پس از افزایش ۰.۷۵ درصدی نرخ بهره، جوهر فدرال رزرو تفسیر را لکه دار کرد – ۲۰ خبرگزاری برتر


برای سومین جلسه متوالی، فدرال رزرو طبق انتظار ۷۵ واحد افزایش یافت (نرخ هدف فعلی ۳.۰۰-۳.۲۵) اما مسیر برای نرخ های آتی چشم انداز بسیار بدتر از حد انتظار (برای مدت طولانی) را نشان داد. فدرال رزرو همچنین پیش بینی خود برای رشد اقتصادی را کاهش داد و انتظارات در مورد نرخ بیکاری را افزایش داد. برای نتایج روند به نمودار نقطه ای فدرال رزرو در زیر نگاه کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

نرخ ضمنی وجوه فدرال رزرو 2022-09-21

فدرال رزرو همچنین اقدامات مهم دیگری را ارائه کرد که زنگ خطر را در مورد مشکلات اقتصادی بیشتر برای اقتصاد ایالات متحده در ماه های آینده به صدا در می آورد.

  • فدرال رزرو پیش بینی تولید ناخالص داخلی خود را به طرز چشمگیری کاهش داد و میانگین تخمین رشد در سال جاری تنها ۰.۲ درصد بود که کمتر از پیش بینی ۱.۷ درصدی در ژوئن بود.
  • انتظارات نرخ بیکاری افزایش یافته است و میانگین در حال حاضر ۴.۴ درصد برای هر دو سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ است. نرخ بهره بلندمدت بدون تغییر در ۴ درصد است.
  • پیش بینی های اصلی و اصلی برای هزینه های PCE برای امسال و سال آینده وجود دارد. فدرال رزرو تا سال ۲۰۲۵ شاهد بازگشت تورم به هدف ۲ درصدی خود نیست.

بنابراین نمودار نقطه ای فدرال رزرو چیست؟ بیت مپ که به عنوان نمودار میله ای یا بیت مپ نیز شناخته می شود، شکل ساده ای از تجسم داده است که شامل نقاط داده ای است که به صورت نقاط روی نمودار با محورهای x و y رسم می شوند. این نوع نمودارها برای ترسیم نموداری روندها یا جمع آوری داده های خاص استفاده می شوند. شاید شناخته شده ترین نمودار نقطه ای، پیش بینی نرخ بهره فدرال رزرو باشد که به صورت فصلی منتشر می شود.۱ نمودار پراکندگی شبیه به یک نمودار است که تعداد نقاط داده ای را نشان می دهد که در هر دسته یا مقدار روی محور قرار می گیرند، بنابراین توزیع مجموعه ای از داده ها را نشان می دهد.

نمودارهای نقطه ای به عنوان روشی شناخته می شوند که توسط فدرال رزرو برای برقراری ارتباط با انتظارات معیار نرخ وجوه فدرال در جلسات خاص FOMC استفاده می شود. اعضای FOMC نقاطی را بر روی نمودار نقطه‌گذاری قرار می‌دهند که نشان‌دهنده انتظارات آنها برای نرخ‌های بهره آینده در چند سال آینده و در بلندمدت است.

همانطور که ممکن است تصور کنید، نمودارهای شطرنجی فدرال رزرو در طول زمان تغییر می کنند. همانطور که اخیراً فدرال رزرو انجام داده است، آنها تمایل دارند اخبار بد را نادیده بگیرند و نظرات خود را در طول زمان به واقعیت تبدیل کنند. در نمودار زیر، می توانید ببینید که چگونه فدرال رزرو به تدریج اهداف نرخ وجوه فدرال خود را افزایش داده است.

تغییر طرح امتیازات فدرال 2022-09-21نمودار بالا به سختی به کسی اطمینان می دهد که فدرال رزرو واقعاً در مورد آنچه اقتصاد انجام می دهد و بهترین واکنش به آن را می گوید. نکته اینجاست که هیولای تورم بسیار بزرگتر از آن چیزی است که هر کارشناس فدرال رزرو حاضر به اعتراف باشد. یادتان هست که گفتند موقتی است؟

آنها ادعا می کنند که فدرال رزرو قرار است مستقل از سیاست باشد. اما آیا واقعاً کسی این را باور می کند؟ ما در حال حاضر سناتورهایی داریم که از گردن فدرال رزرو نفس می کشند. بسته به نتایج میان‌ترم، اگر فدرال رزرو تغییر مسیر ندهد و مسیر خود را معکوس نکند، کنگره می‌تواند با بسته‌های محرک بی‌پایان فدرال رزرو را تحت فشار قرار دهد و خواهد کرد. آیا باید برنامه ریزی کنیم که با چک محرک ۵۰۰۰ دلاری بعدی چه خواهیم کرد؟

این با بودجه ایالات متحده چه می کند – و نه اینکه شخص دیگری به دنبال آن باشد؟

با وجود بدهی فعلی ایالات متحده در حال حاضر ۳۰.۹ تریلیون دلار، نمی توان از خود پرسید که این چه تأثیری بر هزینه های مالی ایالات متحده در آینده خواهد داشت. هر گونه افزایش در نرخ بهره هزینه های بهره دولت فدرال را افزایش می دهد. تا کنون در سال مالی ۲۰۲۲، خزانه داری ایالات متحده ۴۷۱ میلیارد دلار را صرف پرداخت های بهره دولتی کرده است. برای در نظر گرفتن این رقم، در این مقطع از سال مالی ۲۰۲۱، هزینه بهره وزارت خزانه داری ۳۵۶ میلیارد دلار بود. این نشان دهنده افزایش ۳۰ درصدی سال به سال است.

هزینه های بهره، به عنوان ششمین دسته از مخارج بودجه، حدود ۲۵۰ میلیارد دلار کمتر از مدیکر است. بر اساس گزارش دفتر بودجه کنگره (CBO)، او انتظار دارد پرداخت های بهره از حدود ۴۰۰ میلیارد دلار در سال مالی ۲۰۲۲ به ۱.۲ تریلیون دلار در سال ۲۰۳۲ افزایش یابد. از این هم بدتر است. CBO این تخمین را در ماه مه انجام داد. نرخ های بهره در حال حاضر بالاتر از نرخ های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آنها است.

تردمیل با چرخه دمش از کیف – در اینجا و اینجا چند نمونه آورده شده است. به جز معامله گران کوتاه مدت، نمودار امتیازی فدرال رزرو در حال حاضر تقریباً بی معنی است. تفسیر آنها به عنوان لکه های جوهر برای کمک به بهبودی بیماران در بیمارستان روانی آسان تر است.

فدرال رزرو در حال حاضر از روی نیمکت پرواز می کند – چه چیزی ممکن است اشتباه باشد؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.