پدر، یک فیلسوف کلاس ششم، در مورد جهان حق داشت – بهترین وحشی نیوز


پدرم علیرغم دانش بسیار و درک درست، تاجری موفق اما بی سواد بود. او اغلب می گفت: “این دنیا مانند ساس دیوانه است.” بنگ، او را از پارک بیرون کن. زنگ به صدا درآمد. او به درستی هدف قرار گرفت و متأسفانه او یک رهبر جهانی نبود.

عقل سلیم یک ارزیابی اولیه صادقانه بر اساس تجربه زندگی است. در بیانیه آمده است: «اگر شبیه اردک است، مانند اردک می دوزد و مانند اردک راه می رود، احتمالاً اردک است. حقیقت عجیب تر از تخیل است و حقایق زیر ثابت می کند که بابا درست می گفت: دنیا مثل ساس های دیوانه است.

هر گزیده ای از اخبار روزانه ارزیابی درست والدینم را تایید می کند.

دکتر. رابرت لوین مردی است که نام خود (اما نه جنسیت خود) را به ریچل تغییر داد و از سوی رئیس جمهور وایز بایدن و قانونگذاران ظاهراً عاقل به عنوان دستیار وزیر بهداشت منصوب شد. او در مصاحبه‌ای گفت: «هیچ بحث پزشکی در مورد اینکه آیا کودکانی که ادعا می‌کنند تراجنسیتی هستند باید از مراقبت‌های حساس به جنسیت برخوردار شوند، وجود ندارد.» او چه اظهارات احمقانه‌ای گفت.

علاوه بر این، دکتر لوین یک همسر سابق و دو فرزند دارد، اگرچه همجنس‌بازان علاقه‌ای به جنس مخالف ندارند، بنابراین به من اطلاع دادند.

او اجازه نمی دهد هورمون ها یا قسمت های حیاتی بدنش توسط پزشکان بد شکل قطع شود. او همچنین حاضر نیست اعتراف کند که “شوهر” دارد. او/او برای شما کار می کند.

می‌خواهم بدانم پدرم به تغییر جنسیت لوین چه واکنشی نشان می‌دهد.

کودک آزار استادیار دانشگاه Old Dominion در یک اصطلاح توهین آمیز (برای جنایت شنیع مانند سوء استفاده جنسی از کودکان) می گوید: “ما باید به افرادی که از نظر جنسی به کودکان جذب می شوند به عنوان “افراد کوچک جذاب” اشاره کنیم.” به نظر می رسد بهتر است بگوییم، “این توطئه است” به جای گفتن “او یک پدوفیل منحط است”.

بدون شک پدر فیلسوف من آنها را منحرفان رقت انگیزی می نامد که کودکان بی پناه را شکار می کنند، اما من از زبان رنگارنگ بلکه ظریف او استفاده نمی کنم.

یکی از شاهدان کنگره اعتراف کرد که برخی از مردان می توانند بدون خنده باردار شوند و سقط جنین کنند. برخی از نمایندگان عاقل کنگره روی زمین نمی افتادند و با خنده و خویشتنداری چشمگیر طرف خود را نشان می دادند. آنها به سادگی اشاره کردند که همه بلوط ها روی درختان یا در کالیفرنیا یافت نمی شوند.

قاتلان کودکان می توانند از سال ۱۹۷۰ به قتل ۶۲ میلیون کودک بی گناه ببالند، و فمینیست ها درباره حق یک زن برای تصمیم گیری در مورد بدن خود فریاد می زنند. با این حال، تصمیم آنها برای سقط جنین به زندگی انسان با تمام حقوقی که هر شهروند دیگری دارد پایان می دهد. حق زندگی کودک چه شد؟ فمینیست ها برای حق تصمیم گیری خود فریاد می زنند، اما از پذیرفتن مسئولیت تصمیم خود برای رفتن به رختخواب با یک تولید کننده نوزاد، که به عنوان یک نوزاد نیز شناخته می شود، خودداری می کنند. مرد در برخی محافل خردمندانه، این مرد، هر چند به همان اندازه مسئول است، در این مورد حرفی ندارد.

برخی نژادپرستان سیاهپوست بر این باورند که کشتن یک کودک سیاهپوست متولد نشده بهتر از اجازه دادن به یک خانواده سفیدپوست پذیرنده است. باز هم کسی از بچه ها نپرسید.

تمام مدارس دولتی اورگان باید “محصولات قاعدگی” را در حمام پسران همراه با “دستورالعمل استفاده از آنها” داشته باشند. قانونگذاران (من اسامی رنگارنگ تر و دقیق تر دارم) به دنبال این بوده اند که “بر حق قاعدگی برای دانش آموزان تراجنسیتی، دوجنسه، غیر باینری و دوجنسه تاکید کنند.”

سخنان بابا را به خاطر بسپار

جسی جکسون، آل شارپتون و بسیاری از سالمندان دیگر به طرز شگفت انگیزی، مایل های سفر مکرر خود را دو برابر می کنند، و هر جا که بتوانند از بدبختی دیگران پول در بیاورند، خودنمایی می کنند. یک فرد رنگین پوست معمولاً به دلیل امتناع از توجه به هشدار پلیس تیراندازی می شود و برای پاداش به آنها فرستاده می شود و هیچ کس نمی خواهد در مورد سابقه جنایی یا جرم خود صحبت کند یا از توجه به هشدار آشکار خودداری کند. با این حال، آنها مجموعه ای از ویژگی های شگفت انگیز، شگفت انگیز، و شگفت انگیز (و همچنین غایب) متوفی را ارائه می دهند. روزنامه رپ طولانی او مخفی یا تحقیر شده است و متوفی اغلب به عنوان برنده جایزه نوبل معرفی می شود که منتظر کشف شدن است.

شارلاتان‌های سیاه به ما درباره نژادپرستی پنهان یا پنهانمان هشدار می‌دهند، زیرا ما به یک راهپیمایی دلخراش به دنیای فانتزی آزار و اذیت پلیسی نمی‌پیوندیم. همشون دکترای خیلی خوبی دارن. در هنر معاشقه، طناب زدن و ظرافت. این واعظان خودخواه ماه هاست که انجیل قربانی و رستاخیز پیروزمندانه مسیح را موعظه می کنند بدون اینکه کاری را که واعظان انجام می دهند انجام دهند. آنها در حمایت از آزادی سیاهان و آزادسازی موفقیت آمیز دلارهای آمریکا از شرکت های فاسد تخصص دارند. البته آنها همیشه وقت دارند تا مراسم تشییع جنازه ای را با حضور خوب تبلیغ کنند و وقت خود را برای مصاحبه های تلویزیونی تعیین کنند.

من مطمئن هستم که پدرم آن را چه می نامد، اما می خواهم مقاله خود را منتشر کنم.

اساتید دانشگاه با مدرک دکترا. (از پشت جعبه غلات خریداری می شود) آنها اعلام می کنند که سیاهپوستان نمی توانند نژادپرست باشند و همه سفیدپوستان اگرچه سفیدپوست هستند اما خود به خود نژادپرست هستند. برخی از رهبران سیاه پوست می گویند سوزاندن ساختمان برای گرفتن بیمه جرم است و شما به زندان می روید. با این حال، اگر ساختمانی را به خاطر فحاشی و توهین شخصی به شما بسوزانید و بخواهد نظر شما را روشن کند، آزاد خواهید بود و حتی نادانان نیز مورد تحسین قرار خواهند گرفت.

میگل سانتیاگو، نماینده دموکرات لس آنجلس، لایحه ای را برای تضمین هفت حق اولیه برای هر سگ و گربه در کالیفرنیا ارائه کرد. این حقوق در هر پناهگاه حیوانات و گروه های نجات پست شده است. سایر حقوق حیوانات عبارتند از: “زندگی راحت بدون ترس یا اضطراب. تحریک ذهنی روزانه و ورزش مناسب.” اوه، هر حیوانی باید مراقبت های بهداشتی را تضمین کند. من مطمئن نیستم که از مدیکر باشد یا اوباماکر.

تجزیه و تحلیل داده های CDC توسط Dr. مریل ناس دریافت که احتمال ابتلا به کووید در افراد واکسینه شده در کالیفرنیا و نیویورک سه برابر بیشتر از افرادی است که قبلا واکسینه شده بودند و واکسینه نشده بودند. با این حال، به ما گفته شد که ممکن است هر شش ماه یک بار به دوز تقویت کننده نیاز داشته باشیم. و کودکانی که تقریباً هیچ خطری برای ابتلا به بیماری کووید ندارند، باید برنامه شات کامل را انجام دهند!

آیا کودک آزاری هنوز در همه جا غیرقانونی است؟

در سفر اخیر پاپ به مالت، او عمدا پس زمینه خود را با بطری های پلاستیکی آب به جای صلیب عیسی مسیح جایگزین کرد. پاپ بسیار حساس بود و نمی خواست خشم مهاجران مسلمان را برانگیزد، اما با میلیون ها کاتولیک که وجود خود را مدیون اعتقادشان هستند مشورت نکرد. اما بعد از آن فقط قبض ها را پرداخت می کنند.

آنها باید چک نوشتن را متوقف کنند.

