پخش زنده آخرین نشست خبری مبارزه بی چون و چرای عنوان قهرمانی جهان را تماشا کنید


لطفا از مرورگر کروم برای دریافت آسان تر پخش کننده ویدیو استفاده کنید

پوشش زنده اختصاصی کنفرانس خبری شیلدز و مارشال از لندن.

کلارنس شیلدز و ساوانا مارشال جنگ لفظی خود را در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود از سر می گیرند – و شما می توانید آن را به صورت زنده تماشا کنید!

قهرمانان جهان رقابت خود را قبل از صورتحساب فقط زنان در روز شنبه در O2، زنده در Sky Sports از سر خواهند گرفت، با حضور میکائلا مایر که در حال مبارزه برای متحد کردن عنوان قهرمانی وزن فوق العاده جهان با آلیشیا بامگاردنر است.

Caroline Dubois، Lauren Price، Caris Artingstal نیز در پایین ترین کارت پر از داغ ترین جنگنده های بریتانیا قرار دارند.

مارشال قبلاً به دشمنی خود با شیلدز دامن زده است و به او پیشنهاد شکستی تحقیرآمیز در مبارزه بی چون و چرای قهرمانی متوسط ​​وزن جهان در آخر این هفته داده است.

میکالا مایر و آلیشیا باومگاردنر برای متحد کردن عناوین جهانی در اسکای اسپورت مبارزه می کنند
تصویر:
آلیسیا باومگاردنر نیز در لایحه ای تاریخی برای زنان با میکالا مایر روبرو می شود

همه به اینجا می آیند تا ببینند انگلیسی ها آمریکایی ها را بیرون می کنند. هیچ‌کس برای تماشای آن نمی‌آید. همه می‌آیند تا ببینند انگلیسی‌ها آمریکایی‌های گوبی را بیرون می‌کنند. همین است.

من هرگز این مبارزه را نخواهم داشت، جایی که رقابت وجود دارد. مکانی که کمی فراتر از یک تجارت است. او هست کمی کار بیشتر، او ادامه داد: «این بزرگترین نبرد برای من است.

“من و کلاریسا. همین است. این یکی است.”

بزرگترین مبارزه در تاریخ بوکس زنان – کلاریسا شیلدز در مقابل ساوانا مارشال – در اسکای اسپورت در روز شنبه ۱۰ سپتامبر به نمایش درآمد. بخشی از تاریخ باشید و بلیط بازی لندن خود را از اینجا بخرید.