وقتی او با ۵ دلار در روز زندگی می کرد تاکو بل – اخبار بزرگ ۲۴


اسکیت باز حرفه ای آمریکایی و صاحب کسب و کار تونی هاوک دارایی خالص ده ها میلیون. او یکی از پردرآمدترین اسکیت بازان حرفه ای تمام دوران است. نه تنها این، بلکه درآمد غیرفعال او میلیون ها نفر است. بنابراین شما می دانید ، دارایی خالص تونی هاوک چقدر است؟ و حقوق، بخوانید.

زندگی اولیه تونی هاوک

آنتونی فرانک هاوک معروف به تونی هاوک در سن دوازده سالگی به دنیا آمدهفتم می ۱۹۶۸ در کالیفرنیا. اسکیت را از هشت سالگی شروع کرد. پدر و مادرش از او حمایت کردند و مادرش او را “بیش از حد سختگیرانه با خودش” توصیف کرد. جای تعجب نیست که می خواهید بدانید دارایی خالص تونی هاوک چقدر است؟

این اسکیت باز با استعداد در سن دوازده سالگی اولین حمایت مالی خود را از داگ تاون اسکیت بردز دریافت کرد. و بلافاصله پس از آن، در سن ۱۴ سالگی، تونی یک بازیکن حرفه ای شد و با تیم حرفه ای پاول پرالتا قرارداد بست. این قهرمان جوان با تلاش و فداکاری خود یکی از بهترین اسکیت بازان در سن ۱۶ سالگی به شمار می رفت و همچنین در بازی های X موفق به کسب ۱۰ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز شد و به نظر می رسد موفقیت او با محبوبیت روزافزون همزمان شده است. از اسکیت برد از این رو برای انجام دموهای اسکی به سرتاسر دنیا رفت و این ورزش را ترویج کرد و همچنین با تیم ها مسابقه داد.

هاک بازی ۵۴۰-rodeo flip و ollie-to-indy را اختراع کرد. او همچنین اولین اسکیت‌بازی بود که شیرین‌کاری ۹۰۰ را اجرا کرد.او از ابتدای کار خود در تلویزیون ظاهر شد. او در سال ۲۰۰۲ یک پروژه ورزشی به نام Boom Boom HuckJam را آغاز کرد. او همچنین چندین پارک اسکیت عمومی را تحت نظارت بنیاد تونی هاوک ساخت. نه تنها این، او اولین اسکیت باز بود که اجازه اسکیت روی زمین کاخ سفید را گرفت. و در سال ۲۰۱۱، مجله Transworld Skateboarding او را به عنوان دومین اسکیت باز تاثیرگذار در جهان معرفی کرد.

همچنین بخوانید – ارزش شبکه وال کیلمر در سال ۲۰۲۲

دارایی خالص تونی هاوک

ریشه های خالص تونی هاوک در حال حاضر ۱۴۰ میلیون دلار است. ارزش خالص او با توجه به طیف گسترده محصولاتی که نام او را دارند نباید شما را شگفت زده کند. او Birdhouse، شرکت اسکیت خود، و Bitz، یک شرکت توزیع کننده محصولات اسکیت برد را راه اندازی کرد. او همچنین شرکت Hawk Clothing را برای فروش چکمه های اسکی به اسکی بازان جوان راه اندازی کرد.

در سال ۱۹۹۸، او همچنین قراردادی با Tony Hawk Pro Skater، یک مجموعه بازی ویدیویی، امضا کرد. این مجموعه تا به امروز ۱۸ عنوان منتشر کرده است و ۱.۴ میلیارد دلار فروش داشته است. ارزش تونی هاوک در سال ۲۰۲۲ به دلایل بسیاری، حضور او در بسیاری از برنامه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی مانند The Simpsons، XXX، Sharknado 5: Global Swarming، The Masked Singer و Jackass: The Movie یکی از معدود مجموعه‌ها هستند.

دارایی خالص تونی هاوک 140 میلیون دلار است: زمانی که او با 5 دلار در روز در تاکو بل زندگی می کرد.

او همچنین از قراردادهای حمایت مالی خود با نیکسون، Birdhouse، Vans، Liquid Death و برند کفش اسکیت برد، Proto، پول زیادی به دست آورده است. او همچنین در چندین شرکت مانند Nest، DocuSign و Blue Bottle Coffee مشارکت داشت.

ریشه های تونی هاوک شامل فورد موستانگ، LFA یوکان، گرند چروکی جیپ SRT8، مدل تسلا، و شورت کوروت استینگری از سال ۱۹۶۴. این اسکیت باز، بازیگر و کارآفرین ۵۴ ساله، دستمزد تونی هاوک ۳۰ میلیون دلار در سال.

بیشتر پول او از برنده شدن در مسابقات، مجموعه ای از سرمایه گذاری ها، تاییدیه ها و برخی از سرمایه گذاری های تجاری او به دست می آید. شهرت و حضور او در تلویزیون نیز پول زیادی به خانه می آورد. اگرچه یکی از ثروتمندترین اسکیت بازها بود، اما آنقدر پول کمی داشت که با خوردن تاکو بل روزی ۵ دلار زندگی می کرد.

همچنین بخوانید – دارایی خالص ساشا

زندگی شخصی

تونی هاوک در سال ۱۹۹۰ پس از دبیرستان با سیندی دانبار ازدواج کرد. این زوج یک پسر به نام رایلی هاوک دارند. او همچنین یک اسکیت بورد حرفه ای است و در حال حاضر توسط Baker Skateboards و Lakai Limited Footwears حمایت می شود. اما آنها به زودی در سال ۱۹۹۴ طلاق گرفتند. سپس هاوک با ایرنه لی ازدواج کرد، اما این نیز شکست خورد و آنها طلاق گرفتند. آنها دو پسر به نام های کیگان و اسپنسر داشتند. بعداً با لوتسه مریام ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام کادنس کلاور هاوک شدند. اما این نیز شکست خورد و به ازدواج پایان داد.

پس از تمام ازدواج های ناموفق، او در ۲۷ سالگی با کتی گودمن ازدواج کردهفتم ژوئن ۲۰۱۵. خانواده اکنون در Encinitas، کالیفرنیا زندگی می کنند.

تونی هاوک همیشه درگیر است و دوست دارد به مردم کمک کند. قبلاً در مورد بنیاد تونی هاوک صحبت کرده بودیم. بنابراین، این بنیاد در سال ۲۰۰۲ توسط هوک برای مبارزه با کمبود پارک های اسکیت قانونی و ایمن در ایالات متحده تأسیس شد. این بنیاد در بیش از ۵۹۶ پروژه پارک اسکیت در سراسر کشور مشارکت داشته است و همچنین برنده جایزه ورزشی رابرت وود جانسون شده است.

به طور کلی، او یک نابغه بود و ارزش خالص تونی هاوک در سال ۲۰۲۲ به هیچ وجه مشکوک نیست، زیرا او آن را با تمام علاقه و فداکاری خود به کار خود به دست آورد.