ویزا (NYSE:V) رتبه “Hold” را از ریموند جیمز دریافت می کند – Big 24 Newsریموند جیمز رتبه خود را در مورد سهام شرکت تکرار کرد ویزا (NYSE: V – رتبه بندی دریافت) بنزینگا در یک گزارش تحقیقاتی که روز پنجشنبه منتشر شد، گزارش داد.

چندین تحلیلگر تحقیقاتی دیگر نیز بر سهام تأثیر گذاشتند. Credit Suisse Group هدف قیمت سهام ویزا را از ۲۶۰.۰۰ دلار به ۲۶۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، به سهام امتیاز عملکرد بالاتری داد. ولز فارگو و شرکت هدف قیمت سهام ویزا را از ۲۸۰.۰۰ دلار به ۲۵۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، یک رتبه برتر به سهام اختصاص داد. Wolfe Research در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام ویزا از ۲۸۵.۰۰ دلار به ۲۶۰.۰۰ دلار کاهش داد. BMO Capital Markets در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، رتبه‌بندی «تعلیق» سهام ویزا را دوباره منتشر کرد. در نهایت، سیتی گروپ در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۶ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام ویزا از ۲۷۰.۰۰ دلار به ۲۵۴.۰۰ دلار کاهش داد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و هفده نفر رتبه خرید به سهام داده اند. طبق گفته MarketBeat، ویزا در حال حاضر دارای رتبه اجماع خنثی و هدف قیمت توافق شده ۲۵۸.۱۹ دلار است.

افزایش ۰.۴ درصدی تراکنش های ویزا

سهام V روز پنجشنبه با قیمت ۲۲۱.۱۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۳، نسبت معاملات ۱.۲۹ و نسبت سریع ۱.۲۹ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۰۳.۲۸ میلیارد دلار، نسبت PE 33.35، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۴ و بتای ۰.۹۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۰۴.۹۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۱۰.۵۸ دلار است. کمترین قیمت ویزا در سال گذشته ۱۸۵.۹۱ دلار و بالاترین قیمت در سال گذشته ۲۴۸.۴۶ دلار بوده است.

ویزا سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۱ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۳۷۵ دلار به ازای هر سهم تقسیم خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود پنج شنبه ۲۰ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۵۰ دلار در سال و بازده ۰.۷۱٪ است. نرخ پرداخت ویزا در حال حاضر ۲۳.۵۸ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر، مدیرعامل آلفرد اف. کلی جونیور این خودی در معامله ای که روز پنجشنبه ۹ خرداد انجام شد، ۹۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۵.۳۷ دلار و در مجموع ۱۷۵۸۳۳۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۵۹,۸۸۷ سهم در شرکت به ارزش ۳۱,۲۳۷,۱۲۳.۱۹ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۲۷۰۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۵۵۶۰۷۴۰ دلار فروختند. ۰.۲۱ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

صندوق های تامینی بر ویزا تاثیر می گذارد

صندوق های تامینی اخیراً دارایی های خود را در کسب و کار تغییر داده اند. Outfitter Financial LLC یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Aurora Private Wealth Inc. در سه ماهه دوم، موقعیت خود را در ویزا ۷۶۴۸.۷ درصد افزایش داد. Aurora Private Wealth Inc. اکنون پس از خرید ۷۸۴۷۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۷۹۵۰۲ سهم از سهام Credit Card Processor به ارزش ۳۱۰۰۰ دلار است. Landmark Wealth Management LLC یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Rise Advisors LLC یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Monumental Financial Group Inc. یک موقعیت جدید در ویزا در سه ماهه اول به قیمت ۳۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۸۰.۷۷ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

در مورد ویزا

(رتبه گرفتن)

شرکت ویزا به عنوان یک شرکت فناوری پرداخت جهانی. این شرکت پرداخت های دیجیتالی را بین مصرف کنندگان، بازرگانان، موسسات مالی، مشاغل، شرکای استراتژیک و سازمان های دولتی تسهیل می کند. VisaNet یک شبکه پردازش تراکنش را اجرا می کند که مجوز، تسویه و تسویه تراکنش های پرداخت را امکان پذیر می کند.

داستان های توصیه شده

توصیه های تحلیلگر برای ویزا (NYSE: V)

اخبار و بررسی های روزانه ویزا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای ویزا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.