وضعیت NHS در منچستر بزرگ به این شکل که در حال حاضر است

وضعیت NHS در منچستر بزرگ به این شکل که در حال حاضر است


رئیس NHS هشدار داد که تعداد افرادی که به A&E در منچستر بزرگ می آیند از زمان شیوع به بالاترین حد خود رسیده است.

علاوه بر این ، زمستان در همه مناطق منطقه نزدیک است و بیمارستان ها به دلیل تشدید عفونت های کووید تحت فشار شدید هستند.

بر اساس داده های NHS ، در سپتامبر ، 93747 نفر در بخش A&E در منچستر بزرگ حضور یافتند.

در سپتامبر 2019 ، 89،363 بیمار مبتلا به A و E وجود داشت ، در حالی که در دسامبر همان سال 89،870 نفر بودند.

بیشتر بخوانید: علائم سرماخوردگی رایج چیست؟

مشارکت بزرگ بهداشت و رفاه اجتماعی منچستر در به روز رسانی ماهانه خود هشدار داده است که ازدحام بیش از حد بر توانایی کارکنان آمبولانس در انتقال بیماران به بخش اورژانس تأثیر می گذارد.

در اوایل این هفته ، منچستر ایوینگ نیوز گزارش داد که آمبولانس ها تا ’25 ‘در مقابل بخش A&E در بیمارستان رویال اولدهام در صف ایستاده اند.

اعتماد بیمارستان می گوید که صف ها به دلیل یک شب شلوغ در A&E ایجاد شده است.

این بدان معناست که بیماران به دلیل همه گیری بیشتر منتظر درمان هستند.

در حال حاضر 420،473 نفر در منچستر بزرگ منتظر درمان هستند و این تعداد “به تدریج در حال افزایش” است.

تنها 59.5 درصد از بیماران در مدت 18 هفته تحت مراقبت حاد پنی سیلین تحت درمان قرار گرفتند و دانشگاه منچستر دریافت که اعتماد پایه NHS در مقایسه با 92 درصد از NHS کمتر از 54.8 درصد است.
با این حال ، تعداد افرادی که بیش از یک سال منتظر هستند کاهش یافته است و اکنون کمتر از 8 درصد از لیست انتظار است.

بیمارستانها همچنین تعداد زیادی از کودکان را مشاهده می کنند که برای A و E مراجعه می کنند و خدمات کودکان را تحت “فشار قابل توجهی” قرار می دهند.

این به طور عمده به افزایش بیماریهای تنفسی کاهش می یابد ، که در نتیجه آرامش قوانین قفل در نظر گرفته می شود.

مانند اخبار عصر منچستر گزارش شده است که عفونت ها در بین کودکان سنین مدرسه “به سرعت در حال افزایش” است.

هفته گذشته ، ترافورد بیشترین تعداد عفونت کوویرین را در کشور داشت ، به طوری که از هر 30.30 نفر بین 0 تا 14 سال یک نفر به طور متوسط ​​از نظر ویروس مورد آزمایش قرار می گرفت.

تعداد کودکان و نوجوانانی که به دلیل مشکلات روحی و روانی در سراسر کشور به بیمارستان ها مراجعه می کنند ، افزایش یافته است ، و سران بهداشت محلی می گویند که این اتفاق در منچستر بزرگ نیز رخ می دهد.

در سه هفته گذشته ، تعداد افرادی که با کوویدومایست در بیمارستان بستری شده اند 23 درصد در هفته افزایش یافته است – از 110 نفر در هفته در 26 سپتامبر به 136 در 10 اکتبر.

با این حال ، تعداد بیماران مبتلا به کووید در بخش مراقبت های ویژه در همان دوره کمی از 47 به 45 کاهش یافت.

در سراسر منچستر بزرگ ، هزار و 467 میزبان هنوز اولین کار خود را در زمینه کووید انجام نداده اند و بیش از 80 درصد از کارکنان آنها در 30 خانه میزبان واکسینه شده اند.

سارا پریس ، مدیرعامل موقت منچستر در زمینه بهداشت و رفاه اجتماعی گفت: بیمارستان از طریق یک “شکست بزرگ” ناشی از Covid کار می کند اما در تلاش است تا بیماران در اسرع وقت مراقبت های لازم را دریافت کنند.

وی افزود: “ما همچنان شاهد تقاضای قابل توجهی برای مراقبت های بهداشتی هستیم و می خواهیم به مردم یادآوری کنیم که گزینه های زیادی برای کمک و پشتیبانی وجود دارد: 111 و 111 آنلاین ، موتور جستجوی خدمات آنلاین NHS ، پزشک عمومی شما ، مرکز دندانپزشکی منچستر بزرگ ، محلی داروساز داروساز و مراکز اورژانس.

“این هفته ، ما مشتاق هستیم که” در حالی که شما منتظر هستید “را برای مدیریت رفاه جسمی و روحی افراد در انتظار درمان در بیمارستان ، راه اندازی کنیم.

از طریق منچستر بزرگ ، همه سازمان های NHS با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که بیماران در اسرع وقت مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کنند.
ما می دانیم که انتظار برای ملاقات یا درمان موضوعی نگران کننده است و ما ناامیدی مردم را درک می کنیم.

وی افزود: “ما در حال انجام یک شکست بزرگ از سوی کووید هستیم و اولویت را با افرادی که بیشترین نیازها را دارند ، قرار می دهیم.

او گفت: “منچستر بزرگ بیشتر از همیشه در فصل زمستان واکسن آنفولانزا دریافت می کند.” آنفولانزا سالانه سلامت هزاران نفر را تحت تأثیر قرار می دهد و من از همه کسانی که واجد شرایط واکسیناسیون هستند می خواهم.

تحقیقات نشان می دهد که اگر به طور همزمان آنفولانزا و کووید -19 داشته باشید ، به احتمال زیاد به بیماری جدی مبتلا خواهید شد.

“همیشه واکسن آنفولانزا برای محافظت از مردم و جلوگیری از سرایت ویروس به دوستان و خانواده آنها بسیار مهم است.

وی گفت: “امسال بسیار مهم است که با رعایت اقدامات فاصله اجتماعی و مخلوط کردن محدود ، ایمنی بدن کاهش یابد و تمام تلاش خود را برای محافظت از NHS از ابتلا به آنفولانزا انجام دهید.”

برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد ورزش ، اخبار ، امور جاری و موارد دیگر با دنبال کردن این پیوند ، در خبرنامه ایمیل MEN ثبت نام کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *