واقعاً مانند الگوهای غذایی قدیمی ، آنچه ما در حال خوردن هستیم ، و رژیم های مختلف باستانی در برخی از نقاط جهان: تغذیه


برای من بسیار خوشایند بود.

من یکبار مصاحبه ای با مردی به نام جیمز نستور داشتم که فکر می کردم نام او است ، و گفت که فیزیولوژی ما به دلیل اختراع و رواج غذاهای فرآوری شده تغییر کرده است ، که باعث می شود ماهیچه های فک بیش از پیش آتروفیک شوند. به گفته وی ، دهان ما واقعاً کوچکتر می شود زیرا غذا نرمتر است ، و به همین دلیل است که ما باید دندان عقل را برداریم ، و همچنین به این دلیل که کام سخت ما کوچک می شود ، که باعث چنین مشکلات تنفسی می شود.

من چنین مشکلی ندارم دندانپزشک اظهار داشت که من می توانم همه دندان عقل را حفظ کنم و خیس نشدم. با این وجود ، برای من جالب است که چگونه بر اساس رژیم جدید خود به طور جمعی تغییر می کنیم.

این باعث شد که من به آنچه مردم می خوردند فکر کنم و فکر می کردم برای کیفیت زندگی بهتر است رژیم غذایی را به آنچه که اجداد ما می خوردند (مانند رژیم پالئو) تغییر دهید. اما باز هم ، چرا تفاوت چندانی نخواهد داشت؟ برای مثال ، رژیم غذایی مدیترانه ای با رژیم غذایی اسکاندیناوی یکی نیست.

من واقعاً دوست دارم به میراث خودم برگردم و ببینم چه خورده می شود. به عنوان مثال ، اگر من از منطقه خاصی از آسیا یا بومیان آمریکا هستم ، آیا می توانم بدانم که آنها چه می خورند؟

من پستی را خواندم که در آن مردی یافت شد که در سیبری یخ زده بود و او به قدری خوب نگهداری شده بود که می توانستند ببینند او گوشت خرگوش و انگل می خورد.

من نه تنها خودم را دوست دارم ، بلکه مناطق دیگر را نیز دوست دارم ، و اینکه چگونه بر تغییر غذاهای فرآوری شده ، ارزان تأثیر می گذارد.

آیا کسی این را می پسندد یا اطلاعاتی دارد که در این مورد به اشتراک بگذارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *