم‌افزاری، از جمله مرکز داده، مسیریابی، سوئیچینگ، شبکه‌های تعریف‌شده توسط نرم‌افزار، امنیت و رمزنگاری. اسیلوسکوپ ها، تحلیلگرهای پروتکل منطقی و سریال، منابع سیگنال منطقی، مولدهای موج دلخواه و تست کننده های نرخ خطای بیت. آنالایزرهای مدولاسیون نوری، آنالایزرهای اجزای نوری، توان سنج های نوری، راه حل های منبع نور لیزر، و همچنین فروش مجدد تجهیزات مورد استفاده Keysight.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری کلیدها را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Keysight Technologies, Inc. بازدید کنید. (NYSE: KEYS – امتیاز دریافت شده است).

سه ماهه سوم مالکیت شرکتی فناوری های کلیدی (NYSE: KEYS)

اخبار و نقدهای روزانه Keysight Technologies را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Keysight Technologies و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.