پیتزای سلطنتی Corp. (OTCMKTS: PZRIF) به روز رسانی بهره کوتاه – اخبار بزرگ ۲۴پیتزای سلطنتی Corp. (OTCMKTS: PZRIF – دریافت رتبه) یک تجمع بزرگ با علاقه کوتاه در ماه ژوئن را هدف قرار داد. تا ۳۰ ژوئن، سود کوتاه ۳۱,۳۰۰ سهم وجود داشت که ۶۰.۵ درصد از ۱۹,۵۰۰ سهم در ۱۵ ژوئن افزایش داشت. بر اساس میانگین حجم معاملات ۵۰۰۰ سهم، نسبت روز به پوشش در حال حاضر ۶.۳ روز است.

کاهش ۰.۰ درصدی پیتزا در سهام پیتزا

سهام OTCMKTS: سهام PZRIF در معاملات ظهر دوشنبه ۰.۰۰ دلار کاهش یافت و به ۹.۴۱ دلار رسید. ۲۰۰ سهم از سهام این شرکت با میانگین حجم معاملات ۱۲۴۵ معامله شده است. میانگین SMA 50 روزه شرکت ۹.۵۹ دلار و SMA 200 روزه شرکت ۹.۹۶ دلار است. رویالتی پیتزا با ۸ دلار و ۸۲/۱۱ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسیده است.

درباره پیتزا رویال پیتزا

(رتبه گرفتن)

Pizza Royalty Corp.، از طریق زیرمجموعه خود، Pizza Pizza Royalty Limited، مالک رستوران های خدمات سریع تحت برندهای پیتزا پیتزا و پیتزا ۷۳ در کانادا است و حق امتیاز دارد. همچنین مواد غذایی را توزیع می کند. از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱، این شرکت ۷۲۷ رستوران در مجموعه امتیازات خود داشت. پیتزای سلطنتی Corp.

همچنین ببینید

اخبار و نظرات پیتزا را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای رویالتی پیتزا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.