ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC دارای ۲۸.۶۳ میلیون دلار در صنایع پیشرفته انرژی است. (NASDAQ: AEIS)ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC سهام خود را در Advanced Energy Industries, Inc افزایش داده است. (NASDAQ: AEIS – Rating Received) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۱.۲ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۳۹۵۹ سهم در دوره مذکور، صاحب ۳۳۲۵۴۱ سهم از تولیدکننده لوازم الکترونیکی شد. ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC 0.89٪ از صنایع پیشرفته انرژی به ارزش ۲۸,۶۲۵,۰۰۰ دلار در پایان سه ماهه گذشته را در اختیار داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های خود را در AEIS تغییر داده اند. Advisor Group Holdings Inc. این شرکت سهام خود را در صنایع انرژی پیشرفته ۱.۶ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Advisor Group Holdings Inc. او اکنون پس از خرید ۱۵۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۹۲۵۵ سهم از سهام سازنده لوازم الکترونیکی به ارزش ۸۴۳۰۰۰ دلار است. Envestnet Asset Management Inc. و سهم آن در صنایع پیشرفته انرژی در سه ماهه چهارم ۱۱.۹ درصد افزایش یافت. Envestnet Asset Management Inc. این شرکت اکنون مالک ۵۰۵۲۲ سهم از سهام سازنده لوازم الکترونیکی به ارزش ۴۶۰۱۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۵۳۷۷ سهم دیگر در این دوره است. شرکت‌های قرن آمریکایی سهام خود را در صنایع پیشرفته انرژی ۷.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش دادند. شرکت های قرن آمریکایی اکنون دارای ۳۴۲,۷۱۵ سهم از سهام این سازنده الکترونیکی به ارزش ۳,۱۲۰,۸۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۲,۸۹۸ سهم اضافی در طول دوره است. Keybank National Association OH سهام خود را در Advanced Energy Industries 57.2% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. انجمن ملی Keybank OH پس از به دست آوردن ۳۰۵۵ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۸۴۰۰ سهم از سهام سازنده لوازم الکترونیکی به ارزش ۷۶۵۰۰۰ دلار است. در نهایت، ProShare Advisors LLC سهام خود را در صنایع انرژی پیشرفته ۵۹.۲ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. ProShare Advisors LLC اکنون پس از به دست آوردن ۳۵۰۸ سهم اضافی در این دوره، مالک ۹۴۳۰ سهم از سهام سازنده الکترونیک به ارزش ۸۵۸۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۹۷.۴۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۰.۲ درصدی معاملات در صنایع پیشرفته انرژی

AEIS روز پنجشنبه با قیمت ۹۳.۵۶ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۳.۵۰ میلیارد دلار، نسبت P/E 24.88 و بتای ۱.۶۲ است. صنایع انرژی پیشرفته با ۶۷.۵۵ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۹۸.۰۷ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه گذشته رسید. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۸۲.۷۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۸۱.۹۸ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۲.۸۰، نسبت سریع ۱.۷۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۹ است.

صنایع انرژی پیشرفته (NASDAQ: AEIS – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۳ آگوست منتشر کرد. این سازنده لوازم الکترونیکی ۱.۴۴ دلار به ازای هر سهم در این سه ماهه درآمد داشته است که از انتظارات ۱.۰۷ دلاری ۰.۳۷ دلار پیشی گرفته است. صنایع انرژی پیشرفته دارای حاشیه خالص ۹.۰۰ درصد و بازده سهام ۱۹.۷۵ درصد است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۸ دلار گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Advanced Energy Industries, Inc. برای سال مالی جاری ۵.۲۱ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

صنایع انرژی پیشرفته سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۱۱ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورد در روز دوشنبه، ۲۲ آگوست، سود ۰.۱۰ دلار به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم این سود روز جمعه ۲۸ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۴۰ دلار و بازدهی ۰.۴۳٪ است. نسبت سود پرداختی صنایع انرژی پیشرفته (DPR) در حال حاضر ۱۰.۶۴ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر از صنایع پیشرفته انرژی، مدیر تینا دونیکوفسکی، ۱۸۱۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱۷ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۴.۲۷ دلار و در مجموع ۱۷۰۹۱۱.۵۱ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۷۹۵۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۷۴۹۹۱۷.۸۵ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شد که در این لینک موجود است. خودی ها ۲.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی در مورد AEIS نظر داده اند. Needham & Company LLC هدف قیمت خود را برای Advanced Energy Industries از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۱۰۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر شد، به سهام امتیاز خرید داد. StockNews.com در گزارشی که روز دوشنبه ۱۸ جولای منتشر شد، سهام شرکت Advanced Energy Industries را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. لوپ کپیتال در گزارشی تحقیقاتی از چهارشنبه ۲۲ ژوئن پوشش سهام صنایع پیشرفته انرژی را آغاز کرد. آنها رتبه بندی “هدینگ” و هدف قیمت ۷۸.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کردند. TheStreet در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، سهام شرکت Advanced Energy Industries را از رتبه “c+” به رتبه “b-” ارتقا داد. در نهایت، سیتی گروپ در یک گزارش تحقیقاتی که در روز سه شنبه ۹ آگوست منتشر شد، قیمت هدف خود را برای صنایع انرژی پیشرفته به ۱۰۰ دلار افزایش داد. چهار تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و هفت تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، شرکت Advanced Energy Industries دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۰۲.۴۵ دلار است.

مشخصات صنایع انرژی پیشرفته

(رتبه گرفتن)

شرکت صنایع انرژی پیشرفته طراحی، تولید، فروش و پشتیبانی از راه حل های دقیق تبدیل، اندازه گیری و کنترل انرژی را در سراسر جهان انجام می دهد. راه حل های برق پلاسما، از جمله جریان مستقیم (DC)، پالس DC، جریان متناوب فرکانس پایین، منابع تغذیه ولتاژ بالا و فرکانس رادیویی (RF)، و همچنین منابع تغذیه RF، شبکه های تطبیق RF و محصولات سخت افزاری RF. و منابع پلاسمای دور برای کاربردهای گاز راکتیو.

مقالات برگزیده

مالکیت شرکتی توسط صنایع انرژی پیشرفته فصلنامه (NASDAQ: AEIS)

اخبار و رتبه بندی های پیشرفته صنعت انرژی را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای صنایع پیشرفته انرژی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.