پروژه آزادی بیگل، این قلب شما را آب می کند – ۲۰ خبرگزاری برتر


بررسی پروژه آزادی بیگل ۲۰۲۱ ما را در حالی که درهای قفس را باز می کند، قوانین مهم نجات حیوانات را تصویب می کند و موارد دیگر را تماشا کنید.

!

حدود ۴۰۰۰ بیگل به خانه‌های جدید نیاز خواهند داشت زیرا امدادگران آنها را از یک مرکز پرورش ویرجینیا که متهم به بی‌توجهی و آزار سگ‌ها هستند، خارج می‌کنند. پس از اینکه یک قاضی فدرال با درخواست آنها برای اتانازی حیوانات موافقت کرد، وزارت دادگستری و انجمن انسانی ایالات متحده در حال نجات این توله ها از مرکز پرورش و تحقیقات Envigo در کامبرلند هستند.

امدادگران حدود ۶۰ روز فرصت دارند تا بیگل را از مرکز خارج کنند، هرگونه مراقبت های پزشکی لازم مانند واکسیناسیون، عقیم سازی و جراحی را ارائه دهند و خانه های جدیدی برای آنها پیدا کنند.

دکتر. فائوسی تمام آزمایش‌های آزمایشگاهی روی بیگل‌ها و سگ‌های دیگر را متوقف کرده است و ۴۰۰۰ بیگل اکنون رایگان هستند. آنها برای خانه های فرزندخواندگی و فرزندخواندگی آماده خواهند بود! اینجا بیشتر بیاموزید

با تشکر از شما، پروژه بیگل، برای عشق و تلاش شما.

نجات. تکرار توانبخشی

برای تماشای امروز ویدیوهای بیشتری را تماشا کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.