پخش زنده، کانال تلویزیونی، زمان شروع و نحوه تماشا – پاپ نیوز


مراحل پایانی آخرین کمپین اروپایی در حال پایان است – در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید و نحوه تماشای آن وجود دارد…

۲۰۲۲-۲۳ لیگ ملت های یوفا این هفته وارد مراحل پایانی خود می شود اسلوونی خوش آمدی نروژ برای حضور در مسابقه گروه B4 با آنها دیدار کنیم.

در آخرین پنجره بین‌المللی پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، برای بسیاری از تیم‌ها که به دنبال یک عملکرد خوب هستند، چیزهای زیادی در خطر است – در حالی که برای سایرین، این موضوع صرفاً تضمین پایان در بالاترین سطح است.

هدف گذاری جزئیاتی در مورد نحوه تماشای بازی در تلویزیون در بریتانیا، ایالات متحده و هند و همچنین نحوه پخش آنلاین آن به شما می دهد.

این صفحه حاوی لینک های وابسته است. ممکن است هنگام ثبت نام از طریق پیوندهای ارائه شده، کمیسیون دریافت کنیم.

تاریخ و ساعت بازی اسلوونی و نروژ

نحوه تماشای بازی اسلوونی و نروژ در تلویزیون و پخش زنده آنلاین

که در ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا)بازی را می توان به صورت زنده و بر اساس تقاضا با استفاده از fuboTV (شروع با یک آزمایش رایگان) تماشا کرد. کاربران جدید می توانند برای یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه سرویس پخش زنده ورزش ثبت نام کنند که می تواند از طریق iOS، Android، Chromecast، Amazon Fire TV، Roku و Apple TV و همچنین از طریق مرورگر وب قابل دسترسی باشد.

بینندگان در ایالات متحده همچنین می توانند بازی را به صورت زنده از تلویزیون تماشا کنند FOX Sports 2.

که در انگلستاناین مسابقه در تاریخ پخش خواهد شد ورزش برتر ۲، در حالی که بازی را می توان استریم کرد بهترین پخش کننده HD. داخله هندوستانطرفداران می توانند آن را ببینند سونی لیف.

اخبار تیم ملی و تیم ملی اسلوونی

اسلوونی غیرقابل پیروزی در B4 تقریباً مطمئناً سقوط خواهد کرد مگر اینکه در پایان هفته در نروژ نتیجه بزرگی کسب کند.

برد دور از ذهن است – آنها قبلاً تیم های بزرگ را ناراحت کرده بودند – اما احتمالاً در هنگام رویارویی با یک مرد در معرض خطر بزرگ نگران دفاع خود خواهند بود.

اخبار تیم ملی نروژ

در آتش ارلینگ هالندبدون توهین به ایتالیا، قهرمان اروپا، که مسلما بهترین بازیکنی است که امسال به قطر ۲۰۲۲ نرفت.

اما مهاجم نروژی – که در انگلیس متولد شده است – می تواند با یک بازی دیگر برای کشورش این آخر هفته تیمش را به لیگ ملت ها بفرستد.