پدر آنوگو پس از تهدید به مرگ ، پسر 32 ساله اش را هک می کند

communityگفته می شود ایکچوکوو ، پدر 60 ساله ، پسرش را در جامعه اوگبوسین-اندیاگو آکپوگو در منطقه دولتی محلی انکانو در غرب استان آنگو کشته است.

گفته می شود که پدر چهار فرزند 32 ساله پنجشنبه پسرش را کشت و گفت که او را تهدید کرده است که به دلیل مشکلاتی که هنوز پیدا نکرده است او را خواهد کشت.

مترو پانچ گزارش شد که ایکچوکو و پسرش در خانه بودند و بین آنها مشاجره درگرفت.

با بالا گرفتن مشاجره ، بنا بر گزارش ها ، پدر با رئیس روستای اوگبوزین تماس اضطراری گرفت و گفت پسرش او را تهدید به مرگ کرده است.

رئیس روستا به افسر امنیتی جامعه هشدار داد که اوضاع را آرام کند.

خبرنگار ما مطلع شد که رئیس و CSO و تیمش به قصد نجات او به خانه Ikechuku دویدند.

منابع گفتند که وقتی گروه حدود ساعت 2 بامداد روز پنجشنبه به خانه بازگشت ، پسر ایکچوکو به آنها هشدار داد که وارد مجتمع نشوند.

“پس از مدتی ایکچوکو بیرون آمد و دروازه را باز کرد و ادعا کرد که پسرش گروگان گرفته شده است. پدر در حالی که دراز کشیده بود سعی کرد با تبر کمرش را بشکند.

“پس از بستن مرده و به زمین انداختن ، رئیس و مأموران امنیتی خانه را ترک کردند. متاسفانه صبح ، ایکچوکو به اعضای جامعه گفت که پسرش مرده است و باید بیایند و او را دفن کنند.”

یک منبع دیگر گفت که ایکچوکو تهدید کرده است که کارگران را به کار می گیرد تا پلیس را به حفاری قبر و نظارت بر قبر وادار کند ، اما اعضای جامعه این درخواست را رد کردند.

“متأسفانه ، هنگامی که او به ایستگاه پلیس آقبانی رفت تا پلیس را بر قبر نظارت کند ، رهبران جامعه به ایستگاه قطار نفوذ کرده و ماجرا را گزارش کردند و او بعداً بازداشت شد.”

دانیل دوک ، افسر روابط عمومی پلیس ایالت ، این حادثه را تایید کرد و گفت سه مظنون دستگیر شده اند.

اندوکوه گفت: “سه مظنون به اتهام توطئه و قتل دستگیر شده اند. تحقیقات توسط اداره تحقیقات جنایی ایالتی در استان آنوگو در حال انجام است.

پدر فرد متوفی ، رئیس جامعه و سازمان اطلاعات عمومی در تحقیقات خود به پلیس کمک می کنند.

حق چاپ

همه حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتالی موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی قبلی از پانچ کرد.

مخاطب: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *