پادکست Truth Be Told: “Beware the Tinker Bell Clappers” 23 ژوئیه ۲۰۲۲


“گام ساده یک انسان شجاع این است که دروغ را نپذیرد. کلمه حقیقت از دنیا بیشتر است.” الکساندر سولژنیتسین

من در یک راز به نام “The Big Easy” به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در آنجا، در امتداد سواحل می‌سی‌سی‌پی، بین خلیج کریپینگ و دریاچه پونتچارترین، برای انجام تمام کارهایی که به طبیعت انسان مربوط می‌شود، خدمت کردم. من یک زن جنوبی کامل هستم، به عبارت دیگر، با بسیاری از آنها روبرو خواهم شد که هرگز نمی توانند دقیقاً بگویند این برچسب نشان دهنده چیست. آب نمک زیر سطح دریاست که آدم احترام می گذارد. محله‌های دائمی، قدرت طوفان‌ها، اخلاق مردی گراس، تخطی‌ناپذیری خانواده نسل‌ها – می‌دانم تعلق به فرهنگ ارگانیک متنوع به چه معناست.

در اوایل زندگی‌ام، مسیر شغلی‌ام افزایش یافت، و در تجربیات مختلف زندگی کوتاهی داشتم، زیرا به دنبال علایقم در نقاشی، تئاتر موزیکال و هنرهای آشپزی بودم. تجربه جوانی من هدف من را توسعه داد و مهارت های شهودی من را افزایش داد و به یک پزشک سلامت روان با تمرکز بر نیازهای کودکان/نوجوانان تبدیل شدم. پس از دهه‌ها زندگی در NOLA، و پس از اینکه طوفان کاترینا واقعیت‌های شهرهای داخلی امروزی را افشا کرد، تصمیم جدی گرفتم که به جایی نقل مکان کنم که من و خانواده‌ام تابستان را در جستجوی امنیت و مدنیت زندگی‌ام گذراندم.

بر فراز یکی از کوه های پدربزرگ، اکنون در محله کوه اسموکی در شرق تنسی نشسته ام. اگرچه من نمی‌خواهم سال‌های شکل‌گیری خود را در لوئیزیانا تغییر دهم، متأسفانه، این عصر آمریکا دیگر در زمانه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم در دسترس نیست – تغییر رشته بهترین “Evah!”

من یک جنگجو برای آزادی و حقیقت هستم، غرق در تاریخ اجدادم، و دائماً به یاد می‌آورم که سکون و درون‌نگری ذهن و قلب را برای درک دقیق‌تر همه چیز در دنیای درونی و بیرونی ما گسترش می‌دهد. همه ما مقدر شده ایم که خود را در برابر صخره های فرهنگی فاسد فروپاشی بشریت بکوبیم تا متوجه شویم که یک لحن اخلاقی مشترک برای یک جامعه آزاد ضروری است. فرهنگ سالم، فرهنگی است متشکل از افراد منحصربه‌فرد که به تجربه زندگی تفاوت‌های ظریف و عمق می‌بخشند، با این حال همگی حقیقت اساسی را که همه ما را به هم پیوند می‌دهد – یک لحن اخلاقی اجتماعی – می‌پذیرند. نابردباری، سانسور، بین بخشی، حذف فرهنگ، بی تفاوتی و نادانی فقط باعث ظلم می شود. تفکر انتقادی، تبعیض و مخالفت حقوق فردی شماست که توسط دولت اعطا نمی شود – و همیشه باید از آنها حمایت، حمایت و دفاع کرد.