وزارت دفاع در حال بررسی اطلاعات جدید درباره تحقیقات لری ناصر از FBI است

وزارت دفاع در حال بررسی اطلاعات جدید درباره تحقیقات لری ناصر از FBI است


وزارت دادگستری در حال بررسی “اطلاعات جدید” در مورد نحوه رسیدگی FBI به پرونده لری ناصر است – پس از شهادت ژیمناست های سابق که ماموران چشم خود را بر سوء استفاده جنسی صدها زن بستند.

لیزا موناکو ، معاون دادستان کل آمریکا روز سه شنبه در کمیته قضایی مجلس سنا گفت که او در حال بررسی تصمیم قبلی وزارت امور خارجه مبنی بر عدم تعقیب عوامل FBI در جریان تحقیقات FO است.

موناکو گفت: “اخیراً معاون دادستان کل در بخش جنایی در حال بررسی این موضوع است ، از جمله اطلاعات جدیدی که فاش شده است.”

او می افزاید: “من می خواهم کمیته ، صادقانه ، بازماندگان بفهمد که ما چقدر جدی با این موضوع برخورد می کنیم.”

موناکو اطلاعات جدید را فاش نکرد ، اما گفت که به دلیل تحقیقات در حال انجام ، به آنچه می تواند بگوید “محدود” است.

وزارت دادگستری ایالات متحده روز سه شنبه اعلام کرد که این تصمیم را پس از بررسی احکام جدید علیه دو مامور سابق FBI در رابطه با پرونده های تجاوز جنسی به لری ناصر رد می کند.
متیو دی اسمیت / مجله Lansing County AP ، از طریق پرونده

ماه گذشته در یک مکالمه احساسی ، ژیمناست های معروف سیمون بیلز ، مک کلان مارونی ، مگی نیکلاس و علی ریکمن از سوی FBI متهم به عدم انجام اقداماتی شدند که برای اولین بار مورد سوء استفاده قرار گرفت.

بیلز گفت: “واقعا احساس می شود FBI ما را زیر نظر دارد.”

محاکمه از طریق یک گزارش دقیق توسط بازرس کل وزارت دادگستری انجام شد و مشخص شد که بازپرس جنایی مرتکب تخلف شده است و سرانجام به پزشک Seiko Creed اجازه داد از حداقل 70 قربانی دیگر سوء استفاده کند.

از سمت چپ ، سیمون بیلز ، مک کلان مارونی ، علی ریسمن و مگی نیکولز ، ژیمناست های آمریکایی چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 در مجلس سنا حاضر می شوند تا در جریان تحقیقات FBI در مورد محاکمه لری ناصر در کاپیتول هیل شهادت دهند.
سیمون بیلز ، مک کللان نیکی و مک کللان موریسون ژیمناست های آمریکایی در جلسه دادگاه سنا در مورد گزارش بازرسان FBI در مورد محاکمه لری نصار در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 شهادت می دهند.
Saul Lob / Pool از طریق AP

در این گزارش از دو مرد جنایی نام برده شده است: جی ابوت ، مامور ویژه سابق مسئول دفتر میدانی ایندیاناپولیس ، که در سال 2018 بازنشسته شد و مایکل لانگمن ، نماینده ویژه سرپرست سابق اخراج شده اخیر.

بازپرس هر دو مامور را به شکایت دعوت کرد ، اما در سپتامبر 2020 ، وزارت دادگستری از طرح اتهام علیه آنها خودداری کرد.

در حالی که تصمیمات سیاست DOJ به طور عمومی در حال بحث است ، موناکو روز سه شنبه به قانونگذاران گفت که از یافته های IGP خشمگین است.

ژیمناست ها مک کلن مارونی ، علی ریکمن ، کایلی لوریکس و مگی نیکولز - ژیمناست سابق ایالات متحده لری ناصر قربانیان آزار جنسی - در 15 سپتامبر 2021 ، در وپیتا ، پس از شهادت در کمیته قضایی سنا.
پس از شهادت در کمیته قضایی سنا ، ژیمناست ها Makela Maroni ، Ali Riceman ، Kylie Lorring و Maggie Nicholas در یک کنفرانس خبری در 15 سپتامبر 2021 در Capitol Hill شرکت کردند.
وکلا / جاناتان ارنست

او می گوید: “من نگران عدم پاسخگویی یا حمایت از قربانیان در این مورد هستم.”

ناصر ، ژیمناست سابق در دانشگاه ایالتی میشیگان و در ایالات متحده ، توسط بیش از 260 زن متهم به سوء استفاده جنسی از وی تحت عنوان درمان پزشکی شده است.

او به جرم جنسی جنسی و پورنوگرافی کودکان محکوم شد و در حال گذراندن محکومیت خود به صدها سال زندان است.

با سیم پستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *