ویژگی های گلوبالیست های چپ گرا روانی – ایجاد و سپس استفاده از بحران برای تغییر جهان به خواست خود


ضرب المثلی وجود دارد که در روانپزشکی به عنوان تلاشی برای توضیح رفتار روان‌پریشی استفاده می‌شود – ویژگی‌های شخصیتی به زبان عامیانه. چیزی شبیه به این است، “کسی که به شما شلیک می کند، سپس شما را از جایی که افتاده اید حرکت می دهد، در حوض خون شما قرار می گیرد تا فرش شرقی خود را خراب نکند”، خصلت های روانی مانند را نشان می دهد.

بنابراین اجازه دهید چند نشانگر بگذاریم.

عموم مردم از اصطلاحات روانشناسی پاپ مانند بیمار روانی و جامعه ستیز زمانی که هر دو اصطلاحاتی از تیپ های شخصیتی هستند که اختلال شخصیت ضد اجتماعی را نشان می دهند، به جای یکدیگر. DSM-5 شخصیت ضد اجتماعی را به عنوان فردی تعریف می کند که دارای سه یا بیشتر از ویژگی های زیر است:

 1. به طور مرتب قانون یا قوانین جامعه را زیر پا می گذارد یا زیر پا می گذارد.
 2. مدام دروغ می گوید و دیگران را فریب می دهد و نتایج را دستکاری می کند.
 3. تکانشی است و از قبل برنامه ریزی نمی کند.
 4. می تواند مستعد دعوا و پرخاشگری و سوء استفاده عاطفی باشد.
 5. برای امنیت دیگران یا وجدان اهمیت چندانی ندارد.
 6. غیرمسئول، نمی تواند تعهدات مالی را برآورده کند.
 7. احساس پشیمانی و گناه نمی کند.

بنابراین تفاوت بین این دو برچسب چیست؟ به طور کلی، الف آسیب اجتماعی از یک عامل محیطی بیرون می آید، همانطور که در طبیعت در مقابل پرورش دادن این چیزی است که فرد تابع آن است که شخصیت را شکل می دهد. یک سایکوپات احتمالاً یک استعداد ژنتیکی است. این بدان معنا نیست که روان‌پرستان نیز ممکن است از نوعی آسیب دوران کودکی رنج نبرند. برخلاف تصور رایج، یک روان‌پزشک یا روان‌شناس لزوماً از نظر فیزیکی خشونت‌آمیز نیست، بلکه همیشه الگوهای احساسی توهین‌آمیز از خود نشان می‌دهد.

فریب و دستکاری – اعمال نفوذ ویژگی های اصلی هر دو ویژگی شخصیتی هستند. هر دو الگوی فراگیر نادیده گرفتن امنیت و حقوق دیگران و فقدان کامل همدلی دارند. یک تفاوت متمایز این است که سایکوپات ها ظاهری جذاب، تقریبا مست کننده، و بسیار دستکاری کننده تر هستند. آنها دارای عملکرد بالا، تحصیلات خوب یا خودآموخته هستند و می توانند به مشاغل موفق یا چیزی که ظاهراً شبیه زندگی عادی است منجر شوند و از خطر رفتارهای مجرمانه آشکار جلوگیری کنند.

جامعه ستیز از نظر اجتماعی منزوی تر، نامنظم، مستعد عصبانیت و تکانشی هستند. دلبستگی‌های شخصی دشوار است، اما معمولاً آن‌ها یک نفر را دارند که بر روی پایه‌ای نگه می‌دارند، به‌عنوان شایسته احساسات نسبت به او، حتی اگر به روشی توهم‌آمیز باشد. آ بیمار روانیبه طور کلی، دارای یک رشته روابط ناموفق است و از نظر عاطفی از دیگران جدا شده است. کلمات دروغگوی مصنوعی، کم عمق، بیمارگونه اغلب با افراد روانی مرتبط است. افراد به‌عنوان پیاده‌هایی در نظر گرفته می‌شوند که باید برای پیشبرد اهداف روان‌پرستان مورد استفاده قرار گیرند، و به ندرت در مورد هر یک از رفتارهای خود احساس گناه می‌کنند.

روان‌پریشی خطرناک‌ترین اختلال در بین این دو تلقی می‌شود، زیرا آنها کمبود همدلی یا پشیمانی مرتبط با اعمال خود را تجربه می‌کنند. آنها توانایی قوی برای جدا شدن از اعمال خود دارند و رنج و دردهایی که دیگران ایجاد می کنند در صورت تحقق اهداف برای آنها بی معنی است. یک جامعه‌شناس می‌تواند وجدان خود را نشان دهد در حالی که یک روان‌شناس اینطور نیست.

اکنون که مبنایی برای درک اصطلاحات داریم، آیا آن را به کار ببریم؟ در گزارش سیم راست در کار نیست و برای تشخیص افراد مبتلا به اختلالات روانی واجد شرایط نیست. با این حال، شناسایی صفات در دیگران، مانند سیاستمداران منتخب، دانشگاه ها، سرگرمی ها، نخبگان شرکتی، جهانی گرایان و رسانه ها، بازی منصفانه است. بسیاری از موارد فوق الذکر ویژگی های مرتبط با ویژگی های روانی را نشان می دهند. هم چپ‌های مترقی (هم راست و هم چپ) و هم رسانه‌های میراث به‌ویژه در استفاده از رویدادهای بحران ماهر هستند، اغلب این عبارت را شنیده‌اید، «هرگز اجازه ندهید بحران از بین برود». آنها ظاهراً بدون توجه به پیامدها یا همدلی با قربانیان برنامه های سیاست قانونی خود این کار را انجام می دهند.

حقه روسیه روسیه، ساختگی استیضاح اوکراین، ساختگی قیام ۶ ژانویه، بحران کووید، مسئله یکپارچگی انتخابات، و همه چیز در این بین وجود داشت – همه به دستکاری و فریب بستگی دارد. در هر نمونه، کسانی که فریب را به رخ می کشند، قربانیان عینی چنین طرح هایی را با استفاده از زبانی که برچسب و تمسخر می کند و تلاش برای غیرانسانی کردن، قطبی می کند و هدف قرار می دهد. پرزیدنت ترامپ، دولت او، کسانی که در مدار او هستند و حامیانش به عنوان افراد شرور، نالایق، نادان، جنایتکارانه سهل انگاری، برتری طلبان سفیدپوست، شورشیان و تهدیدی وجودی برای دموکراسی منصوب می شوند.

یک مجموعه ترکیبی، حزب سیاسی / رسانه ای به عنوان یک ارگانیسم تک سلولی برای سانسور و تبلیغ اطلاعات برای اعمال کنترل بهینه بر آنچه شهروندان می دانند و نمی دانند، کار می کنند. بیگ‌تک تلقین توده‌ها را بدون عذاب وجدان و احساس وظیفه و اقتدار اخلاقی تسهیل می‌کند. گروه کر سیگنال‌دهی فضیلت همه مخالفت‌ها را در هم می‌کوبد و گروه‌های ترکیبی کل حلقه آلوده ناکارآمد را ستایش می‌کنند. در اینجا فقط چند نمونه برجسته آورده شده است:

 • حذف رئیس جمهور آمریکا از شبکه های اجتماعی
 • سانسور داستان لپ تاپ هانتر بایدن قبل از انتخابات.
 • دفن حقایق در مورد تخلفات انتخاباتی و تقلب در انتخابات ۲۰۲۰.
 • گیلاس در حال جمع آوری حقایق هنگام گزارش در مورد شورش های دی سی، ۶ ژانویه.
 • سیاهی کامل هر گونه صدای مخالف در مورد واکسن کووید یا کووید، از جمله صداهای پزشکی و علمی.

