وقتی صحبت از اهمیت ندادن به کودکان می شود، چپ برنده را انتخاب می کند


بیش از یک هفته است که دادگاه عالی Roe v. Wade را لغو کرده است. بسیاری از چپ‌ها راه‌های مختلفی برای برخورد با تصمیم ۶ به ۳ پیدا کردند. برخی در اطراف خانه‌های قضات اعتراض کردند، خانواده‌ها را با عروسک‌هایی که شبیه کودکان مرده بودند مورد آزار و اذیت قرار دادند و برخی دیگر با فریاد زدن بر سر تیک توک مقاومت کردند. اما جالب ترین راه انتخاب نام بردن و توهین به کسانی است که در جنبش Pro-Life هستند. ادعا این است که حامیان زندگی به فرزندان بعد از تولد اهمیت نمی دهند. به نظر من برعکس است، همانطور که در اقدامات چپ در دوران پس از روکس دیده می شود.

مراکز سوختگی و منابع بارداری

از زمان واژگونی Roe v. Wade، ده ها مرکز بارداری در سراسر کشور تخریب شده اند. هزاران دلار پول درآورید که مادران بتوانند از آن استفاده کنند. به علاوه هزاران دلار برای تعمیرات مورد نیاز. اجازه دهید به شما یادآوری کنم که ما کمبود شیر خشک داریم، چیزی که خیلی از مادران نمی توانند به خاطر فمینیست هایی که روت بادر گینزبورگ را بسیار پرستش می کنند، دریافت کنند.

ایجاد الگوهای رفتاری نسبت به کودک آزاری

بسیاری از کاربران TikTok به رسانه‌های اجتماعی وانمود می‌کنند که خود را سقط می‌کنند، از پله‌ها می‌پرند یا با لگد به چیزی که قرار است شکم حامله باشد، لگد می‌زنند. ترسناک ترین بخش، بخش نظرات است که به این ایده می خندد که زنان به جای درخواست کمک، عمداً حاملگی خود را خاتمه می دهند. اگر این چیزی است که طرفدار زندگی برای کمک به بچه ها انجام می دهد، مطمئناً ساختن فیلم هایی نیست که بچه ها را سنگین جلوه دهد.

کودکان دارای مشکلات روانی را پنهان کنید

علیرغم همه واکسن‌هایی که قرار است به ما در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا کمک کنند، حتی اگر بیشتر ایالات متحده از همه‌گیری گذشته است. با وجود شواهد فراوان مبنی بر اینکه ماسک ها توانایی تشخیص احساسات را کاهش می دهد و ممکن است بخشی از دلیل افزایش نرخ خودکشی باشد، بسیاری از جناح چپ هنوز موافق هستند که کودکان باید مجبور به پوشیدن ماسک شوند. علیرغم نرخ بالای افسردگی، افسانه ها مبنی بر اینکه نپوشیدن ماسک می تواند اثرات منفی مانند “کشتن پدربزرگ” داشته باشد، مدافعان “آگاه” را از طرح همان ادعاهای سمی باز نمی دارد.

در تئوری، حامیان انتخاب ممکن است بتوانند از این ادعا که حامیان زندگی پس از به دنیا آمدن کودکان به آنها اهمیت نمی‌دهند، صرفاً به این دلیل که در این محیط تورمی تلاش می‌کنند کمک‌های مالی بخواهند کنار بیایند. اما آسیبی که آنها به منابع، جسم و سلامت روان بسیاری از مردم وارد کرده اند، چنین استدلالی را نفی می کند. جای تعجب نیست که هرکسی که به اندازه فمینیسم طرفدار انتخاب از کودکان متنفر است نمی تواند ریاکاری چنین استدلالی را ببیند، اما شاید در ریاکاری افراد بی طرف در رو در قلب وید باشد. ممکن است کسی بفهمد که چرا اینقدر به آن نیاز است.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.