وارث لاس وگاس High Roller ادعا می کند که او به سمت فدرالیسم رانده شده است

وارث لاس وگاس High Roller ادعا می کند که او به سمت فدرالیسم رانده شده است


او می گوید یک راننده بلندپایه لاس وگاس که به اتهام کلاهبرداری در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است ، متهم شده است که وارث دین ویتر را برای فدرال رزرو تحت فشار قرار داده است – اما او می گوید که نه قبل از آن ، با سرمایه گذاری در سهام شرکت قمار خود به سرمایه گذاران ناشناس.

روبرت الکساندر ، 51 ساله مروج بازی های ویدئویی که پس از فروش شرکت خود به تولید کنندگان Grand Theft Auto 30 میلیون دلار ضرر کرد ، سال گذشته به جرم کلاهبرداری از سهامداران شرکتی دیگر که او راه اندازی کرده بود ، گناهکار شناخته شد. به نام کیسانگ

به گزارش آژانس فدرال ، الکساندر که از موج سواری با میزهای کروپ ، کلوپ های بار و ستاره های سابق NBA لذت می برد ، پس از محکومیت به جرم اوراق بهادار و کلاهبرداری از طریق سیم به 40 سال زندان محکوم می شود. بر اساس اسناد دادگاه ، وی از سال 2013 تا کنون حدود 9 میلیون دلار برای تأمین بودجه کیسانگ جمع آوری کرده است و از بخشی از عواید آن به عنوان قلک شخصی خود استفاده می کند.

این شامل هزینه 400،000 دلار برای صرف در کازینو و 579،000 دلار برای پرداخت قبوض اعتباری او هنگام ورود به مایباخ است. الکساندر به سرمایه گذاران گفت تا سال 2017 ، کیسانگ ، که میزبان قرعه کشی های دیجیتال ، مسابقات اسلات و مسابقات بود ، “به طور غیر منتظره ورشکسته شده بود”.

اسکندر شری پریر را متهم می کند که به سرمایه گذاران – و به سرمایه گذاران تقلب کرده – و سپس او را بیرون کرده است.
پل باروناژ / پاتریک مک مولن

در میان سرمایه گذاران ناراضی: شری پریری ویتر ، معلم مالی تحصیل کرده در وورتون که در شرکت های شیک وال استریت ، از جمله Laserd و صندوق سرمایه گذاری میلیاردر ادی لامپرت ESL Investments کار کرده است.

اکنون ، پریور ویتر با همسرش مایکل دی ازدواج کرده است. وب سایت وی می گوید که Witter دفتر خانواده را با Witter اداره می کند.

نفر دوم نوه دین معروف ویتر بود که در سال 1924 یک کارگزاری محبوب به نام وال استریت راه اندازی کرد.

الکساندر می گوید که او هرگز بدون پریور ویتر گرفتار نمی شد. در اسناد انفجاری دادگاه ، الکساندر ادعا می کند که پرایور ویتر با FBI تماس گرفته و هنگامی که متوجه شده وی خیانت کرده است ، سوت می زند.

با این حال ، وکلای الکساندر یک درخواست تحریک آمیزتر کردند: قبل از اینکه پریور ویتر موکل خود را بشناسد ، آنها گفتند که او مطمئن شده است که سهام خود را در Kisang به دست آورده است ، که می داند ارزش آن را ندارد. آنها ادعا می کنند که او از اف بی آی مخفی شده است – پس از ریختن زباله ها.

وکلای اسکندر در اسناد دادگاه ارائه شده در ایالات متحده ، نیویورک و منطقه جنوبی ادعا کردند: “اگر اتهامات شری پریر ویتر علیه متهمان ثابت شود ، او از فروش کاغذ بی ارزش که پس از اتهامات جنایی علیه متهمان فروخته است فرار می کند.” با کمیسیون بورس و اوراق بهادار دولتی

سخنگوی پرایور ویتر نیز به پست گفت که او تنها قربانی کلاهبرداری اسکندر بوده است. او از اظهار نظر بیشتر امتناع کرد.

روبرت الکساندر در کنار هربس ویلیامز و چارلز اوکلی
شرکت Pergos او برای نیک چارلز اوکلی سابق (در جنوب (همراه با بازیکن سابق NBA ، هرب ویلیامز)) کار می کرد تا اینکه مرکز ، Alexander de Cingum ، تصمیم گرفت.
ورزش ها از طریق گتی ایما توصیف می شوند

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد. او در وب سایت دفتر خانواده Witter به عنوان مدیر سرمایه گذاری ذکر شده است. مشخص نیست که اداره چقدر مدیریت خواهد کرد. زندگینامه او می گوید که او اولین صندوق ریسک خود را در 23 سالگی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه پنسیلوانیا آغاز کرد. بر اساس گزارش وب سایت دفتر خانواده ، شوهر ثروتمند او که بر امور خیریه تمرکز دارد ، نامی در این مورد ندارد.

نامه های دادگاه نمی گوید که پریور ویتر در کیسان سرمایه گذاری کرده است ، چقدر سرمایه گذاری کرده یا سهام خود را به چه کسی فروخته است.

اگرچه اسکندر قبلاً به جنایات خود اعتراف کرده است ، اما یک منبع آشنا به روزنامه گفت که الکساندر پریور سعی می کرد ویتر را به زیر اتوبوس بیندازد به این امید که نشان دهد او تنها بازیگر بد در این موقعیت نیست. منابع می گویند ایده این است که یک جمله سبک تر تجویز شود.

رابرت الکساندر در سال 2016 با مدل لباس شنا میا کانگ ظاهر شد
اسکندر در سال 2016 با مدل لباس شنا میا کانگ ظاهر شد.
ورزش ها از طریق گتی ایما توصیف می شوند

اسکندر تا کنون از زندان اجتناب کرده است ، جایی که به دلیل یک کلاهبرداری در اوراق بهادار و کلاهبرداری از طریق سیم تا 20 سال زندان روبرو است و در ژانویه 2020 اعتراف کرد. او در درخواست تأخیر به دلیل درخواست وی برای تجویز cing موفق بود – دو بار نقل قول شد که او نابینا شده است و در 11 اکتبر برای اصلاح چشم نیاز به جراحی دارد.

اریک فریزر ، سرمایه گذار املاک و مستغلات که 200 هزار دلار در کیسانگ از دست داده است ، به The Post گفت که اظهارات اسکندر از حد متوسط ​​فاصله دارد.

فریزر که این پول را به اسکندر داد ، بعداً به کیسانگ گفت: “این تنها دروغی است که من 15 سال است می شنوم.” “شما نمی توانید آنچه او می گوید را باور کنید. او شخص قابل احترامی نیست. ”

اسکندر ، که 44،809 دلار در پارک های تفریحی ، اسپا و تورهای “تفریح ​​بزرگسالان” سرمایه گذاری کرده است ، از زمانی که به تقلب اعتراف کرد ، دقیقاً پایین نبوده است. پست همچنین دریافت که یک شرکت بازاریابی که او در ژوئیه 2020 تاسیس کرد به نام Peragoz برای دوست و نیک چارلز اوکلی سابق خود کار می کند. در میان پروژه های دیگر ، اوکلی در حال حاضر خطی از کوره های داخلی را اجرا می کند. ایمیل های Oakley Post بازگردانده نشد.

این پست از طریق تلفن همراه به اسکندر رسید. وی از اظهارنظر خودداری کرد و همچنین این پست را به وکلای خود ارجاع داد. وکلای وی از اظهارنظر خودداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *