ونسا هادگنز نشان می دهد که کول تاکر در حال حرکت برای روز گلف است

ونسا هادگنز نشان می دهد که کول تاکر در حال حرکت برای روز گلف است


کول تاکر و ونسا هادگنز ، دو دزد دریایی کوتاه مدت پیتسبورگ ، قوی تر می شوند.

این زوج سه شنبه یک روز عاشقانه را در زمین گلف گذراندند و برای رسانه های اجتماعی عکس گرفتند و به موسیقی این زمین گوش دادند.

هاجنز با دوست پسر MLB خود عکس گرفت که او و تاکر هر دو در استوری های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. این بازیگر 32 ساله همچنین ویدئویی را منتشر کرد که نشان می داد تاکر در این دوره بازی می کند. هاجنز روی مهارت های دوست پسرش تمرکز کرد و بازیکن بیسبال با تکان خوردن نوشت: “otcotuck eatin”.

کول تاکر و ونسا هاجنز در زمین گلف در 5 اکتبر 2021.
اینستاگرام

در دوران حضورش در هاجنز لیکرز ، شایعه شده بود که او با جادوگر کایل کوسما رابطه داشته است. این زوج اندکی پس از جدایی از بازیگر آستین باتلر در یک مهمانی شام مشاهده شدند. قبل از شروع عاشقانه با وینی هارلو ، هاجنز با توری در چند ورزش کوسما شرکت کرد.

هاجنز با زیبایی 25 ساله فعلی خود در زوم 2020 در یک گروه مدیتیشن کنار جاده ای آشنا شد. هاجنز در روز ولنتاین رسماً چیزهایی را با تاکر در اینستاگرام اعلام کرد.

هاجنز یکی از حامیان بازی بیس بال تاکر بوده و با حضور در ورزش او را در رسانه های اجتماعی خوشحال کرده است. دزدان دریایی پیتزبورگ به شوخی گفتند که عملکرد تاکر در زمین بازی با بازی دوست دختر محبوبش بهبود یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *