چاک تاد از NBC اعتراف می کند که J6 Charade کمتری خریداری کرده است – ببینید رای دهندگان واقعاً به چه چیزی اعتقاد دارند


اخیراً فهمیدم که این نادر است، اما هر از چند گاهی رسانه های اصلی به حقیقت دست پیدا می کنند و حتی به ندرت جرأت می کنند آن را منتشر کنند. چاک تاد از آنوبیس نظرسنجی‌ای را که اخیرا انجام داده‌اند، انجام داد و آن را تکان‌دهنده بود. این نشان می دهد که این دقیقاً همان چیزی است که آزمایش بتا فعلی در ۶ ژانویه (J6) در مورد آن است. مشکل واقعی این است که مردم به دولت یا سیاستمداران آن – چه دموکرات ها و چه جمهوری خواهان – اعتماد ندارند.

ابتدا، چاک تاد روند تاریخی «اعتماد به دولت» را معرفی می کند. از سال ۲۰۰۰ از ۶۰ درصد به ۲۰ درصد کاهش یافته است. در سال ۲۰۰۱ (در دولت جمهوری خواه)، ۶۸ درصد جمهوری خواهان و ۵۲ درصد دموکرات ها به دولت اعتقاد داشتند. بین دو طرف نسبتاً یکنواخت بود.

تا سال ۲۰۲۲ (در یک دولت دموکرات)، روند تاریخی «اعتماد به دولت» برای دموکرات‌ها به ۲۹ درصد و برای جمهوری‌خواهان به ۹ درصد کاهش یافت. به روند تاریخی «اعتماد به دولت» NBC در نمودار زیر نگاه کنید.

اعتماد NBC به دولت تاریخی 2022

وقتی از آمریکایی ها پرسیده شد «چرا سیاستمداران برای مناصب دولتی نامزد می شوند»، تنها ۲۱ درصد گفتند دموکرات ها ۱۹ درصد و ۲۴ درصد جمهوری خواهان. علاوه بر این، وقتی از آمریکایی‌ها پرسیده شد «چرا سیاستمداران به سمت منصب انتخاب می‌شوند»، ۶۵ درصد پاسخ مثبت دادند — ۶۶ درصد برای دموکرات‌ها و ۶۳ درصد برای جمهوری‌خواهان. به هر حال، این چیزی است که دموکرات ها و جمهوری خواهان بر سر آن توافق دارند. آمار سلف سرویس «اعتماد دولتی» NBC را در نمودار زیر ببینید.

نظرسنجی NBC سیاستمداران در سال 2022 چه خواهند کرد

چاک تاد با تعجب اعتراف می کند که این طرح مورد توافق این دو بود که منجر به “دموکراسی از هم پاشیده” شد. این (از جمله J6) بزرگتر از هر مشکل پلاریزاسیون دیگری است که داریم. اگر رای دهندگان به سیاستمداران خود اعتماد نکنند، چگونه این “دموکراسی ادامه خواهد یافت و رشد خواهد کرد؟”

تحلیل کامل NBC News را خودتان در ویدیوی زیر توسط چاک تاد تماشا کنید.

به عنوان مثال، نظرسنجی دیگری از NBC News نشان داد که تعداد کمتری از آمریکایی ها ترامپ را در ۶ ژانویه به حساب می آورند. بعید بود که تعداد زیادی از فریلنسرها داستان ۶ ژانویه اوایل امسال را باور کنند.

J6 NBC Polling Group 2022-06

خود تحلیلی NBC News از این نظرسنجی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

یک نظرسنجی توسط PBS NewsHour، NPR و Marist در اوایل سال ۲۰۲۲ نشان داد که تقریباً نیمی از بزرگسالان آمریکایی می گویند شورشی وجود دارد که دموکراسی را تهدید می کند و بسیاری می گویند ترامپ مقصر است. این را در نمودار زیر ببینید.

نظرسنجی 6 ژانویه PBS

و با همه این داده های نظرسنجی، رسانه های اصلی چه می کنند؟ آنها با تبلیغات جسورانه J6 به آتش زدن آمریکا ادامه می دهند. آیا قبلاً موفق بودند؟

علی‌رغم اینکه هم رسانه‌های پخش و هم تلگرام‌هایی که جلسات کمیته J6 را تبلیغ می‌کردند، که از هر کانال در ساعات پربیننده پخش می‌شد، کل مخاطبان نیلسن به حدود ۲۰ میلیون نفر رسید. به گزارش ردیاب رسانه اوه این تقریباً نصف میانگین بیننده برای یک شبکه پخش معمولی است.

با توجه به توجه رسانه‌های این شرکت، نتایج یک شکست بزرگ برای تلاش‌های گروه J6 است. همانطور که Just The News اشاره کرد، این ترتیب “ممکن” بود. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

کمیته رتبه بندی جو کونچا J6

به اصطلاح “تحقق J6” اکنون بحث برانگیزتر شده است و تعداد کمی از ذهن ها در حال تغییر هستند. با همه بحث های سیاسی در واشنگتن دی سی، بسیاری از آمریکایی ها عصبانی شده اند. با تورم بالای ۴۰، روسیه تهدید به بمباران کل سواحل شرقی ایالات متحده، و یک “جنگ فرهنگی” دیوانه کننده، به نظر می رسد که سیاستمداران ما اهمیتی نمی دهند. چرا؟

همانطور که نظرسنجی NBC توسط چاک تاد گفت – سیاستمداران کاملاً خودخواه هستند. تا کی آمریکایی ها توهمات را تحمل خواهند کرد؟

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.