پروازهای خروج از افغانستان پس از شیوع سرخک از سر گرفته می شود

پروازهای خروج از افغانستان پس از شیوع سرخک از سر گرفته می شود


دولت بایدن پایگاه نظامی ویسکانسین را به “شهر کوچکی” برای مهاجران افغان تبدیل می کند و به دلیل از سرگیری پروازهای ورودی در پی شیوع بیماری سرخک ، تخلیه خانه ها را سه هفته به تعویق می اندازد.

وزارت امنیت داخلی می گوید نزدیک به 49000 نفر در پایگاه های نظامی آمریکا که به طور موقت در اروپا و خاورمیانه مستقر شده اند ، علیه سرخک واکسینه شده اند.

این بمب گذاری در نزدیکی ایستگاه پلیس رخ داد که در آن دست کم 15000 نفر کشته و بیش از 15000 نفر زخمی شدند.

دکتر پریتش گاندی ، افسر ارشد پزشکی DHS و مشاور ارشد پزشکی گفت: “موفقیت این کمپین واکسیناسیون نشان دهنده تعهد ما به سلامت و رفاه بیجاشده های داخلی و مبلغان در افغانستان و مردم آمریکا است.” OAW

گاندی گفت: “ماموریت تشخیص متفقین بهترین ها را در کشور ما نشان می دهد و این تلاش برای واکسیناسیون بدون همکاری خدمات بهداشتی محلی و وزارت دفاع ، خدمات بهداشتی و انسانی ، دولت و امنیت داخلی امکان پذیر نبود.” به

بسیاری از آمریکایی هایی که با واکسن سرخک مراجعه می کنند ، علیه فلج اطفال دوران کودکی ، COVID-19 ، سرخک ، سرخجه و آبله مرغان واکسینه می شوند.

واکسیناسیون سرخک در حدود 49000 نفر از افراد تخلیه شده در پایگاه های نظامی ایالات متحده و نقاط ترانزیت در اروپا و خاورمیانه انجام شده است.
Stringer / EPA-EFE / Shutterstock

آنها همچنین آزمایش ویروس کرونا را انجام دادند و حدود 84 درصد از افرادی که ایالات متحده و خارج را ترک کرده بودند توسط کووید مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

در همین حال ، گفته می شود دولت بایدن یک پایگاه نظامی در ویسکانسین را به “شهر کوچکی” برای پناهندگان با “لباس و غذای مناسب فرهنگی” تبدیل کرده است.

فورت مک کوی در ویسکانسین یکی از هشت پایگاه نظامی در سراسر کشور است که پناهندگان موقت را در خود جای داده است ، اما مجله تایم گزارش می دهد که بیشترین تعداد را دارد.

یکی از اعضای ارتش با خبرنگاران صحبت می کند.
بازدیدکنندگان همچنین علیه فلج اطفال ، کووید -19 ، اوریون ، سرخجه و آبله مرغان واکسینه می شوند.
از طریق باربارا دیویدسون / استخر / خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ

از زمان ورود به اواخر ماه اوت ، حدود 12،600 خانواده اکنون در این اردوگاه زندگی می کنند و در هشت محله مستقر شده اند و در آنجا خدمات و پشتیبانی از جمله کلاس های انگلیسی را دریافت می کنند.

به گفته مجله ، آنها همچنین لباس و غذای مناسب فرهنگی دریافت می کنند.

در گزارش دیگری آمده است که اردوگاه های نظامی که افغان ها در آن زندگی می کنند با جنایت روبرو هستند.

مهاجران افغان بیرون از خانه های خود ایستاده اند.
گفته می شود دولت بایدن یک پایگاه نظامی در ویسکانسین را به “شهر کوچکی” برای پناهندگان تبدیل کرده است.
استخر از طریق باربارا دیویدسون / REUTERS

نیویورک تایمز گزارش می دهد که FBI در حال بررسی پرونده ای است که مردان افغانی به نیروهای امنیتی در فورت بلیس تگزاس حمله کرده اند.

همچنین گزارش شد که یک افسر پلیس نظامی گزارش داد که یک مرد 24 ساله افغان در یک اردوگاه در ویرجینیا از یک دختر 3 ساله سوء استفاده جنسی کرده است.

برخی از زنان افغان به روزنامه گفتند که در اردوگاه توسط مردان افغان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

مهاجران افغان به دنبال پوشاک اهدایی هستند.
گزارش هایی مبنی بر آزار و اذیت زنان افغان در برخی نقاط وجود دارد و FBI در حال تحقیق درباره حمله به یک افسر خدمات است.
استخر از طریق باربارا دیویدسون / AP

“به ما گفته شد ،” چگونه می توانید بدون عضو خانواده در اینجا باشید؟ ما این را تحمل نخواهیم کرد. “نیلاب ابراهیمی 23 ساله به تایمز گفت.

او این حادثه را به مقامات نظامی گزارش داد و او و دیگر زنان به پادگان دیگری منتقل شدند.

با سیم پستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *