هیئت های مدارس والدین مخالف را قلدری می کنند

هیئت های مدارس والدین مخالف را قلدری می کنند


والدین آمریکایی برای مبارزه با نظریه های نژادپرستانه و انتقادی نژادپرستانه که در مدارس فرزندانشان آموزش داده می شود ، سازماندهی می شوند. مریک گارلند ، دادستان کل ایالات متحده ، که زمانی معتدل خوانده می شد ، به FBI گفت که با آنها به عنوان تروریست های محلی رفتار کند.

مطابق با دولت بایدن ، بوی بد فساد نیز در این اقتدارگرایی نفوذ می کند و به نظر می رسد داماد گارلند در تجارت فروش مواد آموزشی CRT فعالیت می کند.

معامله شخصی و اوباش گارلند منجر به استعفای او شد. اما این بدترین چیزی نیست که تا به حال اتفاق افتاده است. این بسیار بد است که ترکیب پیوند مسموم کننده دولت بایدن و دیکتاتوری را می توان با خلاص شدن از دست دولت – در صورت وجود هرگونه پیامد در نظرسنجی ها – اصلاح کرد.

بزرگترین مشکل این است که به نظر می رسد هیئت مدیره مدارس در سراسر آمریکا بیش از پیش در حال رشد است. به نظر می رسد هیئت های فوق به جای عوامل مقیاس کوچک به عنوان دژهای دموکراسی ، خود را در برابر رای دهندگان و والدین مسئول می دانند.

در واقع ، انجمن ملی هیئت مدیره مدارس ، با استناد به اظهارات متزلزل در مورد “تهدید” ، از دولت خواست در مورد والدین ضد CRT به عنوان “تروریست های داخلی” تحقیق کند ، به ویژه در نامه خود به قانون میهن پرست.

در 12 ژوئن 2021 ، مردم در تجمعی علیه نژادپرستی انتقادی که در مدارس در مرکز دولتی ایالت Loudown در لیسبورگ ، ویرجینیا تدریس می شد ، علامت زدند.
از طریق اندرو کابالیرو-رینولدز / خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ

این اظهارات در مورد “تهدیدها” یک گام قدیمی است. برخی از خوانندگان داستانی را در پنج سال پیش در باکلین به خاطر می آورند که پدری پس از شکایت از معلم دستگیر شد. معلم اجازه نداد پسرش به دستشویی برود و پسر ساعت ها روی مدفوعش نشست. معلم به پلیس گفت که وقتی پدر برای طرح شکایت قابل فهم ظاهر شد ، احساس “تهدید” کرد. پدر دستگیر ، متهم و تحت دستور امنیتی قرار گرفت.

کلمات جادویی “احساس خطر می کنم” اکنون توسط افسران برای فرار از مسئولیت رفتارهای نادرست خود استفاده می شود. این کاری است که NSBA در مقیاس وسیع در میان نارضایتی گسترده والدین از برنامه های درسی انجام داده است که می گوید دانش آموزان سفیدپوست و آسیایی ذاتاً نژادپرست و سیاه پوست هستند و آنها قربانیان دائمی هستند.

پاسخ برای رفتن: کشاورزان ، چگونه جرات می کنید از ما انتقاد کنید!

دادستان کل مریک گارلند
مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا از FBI خواسته است تا با والدین معترض به عنوان تروریست های داخلی رفتار کند.
انتخاب کنندگان / کن سیدنو / عکس عکس

در همین حال ، شکوپی به فیس بوک رفت تا از هیئت مدیره به دلیل شهادت دادن در جریان شنیدن صحبت های مادر کودکی با نیازهای ویژه انتقاد کند و سرپرست نیز ماجرا را به کارفرمای خود گزارش کرد. این شکایت منجر به تعلیق و تیراندازی وی شد و اریک مورتون نماینده ایالت مینه سوتا رئیس جمهور کریستی پترسون را به “سوء استفاده از قدرت” و “آزار مستقیم” متهم کرد.

آموزش عمومی بر این اساس است که تأثیر تمدنی دارد. من از رفتار رهبران آن شگفت زده شده ام.

همانطور که قبلاً در این صفحات اشاره کردم ، معلمان و مدیران در ایالت لادون یک لیست پستی را با هدف اقدام علیه والدینی که با تعهد سیستم خود به CRT مشکل دارند ، فعال کردند. یکی از آنها ، بت بارتز ، یکی از اعضای هیئت مدیره مدرسه ، اکنون با یک دادستان ویژه روبرو است که در مورد تخلفات وی تحقیق می کند. بارتز متهم به هدف قرار دادن ، آزار و اذیت هم تیمی های خود علیه آموزش CRT شده است.

مخالفان دکترین نژادی به اصطلاح انتقادی در 22 ژوئن 2021 در مقابل مقر هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون در آشبورن ، ویرجینیا ، ایالات متحده تظاهرات کردند.
مخالفان نظریه انتقادی نژادی در 22 ژوئن 2021 در مقابل مقر هیئت مدیره مدرسه شهرستان لوداون در آشبورن ، ویرجینیا ، اعتراض کردند.
وکلا / ایولین هوجستاین

به نظر نمی رسد کمپین قلدری م beثر واقع شود: گروه های نماینده 427000 والدین به نامه NSBA پاسخ دادند و آنها هیچ نامه ای نداشتند: “NSBA به چند مورد کوچک اشاره می کند تا نشان دهد که والدین مورد انتقاد قرار می گیرند. مشارکت یا مشارکت در “تروریسم داخلی و جنایات نفرت” در اعتراض به تصمیمات هیئت مدیره مدرسه. NSBA حتی قانون میهنی را اجرا می کند. مخالفت مشروع با تروریسم و ​​خشونت هم حقارت شما را نسبت به والدین و هم عدم تمایل شما به درک و شنیدن اقدامات صادقانه والدین به نمایندگی از فرزندان خود را آشکار می کند.

اما مایه شرمساری است که چنین تبلیغات تبلیغاتی وجود دارد و مدارس دولتی ما تحت کنترل افرادی هستند که انتقاد را منصفانه یا مناسب می دانند.

همچنین واضح است که مردم در سطح محلی باید توجه بیشتری داشته باشند ، زیرا برخی از آمریکایی ها بر نظافت وسایل در سطح ملی تمرکز می کنند. میخواهید تغییری ایجاد کنید؟ برای هیئت مدیره مدرسه نامزد شوید.

گلن هارلان رینولدز استاد حقوق در دانشگاه تنسی و بنیانگذار وبلاگ InstaPundit.com است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *