«پیاز» علیه مردی که به دلیل تمسخر پلیس زندانی شده بود به دیوان عالی کشور دادخواست داد.


آخرین باری که فید یک دوست را خواندید کی بود؟ اگر در حرفه حقوقی نیستید، احتمالا وقت ارزشمند خود را صرف خواندن آن نکرده اید. این هست فید یک دوست (PDF) می تواند آن را تغییر دهد. توسط یک عدد پیاز، که خود را در فید خود به عنوان “نشریه خبری پیشرو در جهان” با “۴.۳ تریلیون” خواننده معرفی می کند و “استاندارد عالی برتری را که بقیه صنعت در آرزوی آن هستند حفظ می کند”. علاوه بر اداره یک مجله خبری بسیار موفق، یک عدد پیاز او گفت: “این شرکت مالک و اداره کننده اکثر خطوط کشتیرانی فرا اقیانوسی در جهان است، در خط مقدم جنگل زدایی و استخراج معادن قرار دارد و روزانه میلیون ها حیوان را با افتخار آزمایش می کند.” اوه، و شعار آن “Tu Stultus” است. این در لاتین “تو احمق” است.

یک عدد پیازالبته وب سایت معروف تقلید، کیم جونگ اون را سکسی ترین مرد دنیا توصیف کرد. تیم او برای دفاع از آنتونی نواک که در سال ۲۰۱۶ پس از یک صفحه کوتاه فیس بوک به تمسخر اداره پلیس پارما، اوهایو دستگیر و به مدت چهار روز زندانی شد، به دادگاه عالی رفتند.

مطابق با واشنگتن تایمزدر حدود ۶ پست در عرض ۱۲ ساعت پس از راه اندازی صفحه، نواک ادعا کرد که پلیس نژادپرست و فاقد همدلی است. اداره پلیس پارما در آن زمان ادعا کرد که مردم انتشارات آن را به عنوان اطلاعات واقعی از مجریان قانون اشتباه می گیرند. نواک یک شکایت مدنی علیه افسرانی که او را دستگیر کردند و علیه شهر پارما به اتهام نقض حقوق اساسی خود تنظیم کرد. او پس از حکم دادگاه تجدیدنظر فدرال مبنی بر اینکه افسران با آنچه که به عنوان “مصونیت واجد شرایط” برای اجرای قانون شناخته می شود، محافظت می شوند، به دادگاه عالی رفت.

اگرچه خلاصه با همان صدایی که منتشر شده نوشته شده است و با وجود اینکه مملو از ادعاهای عجیب و غریب و کنایه های خنده دار است، یک عدد پیاز او استدلالی بسیار واقعی در دفاع از استفاده از تقلید ارائه کرد و نحوه کارکرد آن را توضیح داد:

به زبان ساده، برای موفقیت یک تقلید، باید از نسخه اصلی تقلید کند. تصمیم مدار ششم در این مورد، حفاظت از متمم اول برای تقلید را مشروط به تقلید می کند که به صراحت از قبل بیان می کند که کار آنها چیزی بیش از یک داستان مفصل نیست. اما این باعث می‌شود که تقلید از چیزی که باعث کارایی آن می‌شود دور شود.

پیاز نمی‌تواند در برابر حکمی که نوعی گفتمان را تهدید می‌کند که هزاران سال وجود داشته، به‌ویژه در حوزه بحث‌های سیاسی مؤثر است و اتفاقاً اساس «پیاز» را تشکیل می‌دهد، بیکار بماند. چک حقوق.

مانند بلومبرگ وی خاطرنشان کرد که قضات دیوان عالی کشور هنوز در مورد رسیدگی به این پرونده تصمیم نگرفته اند.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر، انتخاب شده است. برخی از داستان های ما حاوی پیوندهای وابسته هستند. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.