والدین ایلان ماسک – خبرنگار ارمنی – بیگ ۲۴ خبر


ایلان ماسک یکی از بزرگ‌ترین نام‌های امروزی جهان است. او یکی از ثروتمندترین مردان جهان است و مالک تسلا و اسپیس ایکس است. اخبار اخیر در مورد ماسک تا حدودی جهان را شوکه کرد. گفته می شود که این میلیاردر اخیراً چند فرزند دوقلو به دنیا آورده است. هویت مادر این کودکان چیون زلیس است. زایلیس به عنوان مدیر اجرایی در شرکت Neuralink فعالیت می کند. Neuralink یک شرکت متعلق به ماسک است. Neuralink شرکتی است که قصد دارد یک تراشه کامپیوتری طراحی کند که بتواند مستقیماً در مغز انسان کاشته شود.

با این حال، خبر تولد دوقلوهای ماسک مخفی نگه داشته شده است. طبق به‌روزرسانی‌های اخیر، بچه‌ها نام خانوادگی Musk و نام میانی Zilis دارند. این دو به زودی برای تکمیل تشریفات قانونی مربوط به تغییر نام به دادگاه مراجعه خواهند کرد. طبق پروفایل لینکدین Zilis، او از سال ۲۰۱۶ با این میلیاردر رابطه داشته است. در آن زمان او برای یک سازمان غیرانتفاعی به نام OpenAL کار می کرد. این سازمان نیز توسط ماسک اداره می شد. زیلیس اظهار داشت که تجربه کار برای تسلا را نیز داشته است. در ادامه با جزئیات بیشتر ماجرا آشنا می شویم.

پدر ایلان ماسک، دوقلوهای بیشتر

ایلان ماسک به دلیل اینکه با یکی از مدیران عامل Neuralink، Zilis، پدر دوقلو بود، مورد تمسخر قرار گرفت. ماسک با انتشار توییتی به مردم در مورد کنترل موالید و چگونگی پیشروی آمریکا به سمت افزایش جمعیت توصیه کرد. با این حال، به محض انتشار این خبر، منتقدان شروع به تمسخر این میلیاردر کردند. آنها او را منافق توصیف کردند و از او خواستند که دیگر از بچه دار شدن خودداری کند.

ایلان ماسک در اوایل زندگی خود زمانی که در سال ۲۰۰۴ از همسرش جاستین صاحب فرزند شد، صاحب دوقلو شد.