بحران کووید-۱۹ آزاردهنده‌ترین ویژگی‌های روان‌پریشی را آشکار کرد، زیرا ما مشاهده کردیم که آنها دروغ می‌گویند، تحریف می‌کنند، حقایق را دستکاری می‌کنند تا از این بحران علیه رئیس‌جمهور ترامپ و رئیس‌جمهور کنونی ترامپ، دولت او، جمهوری‌خواهان و مردم آمریکا سلاح استفاده کنند. و آنها این کار را در حالی انجام دادند که به طرز جذابی لبخند می زدند و “متخصصان” را اعلام می کردند و آنها می دانستند چه چیزی برای شما بهتر است. پس از استفاده از بحران بی‌سابقه، ایجاد شرایطی که باعث ایجاد وحشت و هیستری مرتبط با COVID-19 شد، و خواستار اقداماتی شدند که اقتصاد در حال تلاش را از هم پاشید، اکنون آنها را به گردن مخالفان سیاسی خود می‌اندازند.

آنها اعلام کردند که راه حل های فضل نجات را دارند. فرافکنی‌های انبوه آن‌ها مانند روان‌پریشی، پوششی برای اهداف خاصی بود که می‌خواستند به آن برسند. همانطور که قبلا توضیح داده شد – دیگر هیچ تحقیقی وجود ندارد که بپرسیم چه کسی به قربانی دراز کشیده روی فرش شلیک کرده است! قربانی اصلاً صدایی در نمی‌آورد و از آن به عنوان یک تکیه‌گاه استفاده می‌شود، در حالی که به جلو حرکت می‌کند و نشان می‌دهد که «هدف، نگرش وسیله را توجیه می‌کند» که روان‌پزشکان به آن معروف هستند.

گزارش سیم راست قبلاً در مورد آشکار شدن این قدرت فریبنده نوشت که می توانید اینجا را بخوانید

همین بس که می‌توان گفت، ویژگی‌های قابل تشخیص تفکر روان‌پریشی را می‌توان در اینجا مشاهده کرد، زیرا به برنامه‌های بی‌عیب آنها برای استفاده از بحران برای تغییر اساسی کشورمان گوش می‌دهید. به یک رسانه همدست که فریب را در ویدیوی زیر فعال می کند توجه کنید:

این ما را به آخرین نیش آنها می رساند – جنگ اوکراین – روسیه. با کنار گذاشتن این واقعیت که مردم اوکراین آواره هستند، رنج می برند و بسیاری در یک منطقه جنگی می میرند. بخش هایی از اوکراین در هشت سال گذشته منطقه جنگی بوده است. بازیگران، روسیه، اوکراین، و ایالات متحده، دولت ها در علیت از طریق اقدامات خاص تا به امروز سهیم هستند. وزارت امور خارجه آمریکا از زمان کودتای سیاسی ۲۰۱۴ در کنترل کیف نقش مهمی داشته است. و سیا سال‌ها بیش از مداخله در مناقشه دونباس در داخل اوکراین بوده است. «هدف، انبوه وسایل را توجیه می‌کند» آگاهانه فقط روایت‌های تبلیغاتی را در همه طرف‌های معادله پمپاژ می‌کند، و مردم نادان در صف حمایت از WW3 قرار می‌گیرند! تغییر رژیم و جنگ نیابتی طولانی‌مدت مسیر دولت آمریکا است، و نجات جان اوکراینی‌ها از طریق تسهیل مذاکرات آتش‌بس چنین نیست. اوه، و این فیلم با کارگردانی و نورپردازی هالیوود، ستاره های راک، و قهرمان اکشن چرچیل، Zelensky برای مصرف عمومی عرضه می شود. رهبران جهان، ستارگان راک، و جهانی گرایان برای گپ زدن در یک منطقه جنگی داغ سر می‌زنند، اما توجهی به «اوز“پشت پرده؟

و فقط کیست “اوز؟” خوب، من به شما اطمینان می دهم که موجودیت هایی که “اوز“همه اعضای تنظیم مجدد بزرگ کابال با نام مستعار مجمع جهانی اقتصاد.

