چالش تناسب اندام روانی 21 روزه

چالش تناسب اندام روانی 21 روزه


از آنجایی که میلیون ها آمریکایی از استرس ، اضطراب و افسردگی رنج می برند ، مراقبت از خود و آگاهی از سلامت روان از همیشه مهمتر است. به طور خاص ، همیشه نمی توان آسان دانست که چگونه از خود مراقبت کنیم وقتی زمان (انرژی و منابع کمیاب است) (یا وجود ندارد). بنابراین ، به جای این که اجازه دهیم سلامت روانی شما به چالش کشیده شود ، ما به شما در به چالش کشیدن و بازیابی این احساسات کمک می کنیم. چطور می پرسید؟ با 21 روز چالش آمادگی جسمانی! زیرا چه کسی چالش را دوست ندارد؟

ما 21 روش ساده برای بهبود سلامت روانی شما از طریق تغییرات ساده در شیوه زندگی و مکانیزم های بینایی عملکردی ارائه کرده ایم. از همه بهتر ، آنها به کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارند ، که برای شما یک سکه هزینه خواهد داشت و به جای نشت ، به افزایش انرژی شما کمک می کند. به نظر می رسد شگفت انگیز است ، اینطور نیست؟ ما هم همینطور فکر می کنیم. علاوه بر این ، عادات منظم روزانه به ایجاد تغییر پایدار در طول زندگی کمک می کند. بنابراین ، با پیروی از این چالش می توانید به موفقیت بدون استرس خود در آینده دست پیدا کنید!

شما می توانید هر روز را تغییر دهید تا چالش را خودتان انتخاب کنید ، اما ما شما را تشویق می کنیم که در طول سه هفته ثابت قدم باشید! تنها چیزی که شما نیاز دارید پنج دقیقه در روز و یک ذهن باز است

آماده چالش هستید؟ بیایید آن تنش را ببوسیم سلام!

تقویم چالش تناسب اندام

در اینجا مروری کوتاه بر 5 دقیقه تمرینات کوچک موجود در این چالش برای 21 روز آینده است. با خیال راحت این را ذخیره ، صفحه نمایش ، چاپ و به اشتراک بگذارید!

چالش 21 روزه برای حمایت از سلامت روان شما

روز اول: یک صبحانه مقوی بخورید (در 5 دقیقه یا کمتر)

بهبود سلامت روان شما می تواند به سادگی شروع روز با یک صبحانه مقوی باشد. نشان داده شده است که تغذیه بدن با یک صبحانه واقعاً متعادل به طور کلی به شما کمک می کند زندگی سالم!

چیزهای کوچکی را آماده کنید که به شما انگیزه سقوط می دهد کیک هویج یک شبه جو دوسر می کند تا صبح به راحتی سوخت گیری کنید. تهیه این غذای سیرکننده کمتر از پنج دقیقه طول می کشد و یک صبحانه کامل را رقم می زند.

روز دوم: یک کشو از خانه خارج کنید

هنگامی که فضای شما تمیز و منظم است احساس خود را در نظر بگیرید. استرس کمتر ، شاید؟ کنترل بیشتر؟ خوب ، شما دلیل دارید که چنین احساسی داشته باشید! بر اساس پژوهش، یک محیط مبهم و آشفته می تواند باعث حواس پرتی و حواس پرتی شود-می تواند باعث اضطراب ، استرس و حتی عزت نفس پایین شود.

فقط با جدا کردن کشو در خانه شروع کنید و ببینید چگونه استرس از بین می رود. احساس می کنید مولدتر ، سازمان یافته تر و متمرکزتر و گاهی حتی عصبانی تر هستید. با کشوی ناخواسته ، کشوی لباس یا کشوی ماشین شروع کنید! چه کسی می داند ، شاید شما انگیزه داشته باشید که با زمینه های مختلف کار کنید.

روز سوم: (پنج دقیقه) مدیتیشن کنید

حتی در شلوغ ترین روزها همه ما پنج دقیقه دیگر فرصت داریم! با یک مدیتیشن پنج دقیقه ای Fitzone از سلامت روان خود حمایت کنید و ذهن خود را آرام کنید. بله ، تنها چیزی که واقعاً به آن احتیاج دارید چند دقیقه است! مطالعات نشان می دهد که می توانید به مدت پنج دقیقه مدیتیشن کنید استرس را کاهش دهید و اضطراب و ارزش خود را به طور مثبت پاداش.

این روز بدون استرس را شروع کنید مدیتیشن ذهنی صبحگاهیبه

روز چهارم: قهوه صبحگاهی خود را در فضای باز میل کنید

قرار گرفتن در معرض نور خورشید در صبح زود می تواند به تنظیم ریتم شبانه روزی شما کمک کند ، روحیه شما را افزایش داده و انرژی شما را افزایش دهد. سعی کنید از فنجان جو خود با ویتامین D لذت ببرید! به عنوان بخشی از چالش سلامت روانی امروز ، پنج دقیقه قبل زنگ هشدار خود را تنظیم کرده و اولین قهوه خود را در آفتاب صبح بنوشید. نشان داده شده است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید افزایش می یابد سروتونینیعنی “هورمون رضایت بخش”.

تاریخ شماره 5: حساب های مثبت رسانه های اجتماعی را دنبال نکنید

آنچه با یک حرکت بی گناه در رسانه های اجتماعی شروع می شود می تواند به طور غیرقابل کنترل به سوراخ تاریکی از مقایسه ، قضاوت درباره خود و عزت نفس ضعیف تبدیل شود. در بدترین حالت ، حتی حلقه ای که در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود می تواند دلیل اضطراب و افسردگی. از این چالش سلامت روانی برای پیروی از هیچ حسابی استفاده نکنید ، این باعث می شود احساس کنید ارزشش را ندارید.

روز ششم: یک فکر را به برنامه صبح خود اضافه کنید

در صورت امکان تاکتیک های ذهن آگاهی بهتر کردن روحی ، جسمی ، و سلامت عاطفی ، چرا آنها را در برنامه صبحگاهی خود قرار ندهید!؟

روش ذهن آگاهی پنج دقیقه ای را برای بهبود سلامت روان ساده امتحان کنید:

  • چشمان خود را ببندید و به نفس خود گوش دهید ، یک لحظه وقت بگذارید تا در اطراف خود غوطه ور شوید.
  • یک اسکن بدن انجام دهید و دریابید که بدن شما در آن لحظه چه احساسی دارد. از پایین انگشتان تا بالای سر کار کنید.
  • کمی قدم بزنید و تلفن را در خانه بگذارید.
  • به این فکر کنید که چرا و چرا باید شکرگزار باشید!

مربوطه: 5 تقویت کننده خلق و خوی صبحگاهی برای تغییر روز شما

روز هفتم: تخت خود را مرتب کنید

بله ، مرتب کردن رختخواب چالش روز بهداشت روانی شماست! و طبق علم ، در واقع سلامت روانی شما را بهبود می بخشد. برای شروع ، نظم و نظم با چیزهای بهتری همراه است ضربه کنترل (فکر کنید: اشتها ، ورزش و تعادل کلی!). همچنین ، به شما کمک می کند بهتر بخوابید – من فکر می کنم ما می توانیم توافق کنیم ، خواب سلامت روانی را بهبود می بخشد.

روز هشتم: روز خود را با یک لیوان بزرگ شروع کنید

آیا می دانید یک لیوان آب صبح می تواند مزایای تقویت روحیه را داشته باشد؟ بر اساس پژوهشکم آبی و خلق و خوی مستقیماً با عدم نوشیدن آب کافی ارتباط دارد که می تواند منجر به خستگی ، استرس ، تحریک پذیری و گیجی شود. بنابراین ، بیایید از شر مشکل سلامت روانی که امروز وجود دارد خلاص شویم! قبل از خوردن قهوه صبحانه یا ماچا ، روز خود را با یک لیوان بزرگ آب شروع کنید.

آیا می خواهید سرعت را حفظ کنید؟ یک بطری آب همراه خود داشته باشید تا پیوسته میل کنید!

# روز 9: 10 نفس عمیق شکمی بکشید

استنشاق عمیق معده یا استنشاق صفاقی یک تکنیک کاهش استرس است که به طور کامل تبادل اکسیژن را تقویت می کند. این می تواند سیستم عصبی پاراسمپاتیک را تحریک کند و احساس آرامش ایجاد کند و شما را به وضعیت فعلی خود بازگرداند.

امروز پنج دقیقه را برای این روش آرام سازی اختصاص دهید و آن فشار را از بدن خود بردارید!

مربوط: 3 تکنیک تنفس ساده که زندگی شما را تغییر می دهد

روز # 10: تأییدات مثبت را تکرار کنید

تکرار جملات تاکیدی مثبت می تواند طرز فکر شما را تغییر داده و به تمرکز مجدد انرژی بر روی موارد مثبت کمک کند. این که آیا آن را بنویسید ، با صدای بلند بگویید ، این به شما بستگی دارد که آن را در ذهن خود تکرار کنید – هر آنچه را که انتخاب می کنید ، مطمئن باشید که روز را با یک تأیید مثبت شروع می کنید.

در هر صورت که احساس می کنید عبارت “من” را امتحان کنید. ممکن است بخواهید احساس اعتماد به نفس ، مولد ، سالم یا قوی داشته باشید. هنگامی که درباره تأیید مثبت خود تصمیم گرفتید ، دوباره آن را بگویید ، دوباره آن را بگویید!

آیا احساس می کنید با چالش سلامت روانی که امروزه وجود دارد ، گیر کرده اید؟ این را امتحان کن تأییدیه های روزانه مدیتیشن با کنتا.

روز # 11: مراقب باشید و در وعده غذایی خود حاضر باشید

چالش روز بهداشت روانی شما؟ آگاهانه غذا خوردن را تمرین کنید! در هر وعده غذایی آنجا باشید و با هر لقمه به تمام حواس خود بپردازید. از چه طعم هایی لذت می برید؟ بافت چه حسی دارد؟ چه بویی احساس می کنید ، و چه احساسی نسبت به آن دارید؟ وقتی سیر شدید اما سیر نیستید به آرامی بجوید و متوقف شوید. خوردن آگاهانه به شما کمک می کند از وعده غذایی خود لذت بیشتری ببرید و تمایل شما به پرخوری را کاهش می دهد!

روز شماره 12: 3 هدف برای هفته بنویسید

شما حدود دو هفته از چالش سلامت روان خود را گذرانده اید و به تمام تلاش های خود افتخار می کنید! امروز چند دقیقه وقت بگذارید و هفته آینده مدیتیشن کنید. سه هدف را که می توانید در یک هفته اجرا کنید با برنامه ای برای رسیدن به آنها بنویسید. ورود به هفته جدید انگیزه و انگیزه می تواند گامی قدرتمند در تقویت سلامت روانی و عزت نفس شما باشد.

روز # 13: با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید

اختصاص وقت برای تماس با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده می تواند تغییر ایجاد کند. همچنین ، ایمیل یا پیامک را برای چالش سلامت روان خود در طول روز حساب نکنید! تلفن را بردارید و به کسی که دوستش دارید اطلاع دهید که شما اهمیت می دهید ، نه تنها به نفع شما نیست ، بلکه به نفع شما هم خواهد بود! در حقیقت ، حفظ روابط قوی می تواند کاهش یابد استرس مدیریتی و به شما کمک می کند حتی احساس تنهایی و احساس هدف داشته باشید.

روز چهاردهم: با نوشیدنی های پاییزی مورد علاقه خود رفتار کنید

دو هفته اولویت سلامت روانی شماست؟! ببین برو. به کافه مورد علاقه خود بسپارید و خود را با لاته مورد علاقه خود بسازید یا تمام کارهای سخت خود را مشخص کنید.

پاداش اضافی؟ پاداش دادن به خودتان با رفتارهای مثبت ، آن رفتار را فعال می کند – بنابراین ، پاداش دهید!

مربوط: کدو تنبل راهی سالم برای چاشنی لاته است

روز 15: کسب و کار خود را برای یک هفته برنامه ریزی کنید

وقت گذاشتن برای برنامه ریزی تمرینات به شما کمک می کند تا پاسخگو باشید ، زیرا تمایل به حرکت همیشه وجود ندارد. همچنین ، حتی اگر حرکت برنامه ریزی شده شما یک تمرین برنامه ریزی شده باشد (مانند سالن بدنسازی یا Fit on Yoga stream) ، می تواند به سادگی راه رفتن باشد! تا زمانی که برای حرکت بدن خود وقت بگذارید ، برای سلامت روان خود مفید هستید.

نکته: برنامه Fit On Exercise Schedule خود را در برنامه FitOne با افزودن یادآورهای ورزشی برای آن فشار ملایم که وقت حرکت است برنامه ریزی کنید!

روز 16: ابتدا سخت ترین کار خود را آزمایش کنید

بر اساس تحقیقات انجام شده ، انجام سخت ترین کار منجر به اولین روز پربار و بدون استرس می شود. و منطقی است – اگر یک چیز را در سر خود نداشته باشید ، روز شما شادتر خواهد بود!

روز هفدهم: صبح ها به تلفن خود نگاه نکنید

اگر صبح زود به تلفن خود نگاه کنید می توانید محرک ها را تحریک کرده و کورتیزول را افزایش دهید. اگر نمی توانید بین ایمیل های کاری ، نامه های مامان و رسانه های اجتماعی که فیلم های برجسته را نشان می دهند نگاه کنید ، بلافاصله قبل از اینکه فرصتی برای پر کردن فنجان خود داشته باشید ، آن را حذف کنید. برای سلامت روان شما بهترین نیست! بنابراین ، قبل از اینکه انرژی خود را به کسی یا چیزی بدهید ، برنامه صبحگاهی خود را در مورد خود تنظیم کنید! به جای نگاه فوری به تلفن ، مواردی مانند مدیتیشن ، خواندن مجلات ، نوشیدن یک فنجان آرام قهوه ، پیاده روی یا تعریق زیاد می تواند رخ دهد. هنگامی که سلامت روانی خود را در اولویت قرار می دهید ، برای مواجهه با هر چیزی در پشت صفحه نمایش خود مجهزتر خواهید شد.

روز # 18: آن را با لطف تصادفی پرداخت کنید

منظورم این است که چه کسی یک رفتار مهربانانه تصادفی را دوست ندارد؟ این می تواند به سادگی خرید قهوه از کسی ، لبخند زدن به غریبه ، کمک قبل از درخواست کسی یا باز ماندن درب باشد. کمی تلاش تا حد زیادی پیش می رود و سود زیادی به همراه دارد! به جز قرار گذاشتن با کسی ، کمک به دیگران این می تواند استرس را کاهش دهد ، خلق و خوی شما را تقویت کند و حتی از سلامت جسمانی شما نیز پشتیبانی کند.

تاریخ شماره 19: آفلاین برای تاریخ ثبت نام کنید

اگر شغل شما اجازه می دهد ، از این چالش سلامت روان برای ثبت نام در این تاریخ آفلاین استفاده کنید. نیاز مداوم برای استراحت از رسانه های اجتماعی و “فعال بودن” و “مشارکت” ممکن است یکی از بهترین حملات سلامت روانی باشد. به ما اعتماد کنید ، شما سرحال ، سرحال و سالم (از نظر ذهنی ، جسمی و احساسی) باز می گردید.

مربوط: نحوه کسب نمره + که به روز سلامت روان نیاز دارید

# روز #: 3 موردی را که استفاده نمی کنید اهدا کنید

همه ما در کمد یا قفسه های خود وسایل جمع آوری گرد و غبار داریم. سریع چمدان خود را بازرسی کنید و سه موردی را که استفاده نمی کنید اهدا کنید! شاید لباس ، کتاب ، غذا ، اسباب بازی یا همه موارد بالا باشد! به هر حال ، اهداء اقلامی که استفاده نکرده اید می تواند بیش از آنچه فکر می کنید بر زندگی دیگران تأثیر بگذارد. همچنین ، به همان اندازه برای روح (و سلامت روان) شما مفید است. عمل دادن عزت نفس ما را افزایش داده و احساس خوشبختی ما را افزایش می دهد. اگر از ما بخواهید ، این یک برد بزرگ است

# روز # 21: درخواست حمایت کنید

آخرین چالش سلامت روانی شما؟ درخواست پشتیبانی کنید. بله ، حتی اگر بعد از بیست روز اولویت بندی سلامت روحی خود احساس بهتری دارید ، زمان اشتباهی برای درخواست حمایت وجود ندارد. ما می توانیم این کار را زمانی انجام دهیم که اتفاقات زیادی در جهان رخ می دهد هر یک از پشتیبانی های اضافی استفاده کنید. با دوست ، برادر ، پزشک ، درمانگر یا همسایه خود صحبت کنید. با سازمانها یا گروههای حمایتی مبتنی بر جامعه تماس بگیرید. نکته آخر؟ ما مجبور نیستیم تنها رنج ببریم – ما با هم قوی هستیم. کمک بخواهید!

سرعت را ادامه دهید!

تبریک می گویم! شما بیست و یک روز را صرف اولویت بندی سلامت روان خود کرده اید. ما به شما افتخار می کنیم که مقام اول را کسب کرده اید. در نظر بگیرید که اکنون چه احساسی دارید هنگام شروع کار. بسیار خوب ، درست است؟ خوب ، چرا شتاب را حفظ نمی کنید؟ همه این نکات ساده را می توان به راحتی در زندگی روزمره خود به کار گرفت تا به شما کمک کند از استرس خلاص شوید و با موفقیت در شرایط سخت کنار بیایید.

و اگر برای چالش دیگری آماده هستید ، چرا این کار را در شش هفته انجام ندهید؟ این چالش را تکرار کنید و بدون اطمینان به مزایای سلامت روان خود نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *