وزارت امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره را معرفی کرد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس جمهور و مدیرعامل جدید را معرفی می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که رئیس و مدیرعامل جدید انجمن دیوید فلانچ ، MBA ، Fache ، FMFA است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضو حرفه ای است که در سال 1991 برای دستیابی به پتانسیل کامل مراکز بهداشتی و تناسب اندام بالینی تأسیس شد.

فلانچ بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در امکانات تناسب اندام پزشکی دارد. او دارای مدرک کارشناسی فیزیولوژی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA از دانشگاه فرانکلین است. او در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ عضو MFA و مدیر خدمات بهداشتی آمریکا است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره FFA و مدیر رفاه کارکنان می گوید: “هیئت مدیره خوشحال است که رسماً رهبری دیوید را به رسمیت می شناسد.” “دیوید به عنوان اولین مدیر عامل که حرفه خود را از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن تناسب اندام گذراند ، جایگاه ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده و باید به کجا برسد. هیچکس بهتر از کسی نیست که قبول می کند و راهنمایی می کند. . »

به عنوان رئیس و مدیرعامل ، فلانچ برای رشد و تقویت سازمان با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعت و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته در آن عضو بوده ام ، داشته باشم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و صدور گواهینامه ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. در حال حاضر ، من نیرو دارم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی در طول سالها افزایش یافته است. ما امکانات تناسب اندام زیادی را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که امیدوارند با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود ، تناسب اندام خود را گسترش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی باید منبع مهمی برای صنعت تناسب اندام پزشکی در مقطع حساس تاریخ باشد. فلانچ رئیس موقت و مدیرعامل باب بون ، رئیس و مدیرعامل قبلی انجمن است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (6) است که هدف آن ارتقای فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی بالینی است. MFA نماینده صنعت است و فرصت های شبکه ای را برای استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری نتایج ، پیشرفت شغلی و صنعت آمادگی پزشکی فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *