چرا برای رشد اقتصادی بر افزایش فروش و صادرات بین المللی تمرکز می کنیم؟


اقتصاد جهانی به رشد خود ادامه می دهد و تقاضا برای کالاها و خدمات از ایالات متحده همچنان زیاد است. برای اینکه بنگاه ها رقابتی باقی بمانند، باید به دنبال گسترش فعالیت های خود از طریق صادرات باشند. فروش بین المللی به شرکت های مستقر در ایالات متحده اجازه می دهد تا به بازارها و مشتریان جدید دست یابند و در عین حال آگاهی از برند خود را افزایش دهند و در نهایت ارزش شرکت خود را افزایش دهند. علاوه بر این، می تواند به آنها کمک کند منابع درآمد خود را متنوع کنند و وابستگی خود را به بازار محلی کاهش دهند، که می تواند به “خشک شدن طوفان” با کند شدن اقتصاد ایالات متحده کمک کند.

صادرات ایالات متحده را بر اساس ایالت تجسم کنید

عوامل زیادی وجود دارد که شرکت ها باید هنگام صادرات در نظر بگیرند، مانند تحقیقات بازار، توسعه محصول، تدارکات و امور مالی. با این حال، با برنامه ریزی و اجرای صحیح، صادرات می تواند فرصت بزرگی برای رشد کسب و کار باشد.

سازمان‌ها گرد هم آمده‌اند تا به شرکت‌ها در مراحل اولیه صادرات یا بررسی عملیات موجود کمک کنند و به افزایش درآمدهای موجود کمک کنند. انجمن ملی هیئت‌های صادرات منطقه‌ای شریک دائمی گروه‌هایی مانند وزارت بازرگانی ایالات متحده، SBA و دیگران است. این مشارکت فرصت های آموزشی و آموزشی مشترک، تامین مالی، و ارتباط شرکت های آمریکایی با مشتریان بالقوه در سراسر جهان را فراهم می کند.

این دوره باید برای بهبود اقتصاد آمریکا تمدید شود.

مکس اوری (GOP) به نمایندگی از ناحیه ۴۹ برای مجلس نمایندگان آرکانزاس نامزد می شود. او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در ۲۴ می ۲۰۲۲ رای خواهد داد. درباره این نامزد بیشتر بدانید.

لینک مستقیم را ببینید

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.