پیش بینی های انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲، ۳ هفته قبل از روز انتخابات – ۲۰ خبرگزاری برتر


آمریکا حدود سه هفته تا انتخابات بسیار مهم میان دوره ای ۲۰۲۲ فاصله دارد. با کنترل دموکرات ها بر قوه مجریه، سنا و مجلس نمایندگان، آنها در دو سال گذشته از سلطنت آزاد برای پیشبرد دستور کار خود برخوردار بوده اند. این می تواند به یک موج قرمز ختم شود (یعنی بازگشت جمهوری خواهان).

این مفید است که بدانیم در چه مرحله ای از موج قرمز هستیم و روندها را درک کنیم تا ببینیم چقدر قوی هستند. ابتدا، بیایید به انتظارات فعلی سنا نگاه کنیم. پیش‌بینی‌های RCP (سیاست شفاف واقعی) برای سنا را در زیر بررسی کنید.

RCP سنا 15-20-2022

سنا متمایل به جمهوری خواهان است، اگرچه بسیاری از رقابت ها بسیار نزدیک هستند و ممکن است طی سه هفته آینده حرکت کنند. سپس اجازه دهید تمرکز خود را به پارلمان معطوف کنیم. پیش‌بینی‌های RCP (سیاست شفاف واقعی) برای پارلمان را در زیر بررسی کنید.

House RCP 2022-10-15مجلس با اکثریت قاطع جمهوری خواهان رای داده است، و اگر همه چیز خوب پیش برود، به نظر یک پیروزی مطمئن است. با این حال، هرگز فکر نکنید که هر چیزی یک پیروزی مطمئن است – هر چیزی ممکن است در آخرین لحظه اتفاق بیفتد. پیروزی قدرتمند جمهوری خواهان تضمین می کند که آمریکا پیامی قوی در مورد جهت گیری کشور دریافت می کند.

نکته جالب دیدن داده های روند است. نه در رقابت های مجلس نمایندگان، بلکه در رقابت های سنا. یک ماه پیش، جنبش وارونه شد و یاد می گرفت چگونه به یک دموکراسی تبدیل شود. اکنون او تا حدودی به سمت جمهوری خواهان بازگشته است. برای هر حزبی که سنا و مجلس نمایندگان را کنترل می‌کند، داده‌های روند را از پیش‌بینی‌کننده شانس (که نشان‌دهنده داده‌های نظرسنجی است) در زیر ببینید.

پیش بینی سنا 15-10-2022

انتظارات مجلس 15-10-2022

اکثر تحلیلگران سیاسی بر این باورند که رونق کوتاه دموکراتیک به دلیل حمایت اولیه دولت بایدن از تلاش های درگیری در اوکراین و مقررات اخیر سقط جنین در SCOTUS (یعنی برگرداندن رو در مقابل وید) بود که به طور موقت رای دموکرات ها را تقویت کرد. اما مانند بسیاری از چیزها، این یکی نیز محو شده است. با این حال، مسائل اخیر مربوط به اقتصاد، تورم، جرم و جنایت و مهاجرت، جای نظرسنجی های اخیر جمهوری خواهان را گرفته است.

جای تعجب است که آیا نانسی پلوسی همچنان پیروزی قاطع دموکرات ها را پیش بینی می کند. پلوسی در ۳ اکتبر در تشویق کولبر گفت: “من فکر می کنم ما مجلس را حفظ خواهیم کرد و با کسب کرسی های بیشتر آن را حفظ خواهیم کرد.” ویدئوی زیر را ببینید.

جالب است بدانید که حتی رسانه های اصلی نیز حقیقت فوق را می بینند. استیو کورناکی، تحلیلگر انتخابات NBC، میزان محبوبیت مشاغل رئیس جمهور، نظرسنجی های عمومی مجلس نمایندگان و برخی از نظرسنجی های سنا را پیش از انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ بررسی می کند. اینجا بیشتر بدانید.

به طور خلاصه، نظرسنجی های اخیر خبر خوبی برای جمهوری خواهان است، اگرچه سنا هنوز از نظر آماری آماده پیروزی است. با این حال، بسیار مهم است که محافظه کاران عقب نشینی نکنند – بیرون بروید و رای دهید!

همه آنچه گفته شد، دموکرات ها نیز به وضوح این داده ها را می دانند، و اگر همه چیز خوب پیش برود، جزر و مد قرمز مانند سونامی خواهد بود که به ساحل می آید. دموکرات ها برای تغییر این روایت چه می خواهند بکنند؟ این باید به همه ما مربوط باشد.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.