پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد.

پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا به جرم سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد.


یک دامپزشک فلوریدا به دلیل فیلمبرداری از ویدئوهای سوء استفاده جنسی از سگ و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

وکلای دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه جنوبی فلوریدا اعلام کردند ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به اتهامات پورنوگرافی کودکان و ظلم حیوانات ، به حبس ابد محکوم شد.

دادستان ها گفتند که دامپزشک بیمار از آنها در رابطه با سگ ها ویدئویی ضبط کرده و آنها را در حین چت آنلاین با دیگر افراد منحط به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده و مکالمات مربوط به حیوانات را در تلفن همراه او پیدا کردند.

کیدی همچنین از طریق Dropbox ، نرم افزار اشتراک فایل Madden ، به پورنوگرافی دسترسی پیدا کرده است و هزاران پرونده ترسناک در حساب شخصی او ذخیره شده است. او همچنین از طریق گفتگوهای جنسی آنلاین و رسانه های اجتماعی ، پورنوگرافی کودکان و فیلم ها را دریافت کرد ، جایی که مرتباً در مورد سوء استفاده جنسی صحبت می کرد.

مادن ویدیوهای مزاحم از چت های آنلاین را به اشتراک گذاشت.
مراقبت از بیمارستان حیوانات

به گفته اسناد دادگاه ، آژانس های امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی را در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین عکس ها و فیلم های این جانور پیدا کردند.

به گفته فروشگاه های محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل فیلمبرداری از یک حیوان زمانی که مدیر پزشکی بیمارستان مراقبت از حیوانات در آوانگارد بود ، دستگیر شد. دادستان ها می گویند این فیلم ها چندین مورد سوء استفاده در بیمارستان دامپزشکی را نشان می دهد.

بیمارستان مراقبت از حیوانات در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری در ماه مارس گفت که از اتهامات علیه مدن “شگفت زده” شده است.

بیمارستان حیوانات در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و تک تک اعضای خانواده Care Hands هر کاری را که بتوانیم برای اجرای قانون و تسهیل تحقیقات و پیگرد آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *