پوتین انگلیس را {به دلیل} “مداخله” اوکراین در تهدیدات هسته ای فرد مبتلا شبح کرد “ما اجتناب کرده اند آنها استفاده خواهیم کرد!”


پوتین در سخنرانی شخصی در پارلمان به تحریم های غرب تیز کردن

رئیس‌جمهور روسیه در یک واحد سخنرانی تلویزیونی دلخراش اظهار داشت: «ما ابزارهایی داریم کدام ممکن است هیچ‌کس نمی‌تواند به آن است مباهات تدریجی. ما نمی خواهیم با توجه به آنها لاف بزنیم … ما اجتناب کرده اند آنها استفاده خواهیم کرد.

رئیس کرملین، خطاب به قانونگذاران در سن پترزبورگ، هشدار داد کدام ممکن است پاسخ کشورش به هر {کسی که} روسیه را “شبح” تدریجی، “رعد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی” را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرگبار {خواهد بود}.

«اگر کسی قصد دارد در آنچه اجتناب کرده اند خارج در حال وقوع است مداخله تدریجی، باید بداند کدام ممکن است این می تواند یک شبح استراتژیک غیرقابل قبول برای روسیه است. آنها نیاز دارند بدانند کدام ممکن است پاسخ ما به حمله ها متقابل فوری انرژی الکتریکی آسا {خواهد بود}. فوری، “او اظهار داشت.

ما تمام سلاح های می خواست شخصی را برای این کار در اختیار داریم. {هیچ کس} عکس {نمی تواند} با توجه به این سلاح ها لاف بزند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما نیز به آنها فخر نخواهیم کرد. با این حال ما اجتناب کرده اند آنها استفاده خواهیم کرد.»

اگرچه پوتین روی به تسلیحات هسته‌ای ردیابی نکرد، با این حال تقریباً به طور برداشتن به موشک هسته‌ای جدید روسیه سرمات ۲ ردیابی می‌کرد کدام ممکن است تعدادی از روز پیش برای اولین بار آزمایش شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او به شخصی می‌بالید کدام ممکن است شبیه هیچ سلاح عکس روی زمین نیست.

پوتین و بوریس

منصفانه مجری تلویزیون دولتی روسیه شبح به فرسوده کردن بریتانیا اجتناب کرده اند روی نقشه کرد (تصویر: گتی)

پیش اجتناب کرده اند این، منصفانه مجری تلویزیون دولتی روسیه شبح کرده بود کدام ممکن است بریتانیا را همراه خود موشک‌های بالستیک قاره‌پیمای جدید «جانور غول پیکر» پوتین (ICBM) اجتناب کرده اند روی نقشه فرسوده خواهد کرد.

کرملین گفتن کرده است کدام ممکن است در جاری مونتاژ حدود ۴۶ سامانه جنگی استراتژیک ICBM Sarmat {خواهد بود} کدام ممکن است دارای سلاح های مافوق صوت ۲۰۸ تنی همراه خود سرعت ۱۵۸۸۰ غیر مستقیم در ساعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عنوان مستعار «شیطان-۲» است.

اولین هنگی کدام ممکن است موشک‌های «غیرقابل توقف» جدید را مستقر می‌تدریجی در کراسنویارسک، سیبری {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدس و گمان به اواخر امسال به کار گرفته شود.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر سولوویف مجری تلویزیونی طرفدار پوتین در یک واحد شبح تلویزیونی فوق‌العاده برای بریتانیا در تلویزیون روسیه کدام ممکن است تحمل مدیریت مقامات است، اظهار داشت: “چون آن است خاص شد، منصفانه Sarmat به معنای منهای منصفانه بریتانیای کبیر است.”

مجری مورد پسند – اغلب به عنوان شناخته می شود “صدای پوتین” – همراه خود ردیابی به اظهارات جیمز هیپی، وزیر نیروهای مسلح، اظهار داشت کدام ممکن است این شبح را به این هدف انجام داده است کدام ممکن است انگلیسی ها در ابراز حمایت بریتانیا اجتناب کرده اند اوکراین “انصافاًً کسالت” بوده اند.

روسیه علاوه بر این بر اظهارات آقای هیپی کدام ممکن است اجتناب کرده اند حق اوکراین برای هدف توصیه سرزمین بی نظیر روسیه حمایت می‌کرد، «پاسخی کت و شلوار» علیه بریتانیای قانونی حاضر کرد.

در جریان حاضر این این سیستم همراه خود آقای سولوویف، رئیس آژانس فضایی روسیه، دیمیتری روگوزین، علاوه بر این اجتناب کرده اند متحدان نزدیک پوتین، به سولوویف اظهار داشت: «ما ۴۶ مجموعه جنگی اجتناب کرده اند سلاح استراتژیک Sarmat خواهیم داشت. [Satan-2]”.

وی اظهار داشت: همراه خود ما همه عامل طبق این سیستم است.

«آنها به شبیه به سیلوهایی خواهند سر خورد کدام ممکن است Voevoda [missiles are now deployed] “همه عامل طبق این سیستم است…”

گذشته تاریخی آزمایش جدید سیستم Sarmat حدس و گمان به اواخر این هفته تصمیم گیری شود.

رئیس جمهور پوتین همراه خود استقبال اجتناب کرده اند سلاح های جدید در زرادخانه کرملین اظهار داشت: این می تواند یک مناسبت غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهم در بهبود سیستم های تسلیحاتی باکلاس نظامی روسیه است.

مجموعه جدید دارای بالاترین عملکرد های مفید است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند تمام سیستم های حفاظت ضد موشکی اخیر حرکت تدریجی. “هیچ چیزی در دنیا {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مدت زمان بسیار طولانی هم نخواهد بود.”

را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس کرملین افزود: این سلاح واقعا منحصر به شخص، پتانسیل رزمی نیروهای مسلح ما را آسانسور خواهد کرد. این امر به طور قابل اعتمادی روسیه را اجتناب کرده اند تهدیدهای خارجی ایمن می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسانی را کدام ممکن است در تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاب لفاظی های تهاجمی جنون آمیز امتحان شده می کنند ملت ما را شبح کنند، وادار خواهد کرد.»

پوتین

پوتین هشدار داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد (تصویر: گتی)

هشدار کرملین مبنی بر اینکه ممکن است مکان های ارتش در بریتانیا را {به دلیل} حمایت بدیهی بریتانیا اجتناب کرده اند اوکراین هدف قرار دهد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ممکن است دیپلمات های بریتانیایی را کدام ممکن است به کیف بازمی گردند، هدف قرار دهد، پس اجتناب کرده اند صحبت های “تحریک آمیز” آقای هیپی مبنی بر حمایت اجتناب کرده اند بمباران اوکراین اجتناب کرده اند روسیه صورت گرفت.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه، توصیه کرد کدام ممکن است می‌توان حملاتی را علیه کشورهای ناتو کدام ممکن است به اوکراین تسلیحات می‌دهند، مجاز بود.

او هشدار داد: «خواه یا نه ما {به درستی} درک می‌کنیم کدام ممکن است به‌خاطر تحمیل اختلال در تدارکات تدارکات ارتش، روسیه می‌تواند به نیازها ارتش در قلمرو کشورهای ناتو کدام ممکن است به رژیم کیف تسلیحات می‌رسانند حمله تدریجی؟

اجتناب کرده اند این قبلی، این به طور مستقیم در نتیجه در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خونریزی در ناخوشایند اوکراین تبدیل می شود. به همان اندازه جایی کدام ممکن است من می خواهم متوجه شدم، بریتانیا یکی اجتناب کرده اند این کشورهاست.»

با این حال شبح مسکو به “پاسخ کت و شلوار” علیه بریتانیا {به دلیل} حمایت اجتناب کرده اند حمله ها اوکراین در پایین سویه ها روسیه توسط معاون نخست وزیر دومینیک راب “غیر قانونی” خوانده شد.

او اظهار داشت کدام ممکن است رژیم پوتین تنها همراه خود شبح سایر ملت ها، اجتناب کرده اند جمله همراه خود برداشتن سوخت به لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغارستان، به “وضعیت پریشی” شخصی می افزاید.

آقای راب کدام ممکن است وزیر دادگستری نیز هست، اظهار داشت: «ادعا روسیه بوتلگ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه ما انجام می‌دهیم قانونی است، ما حق داریم، همه مقامات‌ها حق دارند اجتناب کرده اند هر دولتی کدام ممکن است اجتناب کرده اند حق حفاظت قانونی شخصی در مخالفت با این ملت استفاده می‌تدریجی، حمایت ارتش کنند. تهاجم تهاجمی

صادقانه بگویم، اگر روسیه آغاز به شبح سایر ملت ها تدریجی، تنها به وضعیت نابسامان آنها می‌افزاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همبستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجماع محله بین‌المللی را با توجه به اینکه باید متوقف شوند، تا حد زیادی ممکن است.»

آقای هیپی استدلال کرده بود کدام ممکن است «لزوماً مشکلی نیست» حتی وقتی اوکراینی‌ها اجتناب کرده اند سلاح‌های اهدایی بریتانیا برای حمله به روسیه در قلمرو شخصی استفاده کنند «به همان اندازه لجستیک را مختل تدریجی کدام ممکن است اگر مختل نشود روی به در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتار در ناخوشایند اوکراین کمک می‌تدریجی». .

به گزارش خبرگزاری اینترفاکس، وزارت حفاظت روسیه گفتن کرد: مایلیم تاکید کنیم کدام ممکن است تحریک مستقیم رژیم کی‌یف اجتناب کرده اند سوی لندن به چنین ورزش‌هایی، در صورت امتحان شده برای باور آنها، فورا به پاسخ کت و شلوار ما منجر ممکن است. ”

در ادعا ای آمده است کدام ممکن است نیروهای روسی کنار هم قرار دادن «حمله ها تلافی جویانه همراه خود استفاده اجتناب کرده اند تسلیحات دوربرد همراه خود دقت بالا» علیه «مراکزی کدام ممکن است انتخاب ها مربوطه را متعهد شدن می کنند» در پایتخت اوکراین هستند.

این وزارتخانه اظهار داشت: «مشاوران اجتناب کرده اند میان اشخاص حقیقی یکی اجتناب کرده اند کشورهای غربی کدام ممکن است در امکانات انتخاب‌گیری اوکراین در کیف مستقر هستند، لزوماً وقتی روسیه انتخاب به اقدام تلافی جویانه بگیرد، مشکلی تحمیل نخواهند کرد.»

در حالی کدام ممکن است ادعا روسیه هدف بالقوه شخصی را روشن نکرده است، نخست وزیر بوریس جانسون گفتن کرده است کدام ممکن است دیپلمات ها {در این} هفته به سفارت بریتانیا در کیف بازخواهند گشت.

بازگشت افسران پس اجتناب کرده اند سوئیچ افسران به شهر غربی لویو مناسب در گذشته اجتناب کرده اند تحریک کردن تهاجم در فوریه، به رغم تهدیدهای کرملین همچنان شکسته نشده دارد.

در همین جاری، توبیاس الوود، رئیس کمیته برگزیده شده حفاظت، هشدار داد کدام ممکن است اظهارات آقای هیپی علاوه بر این «پتانسیل دعوت به حمله ها تلافی جویانه به لهستان» را دارد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید او معتقد بود کدام ممکن است روسیه می‌تواند به نیازها غربی در خارج اجتناب کرده اند اوکراین ضربه بزند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است غرب بیشتر و بیشتر‌ای حاوی نبرد نیابتی می‌شود.