این موجودات هیچ استخوانی در مورد آن ایجاد نمی کنند – کووید یک بحران فرصت بود، و اوکراین نیز همینطور است، اینجا را ببینید. شاهزاده چارلز، یکی از برجسته‌ترین گلوبالیست‌های بزرگ بازنشانی، در نوامبر ۲۰۲۱ در سخنرانی در COP26 اظهار داشت:

«همه‌گیری کووید-۱۹» به ما نشان داد که یک تهدید جهانی و فرامرزی چقدر می‌تواند مخرب باشد. تغییر اقلیم و از دست دادن تنوع زیستی تفاوتی با هم ندارند. در واقع، آن‌ها تهدید وجودی بزرگ‌تری هستند تا جایی که ما مجبوریم خود را روی چیزی قرار دهیم که می‌توان آن را نامید. پایه جنگی

مقیاس و گستره تهدیدی که ما با آن روبرو هستیم، نیازمند راه حلی در سطح سیستم های جهانی است که مبتنی بر تغییر اساسی اقتصاد مبتنی بر سوخت فسیلی کنونی ما به یک اقتصاد واقعی تجدیدپذیر و پایدار است.

قبل از جنگ اوکراین و روسیه، شاهزاده چارلز، کلاوس شواب و جهانی گرایان بزرگ ریست خواستار طرحی جدید شبیه به مارشال بودند. استراتژی و هدف ایجاد حکومت متمرکز گسترده، آغاز فراانسانی و انقلاب صنعتی چهارم، ایجاد یک سیستم اقتصادی جدید وابسته به ردپای دیجیتال، و حذف کشورهای مستقل است. آنها حتی دستور کار را هم پنهان نمی کنند.

در گزارش سیم راست پادکست به طور عمیق به این موضوع پرداخته است، اینجا، اینجا و اینجا را ببینید.

چگونه یک نظم جهانی جدید ایجاد می کنید؟ شما باید قدیمی را نابود کنید. جهان یکی پس از دیگری در حالت بحران دائمی قرار گرفته است. و در هر صخره ای در یک لحظه سخت، چپ ها ظهور می کنند تا از موقعیت استفاده کنند. موضوع زنجیره تامین، بحران انرژی، بحران مرزی، بی ثباتی بحران دولت های جهانی، همه در سرنخ هستند. گویی توسط آن قطعات بازی در حال حرکت در اطراف یک صفحه ژئوپلیتیک ساخته شده است. شما فکر نمی‌کردید که نخبگان، رهبران یا بانک‌های مرکزی برای دزدی و تخریبی که برای دهه‌ها به راه انداخته‌اند دست به کار شوند و به دام بیفتند. جواب منفی. انحراف، فرافکنی و هرج و مرج در دستور کار است. اوه، و یک مسئله آزاردهنده کوچک کاهش جمعیت وجود دارد که همه آنها بسیار نگران آن هستند:

این سقوط اقتصادی جهانی یک رکود نیست. این یک نتیجه مصنوعی تحمیلی از استفاده سیاستمداران از بحران بهداشتی برای نابودی سرمایه داری آنگونه که ما می شناسیم است و اکنون یک جنگ نیابتی برای سرکوب مقاومت نهایی حاکمیت است. وقتی رای دهندگان بسیاری از کشورها به طور مداوم برنامه های شما را برای ارائه مراقبت های بهداشتی همگانی، قوانین بین المللی، مرزهای باز و بقیه را رد می کنند، چه می کنید؟ شما سیستم های رأی گیری را فاسد می کنید، مردم خود را به قدرت می سپارید، وجوه شهروندان را در برنامه بزرگ تنظیم مجدد پولشویی می کنید، آزادی های مدنی را در هم می کوبید، رسانه ها را کنترل می کنید، از آزار و اذیت سیاسی استفاده می کنید و قدرت را از طریق بحران برای گسترش دولت مرکزی متوقف می کنید. تو به زور میگیری! بدون وجدان، پشیمانی و پشیمانی.

سپس به توده‌های زجر کشیده خرده نان تقدیم می‌کنی و آنها به خاطر این کار ردای تو را می‌بوسند.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.