وندال رنگ خاکستری روی جورج فلوید بوست در میدان یونیون می زند

وندال رنگ خاکستری روی جورج فلوید بوست در میدان یونیون می زند


تنه برنزی 10 فوت قد جورج فلوید ، که سال گذشته توسط یک افسر پلیس ترور شد ، صبح روز یکشنبه گذشته در میدان یونیون به رنگ خاکستری رنگ آمیزی شد و توسط NYPD ، ناظران و مجسمه های تیم تخریب شد.

صندوقچه سه روز پیش به عنوان بخشی از تاسیسات گردشگری که شامل مجسمه های برونا تیلور ، که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد ، و جان لوئیس ، نماینده کنگره و فعال حقوق مدنی ، باز شد. تابستان گذشته ، اندکی پس از مرگ فلوید.

حوالی ساعت 10 صبح ، مشاهدات نشان می دهد که مردی روی یک اسکیت بورد پشت سینه جان لوئیس ایستاده است ، چیزی را در یک ظرف مخلوط کرده ، مجسمه فلوید را تعقیب می کند ، رنگ خاکستری را تعقیب می کند و می لغزد. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ فرد دستگیر نشده است.

پس از دریافت گزارش پلیس در مورد ویرانی صبح یکشنبه ، چندین داوطلب و همچنین سازنده نصب شروع به پاره کردن رنگ خاکستری کردند. بازدیدکنندگان آثار هنری را نصب و تخریب کردند.

مردم رنگ خاکستری پراکنده در قسمت بالای بدن جورج فلوید در میدان یونیون را حذف می کنند

فلش

مردم رنگ خاکستری را از مغازه جورج فلوید در میدان یونیون حذف می کنند

جان کافرت ، 62 ساله ، ساکن سیاه چوب ، گفت: “این چیزی است که ما هر روز با آن سر و کار داریم. “رنگ همه چیز را تحریف نمی کند.”

آیزایا بورک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که او با خانواده خود از ویرجینیا به این شهر سفر کرده است تا از نصب آن دیدن کند.

بورک ، سیاهپوست که می گوید می ترسد مجسمه پس از تمیز کردن دوباره تخریب شود ، می گوید: “در حال کشیدن ، دیدم که رنگ فوراً احساساتی می شود.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی ، نفرت ، جهل را گرد هم می آورد.”

مجسمه خود فلوید در ماه ژوئن در حالی که در Flatbush در Flo Clin به نمایش گذاشته شده بود ، تخریب شد. جنایتکاران بعداً مجسمه را با شابلون برای جبهه میهن پرست گروه نخبه راست افراطی علامت گذاری کردند. اعتقاد بر این است که این گروه پشت تخریب مجسمه دیگر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی بوده اند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که تصاویر مشاهده شده از مظنونان در حادثه ژوئن توسط پلیس منتشر شد و اگرچه تا روز یکشنبه هیچ فردی در این مورد دستگیر نشده است.

هیچ استنسیل یا آرم در روز یکشنبه در میدان اتحادیه پیدا نشد.

این سه مجسمه ، که توسط هنرمند کریس کارنابوچی خلق شده و توسط Confront Art تولید شده است ، تا 30 اکتبر به نمایش گذاشته شده و قبل از حراج به خیریه به شهرهای دیگر برده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *