پولیور با درخواست‌هایی برای عذرخواهی روبرو می‌شود، علائم یوتیوب که از زنان متنفر هستند را توضیح می‌دهد


ویدئوهای یوتیوب آپلود شده در کانال یوتیوب پیر بلوار رهبر حزب محافظه کار حاوی برچسبی است که به جنبش ضد حقوق زنان مرتبط است – و نخست وزیر جاستین ترودو خواستار عذرخواهی است.

«MGTOW» که مخفف «مردان راه خودشان را می‌روند» یک هشتگ در ویدیوهای یوتیوب Poilievre بود که به سال ۲۰۱۸ بازمی‌گردد. Global News برای اولین بار این داستان را گزارش کرد و اظهار داشت که این هشتگ را در ۵۰ ویدیوی او پیدا کرده است. YouTube اخیر Poilievre.

نخست وزیر جاستین ترودو از پولیوآر خواست تا روز پنجشنبه در مجلس عوام عذرخواهی کند.

ترودو در مجلس عوام گفت: «اگر گلوبال نیوز نبود، نمی‌دانستیم که رهبر محافظه‌کاران عمداً از ویدیوهای خود برای جلب نظر جنبش‌های راست افراطی ضد زنان در فضای مجازی استفاده می‌کند».

این جنبش ها ضد زنان است و پیامدهای ناگواری در زندگی واقعی داشته است. آقای رئیس جمهور، من از رهبر حزب محافظه کار می خواهم در این شورا بایستد، مسئولیت را بپذیرد و عذرخواهی کند.»

به تماشای | ترودو از بولیووس می خواهد که به خاطر هشتگ ضد زنان از زنان عذرخواهی کند:

پولیور با دعوت‌هایی برای عذرخواهی و توضیح YouTube برچسب‌ها |  اخبار سی بی سی

ترودو از بولیویه می خواهد که به خاطر هشتگ ضد زنان از زنان عذرخواهی کند

نخست‌وزیر جاستین ترودو گفت پیر بلوار، رهبر محافظه‌کاران باید مسئولیت خود را بپذیرد و از زنان به دلیل استفاده از هشتگ زن‌ستیز در کانال یوتیوب خود عذرخواهی کند.

بولیفور عذرخواهی نکرد. گفت از او مراقبت می کند.

من این سازمان را محکوم کردم و به محض اینکه به اطلاعم رسید مشکل را اصلاح کردم. سخنران گفت، بولیوار.

من تمام اشکال زن ستیزی را محکوم می کنم.

گلوبال گزارش داد که برچسب ها بلافاصله پس از تحقیق در مورد آنها حذف شدند. CBC News توانست با استفاده از ماشین Wayback اینترنت وجود این علائم را تایید کند.

در صفحه راهنمای یوتیوب آمده است که برچسب‌ها «کلمات کلیدی توصیفی هستند که می‌توانید برای کمک به بینندگان برای یافتن محتوای خود به ویدیوی خود اضافه کنید».

دفتر Poilievre به سؤالات CBC News در مورد اینکه چه کسی این برچسب را به ویدیوها اضافه کرده و چرا پاسخ نداد.

بولیویه صبح پنجشنبه به سوال مارک گرتزن، نماینده لیبرال درباره نامزدهای مجلس عوام پاسخ داد.

بولیویه گفت: «البته ما در این طرف هر نوع زن ستیزی و هر نوع افراط گرایی را رد می کنیم و همینطور خواهیم ماند.

MGTOW مرتبط با برتری مرد: متخصص

مرکز حقوق فقر جنوبی (SPLC) نام اختصاری MGTOW را در صفحه ای در مورد ایدئولوژی برتری مرد فهرست می کند. SPLC MGTOW را به عنوان مردانی تعریف می‌کند که «به عنوان جدایی‌طلبان شناسایی می‌شوند و تصمیم گرفته‌اند کاملاً خود را از تأثیر منفی زنان دور کنند».

یاکوب یوهانسن، استاد ارتباطات در St. دانشگاه مری در لندن، بریتانیا، گفت MGTOW یک جامعه آنلاین است که می تواند به عنوان “مردانه یا گوشه گیر” تعریف شود.

جوهانسون در ایمیلی گفت: «مردانی که از سبک زندگی MGTOW حمایت می‌کنند، می‌خواهند جدا از زنان زندگی کنند و زنان را تا حد امکان از زندگی خود دور نگه دارند».

بسیاری از مردان MGTOW دیدگاه‌های عمیقاً زن‌ستیزانه دارند و درباره زنان بحث می‌کنند. آنها تجربیاتی را به اشتراک می‌گذارند که گفته می‌شود توسط زنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته یا طرد شده‌اند و در نتیجه می‌خواهند تنها یا در میان همسالان مرد خود زندگی کنند. برخی ادعا می‌کنند که از مجرد بودن لذت می‌برند. و هیچ علاقه ای به دوستیابی یا روابط دگرجنس گرا نمی بینید.

یوهانسن گفت که سخت است بگوییم چند مرد خود را با ایدئولوژی MGTOW مرتبط می کنند.

یوهانسن گفت: «این جامعه معمولاً در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف مانند ردیت، یوتیوب یا توییتر حضور دارند، و سخت است بدانیم چه کسی آن سبک زندگی را به اشتراک می‌گذارد یا فقط کنجکاو است.

Reddit سال گذشته MGTOW را به دلیل نقض قوانین سخنان مشوق نفرت در سایت ممنوع کرد. به گزارش Vice News، پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو، TikTok، هشتگ MGTOW را سال گذشته ممنوع کرد.