شاهزاده چارلز که به زودی پادشاه بریتانیای کبیر خواهد شد، معتقد است که باید روی همه گاوها ماسک بگذاریم تا تغییرات آب و هوایی را تحت تأثیر قرار دهیم. چارلز، زناکار پیر سلطنتی، به زودی بر بریتانیای کبیر حکومت خواهد کرد. باید یک ویروس سیاسی وجود داشته باشد که فقط رهبران جهان مانند بایدن، پوتین، زلنسکی، شاهزاده چارلز، ترودو، مکرون و غیره را آلوده کند. هیچ واکسنی برای چنین شرایطی ساخته نشده است.

نخست وزیر سوئد به وجود “جوامع موازی” در پی شورش های قرآنی در سوئد چند فرهنگی اذعان کرده است. به یاد دارید چند سال پیش محافظه کاران به خاطر صحبت در مورد “مناطق ممنوعه” در فرانسه، سوئد، بریتانیا و غیره مورد تمسخر قرار می گرفتند؟ نوشتم تهاجم اسلام: فیوز در آتش است! جامعه اروپایی تحت سلطه مهاجران غیرقانونی از نظر زبان، مذهب، آموزش و هنجارهای اجتماعی متفاوت خواهد بود. نوشتی که انگلیس دیگر بریتانیا نخواهد بود. دیگر فرانسه نخواهد بود. سوئد دیگر سوئد نخواهد بود. آلمان دیگر آلمان نخواهد بود.

آمریکا دیگر آمریکا نخواهد بود.

خوب، زمان فرا رسیده است و ما شاهد یکی از شگفت انگیزترین تغییرات تمدنی هستیم که تاکنون ثبت شده است.

آمریکا نزدیک به ده ها سال است که به سمت یک کشور سوسیالیستی حرکت می کند و مردم آگاه از جمله پدرم می دانستند که سوسیالیسم پایه کمونیسم است. کمونیسم نه تنها بد است، بلکه کار نمی کند. به کوبا، لائوس، کنگو و کره شمالی فکر کنید. اگر کمونیست ها شیرینی صحرا را می گرفتند، باید پنج سال دیگر ماسه وارد کنند.

ملت ما در برابر چشمان ما در حال ناپدید شدن است و آمریکایی ها فکر می کنند “اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد” در حالی که اینجا اتفاق می افتد. اگر راه خود را دنبال کنیم و شمشیرهایمان را با قیچی شخم بزنیم در حالی که نوه های مائو، مارکس، لنین و هیتلر هنوز زنده هستند، احمق خواهیم بود و احمق های مرده خواهیم بود.

و یک ملت مرده

آمریکا و جهان یک شوخی، یک فریب و یک شکست هستند، زیرا آنها از یک معیار سختگیرانه – کلام خدا – دور شده اند. احساسات شخصی مهمتر از ایمان عمیق به مسیح است.

تحقیق کودکان این به طور کامل این نتیجه را تأیید می کند که اکثر افرادی که ادعا می کنند مسیحی هستند کاملاً گیج شده اند. این نظرسنجی نشان می‌دهد که “۶۹ درصد از بزرگسالان آمریکایی خود را “مسیحی” می‌دانند و تنها ۶ درصد دیدگاه کتاب مقدسی نسبت به جهان دارند. این تعداد به ۱۷۶ میلیون نفر می‌رسد. با این حال، آنچه آنها معتقدند به یک جادوگر آفریقایی نزدیک‌تر است. فقط ۹٪ از آنها مسیحیانی که خود را مسیحی می دانند با دیدگاه کتاب مقدسی نسبت به جهان.

حتی مسیحیان متولد شده نیز به حق کتاب مقدس اعتقاد ندارند! پنجاه و یک درصد از مسیحیان تازه متولد شده از نظر الهیاتی می گویند همه ادیان برابر هستند. ۴۰ درصد می گویند حقیقت مطلق وجود ندارد و ۳۷ درصد می گویند که مردم می توانند به اندازه کافی به بهشت ​​برسند.

واضح است که کلیساهای مدرن راه خود را گم کرده اند یا هرگز آن را نمی شناسند. کشیش های بسیاری از کلیساها (و سایر کلیساها) منافقانی هستند که از ساختمان های کلیسا استفاده می کنند، قسم می خورند، می نوشند، قسم می خورند، موعظه می کنند، غنی می کنند و مردم را خشنود می کنند.

جای تعجب نیست که این ملت اینقدر ساس دیوانه است.

پست های بیشتر یکشنبه را ببینید.

لینک مقاله اصلی و مقالات بیشتر توسط Don Boyce, Ph.D.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.