چرا امشب Moneycast پخش نمی شود؟ اینجاست که پیتون و الی مانینگ به “دوشنبه شب فوتبال” باز می گردند

چرا امشب Moneycast پخش نمی شود؟  اینجاست که پیتون و الی مانینگ به "دوشنبه شب فوتبال" باز می گردندقبل از خداحافظی با هفته بیابان یک بازی باقی مانده است. بنگال های سینسیناتی تیم را به پیروزی بر جگواریل جکسوار رساندند. فوتبال پنجشنبه شبهر دو نیویورک جتز و نیویورک غول هجوم آوردند به تنسی تیتان و نیواورلئان ، تعدادی از بازماندگان را از بین بردند ، در حالی که تمپا بی بوکانان محبوب ترین بازگشت تام برودی به فاکسبورو ، بیل بیلی را شکست داد. ساخته شد.

امشب فوتبال دوشنبه شب با توجه به اینکه لس آنجلس چارجرز (2-1) میزبان سوارکاران لاس وگاس (3-0) است ، این بازی فرصتی عالی برای یک تعطیلات هیجان انگیز آخر هفته ارائه می دهد. تیم جان گاردون تنها تیم بدون شکست باقی مانده در AFC غربی است ، اما دنور برانکوس (3-1) و کانزاس سیتی سرپرست (2-2) تنها چند بازیکن برتر هستند. سه هفته اول فوتبال دوشنبه شب ESPN 2. دارای تفسیرهای متناوب توسط پیتون و الی منینگ در مورد ویژگی به نام “Manningcast” ، پخش محبوب که برجسته دوران جوانی او بود. اما متأسفانه پیتون و الی تنها ده را اعلام می کنند فوتبال دوشنبه شب ورزش در این فصل

آیا پیتون و الی منینگ آنجا هستند؟ فوتبال دوشنبه شب امشب؟ Manningcast کی برمی گردد؟ فوتبال دوشنبه شب؟ در اینجا همه آنچه شما باید بدانید آمده است.

مدیریت الگو و نور فعال خواهد بود فوتبال دوشنبه شب امشب؟

خیر با عرض پوزش ، طرفداران ورزش پیتون و الی منینگ امشب اعلام نمی شوند فوتبال دوشنبه شب بازی

در اینجا دلیل عدم کار Payton و Eli Manning را مشاهده می کنید فوتبال دوشنبه شب امشب:

از پیتون و الی فوتبال دوشنبه شب “Manningcast” در هر سه فصل آینده NFL به مدت ده بازی تلویزیونی پخش می شود. پیتون و الی در حال حاضر روی سه بازی اول دوشنبه شب 2021 کار می کنند ، بنابراین هفت بازی دیگر را اعلام خواهند کرد فوتبال دوشنبه شب ورزش در این فصل

وقتی پیتون و الی آرزوی بازگشت داشتند فوتبال دوشنبه شب؟

در پایان هفته 3 بازی Cowboys / Eagles ، اعلام شد که Manningcast بعدی هفته 7 Saints / Seahawks خواهد بود. پیتون و الی دوشنبه 25 اکتبر به فوتبال شبانه باز می گردند.

کجا باید تماشا کرد فوتبال دوشنبه شب:

اگر دسترسی به کابل معتبر دارید ، می توانید تماشا کنید فوتبال دوشنبه شب به صورت زنده در ESPN یا برنامه ESPN تماشا کنید. فوتبال دوشنبه شب همچنین می توان آن را به صورت رایگان از طریق برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL پخش کرد.

شما هم می توانید تماشا کنید فوتبال دوشنبه شب با مشارکت فعال در سرویس پخش برتر ارائه شده توسط ESPN ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DirectTV Stream ، Sling TV یا YouTube TV.

کجا جریان یابد فوتبال دوشنبه شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *