چرا برخی از کارکنان بهداشت و درمان با وجود آموزش پزشکی تمایلی به واکسیناسیون ندارند؟

چرا برخی از کارکنان بهداشت و درمان با وجود آموزش پزشکی تمایلی به واکسیناسیون ندارند؟


آرلی مرتنز به عنوان تکنسین مراقبت از بیماران در بیمارستان کینگزبورو در فلتبوش بدترین وضعیت را در مورد همه گیری کووید مشاهده کرد. در اولین موج باکلین ، او منتظر ماند تا بیمار اکسیژن را در ریه های آسیب دیده تنفس کند ، قبل از اینکه خاکستری شود و بمیرد. کارهای بیشتری می تواند انجام دهد تا اینکه دستان آنها را بگیرد و فکر کند آخرین لحظه تنهایی آنها کاهش می یابد.

اما وقتی نوبت به واکسن COVID-19 رسید ، او گفت که داروی وعده داده شده توسط رهبران در نهایت درد این اپیدمی را از بین می برد.

“این بدن من است ، این معبد من است ، هیچکس [has] من حق دارم مجبور شوم آنچه را که نمی خواهم انجام دهم ، انجام دهم. “

بی میلی شدید او نمادی از یک روند کوچک اما قابل توجه در بین کارکنان بهداشت است. حتی قبل از ظهور COVID-19 ، میزان واکسیناسیون متفاوتی برای واکسن های سالانه آنفولانزا مشاهده شده بود-پزشکان بیشترین پوشش را دریافت می کردند و پس از آنها پرستاران قرار داشتند. بر اساس داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، حدود یک چهارم پرستاران و دستیاران واکسن آنفولانزا تزریق می شوند.

واکسن COVID-19 این تردید را وارد جریان اصلی کرد. اعتراضات مکرری در میان کارکنان بهداشت صورت گرفته است زیرا مقررات واکسیناسیون در صنعت محتمل است و اکنون به واقعیت تبدیل شده است. قبل از دستور در نیویورک ، بیش از یک نفر از هر پنج کارمند بیمارستان واکسینه نشده بودند و میزان عود در بین کارکنان پرستاری حتی بیشتر بود.

برخی از کارکنان بهداشت به شدت اعتراض دارند که مشاغل مبتنی بر علم ، که ابتدا آثار مخرب این بیماری را مشاهده کردند ، می توانند از چنین درمانی اجتناب کنند. کارشناسان بهداشت به ترکیبی از عوامل مانند خروج متخصصان سطح پایین مراقبت های بهداشتی از فرایند تصمیم گیری بر اساس نیازهای محل کار اشاره می کنند.

سایر عوامل کلیدی عبارتند از: انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها و لزوم به روز رسانی برنامه درسی پزشکی ، به ویژه در پرستاری ، برای مقابله با اطلاعات غلط. در بهار امسال ، انجمن انجمن های پرستاری آمریکا صدور 100000 دلار کمک های CDC برای تقویت منابع آموزشی واکسیناسیون برای دانش آموزان و ارائه دهندگان را آغاز کرد.

پروفسور بلیما مارکوس ، پرستار کلینیک شیمی درمانی در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران نیز قربانی اطلاعات غلط غیر پزشکان هستند.”

همین امر در مورد سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند مرتنز صادق است. مرتنز گفت که بیش از یک دهه است که در حال تحقیق است اما نگران این است که واکسن با چه سرعتی در حال توسعه است. او گفت که ویدیوهایی را مشاهده کرده است که از طریق واتساپ منتشر می شود و عوارض جانبی واکسن COVID-19 را نشان می دهد. وی ویدئوهای دیگری از سخنرانان کمپین ضد واکسن ، که به انتشار اطلاعات غلط حتی قبل از همه گیری مشهور بود ، ارسال کرد.

هشت ماه بعد ، در اواسط آگوست ، او هنوز غایب بود وقتی دولت اعلام کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند او واکسینه می شوند. او از اینکه نشان داده شد این داروها با وجود دوزهای صدها میلیون دریافت کننده ، بی خطر و م effectiveثر بوده اند ، عصبانی شده است.

مرتنس می گوید: “من از آنها متنفرم که ما را مجبور کردند کاری را که نمی خواهیم انجام دهیم.”

واکسن بسیار کم مصرف شد زیرا می دانستیم که کار می کند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات داده اند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی کالج هانتر

هنگامی که اطلاعات غلط به جوامع یهودی ارتدوکس شهر نیویورک و راکلند سرازیر شد ، مارکوس مدتها هدایت چنین کمپین های مبهم و برگشت ناپذیر ضد واکسن ، مانند گسترش سرخک در سال 2019 را بر عهده داشت. آخرین اپیدمی کار او را تشدید کرده است و او زمان بیشتری را در استراحت در برابر اطلاعات غلط در مورد واکسن COVID-19 در میان همکاران پرستاری خود در فیس بوک گذرانده است.

مارکوس در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار کرده است و در سراسر شبکه حرفه ای خود ، الگوهای تاکتیکی واکسن را از نظر حرفه ای و سیاسی عود کرده است. در بهار امسال ، تیم سیاست سلامت KFF روندهای مشابهی را در مورد کارکنان بهداشت پیشرو گزارش کرد: اعتماد به نفس واکسیناسیون در میان دموکرات ها زیاد است. کارشناسی ارشد ؛ و سفیدپوستان یا اسپانیایی زبانان. طبق مطالعه ای که به طور همزمان در مجله Community Health منتشر شد ، شایع ترین نگرانی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی که تمایلی به واکسیناسیون ندارند ، ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی واکسن COVID-19 است.

این تقسیمات در طول تابستان ادامه داشت ، با نوع دلتا باعث ایجاد تعداد بیشتری از بیماران و بستری شدن در بیمارستان شد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در ماه اوت توسط پروژه ایالتی کووید منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی با حقوق بالا و تحصیلات بالا زیاد است. همچنین شکافی بین کادر پزشکی که خود را دموکرات معرفی کردند وجود داشت – میزان تزریق برای این گروه بیش از 80 درصد بود. کارگران بهداشت جمهوری خواه نرخ کمتر از 70 درصد را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF یافته های مشابهی را برای عموم مردم به دست آورد.

مارکوس گفت که او نگران عدم به روزرسانی تحصیلات پرستاری در مقطع کارشناسی است تا این عقب ماندگی واکسیناسیون را منعکس کند. هنگامی که او دانشجوی پرستاری اولیه بین سال های 2008 تا 2010 بود ، استادانش به او آموزش نمی دادند که چگونه در موضوعاتی مانند واکسیناسیون یا اپیدمیولوژی یا مطالعات علمی غوطه ور شود. آن درسها تا کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری وی فرا نرسید.

تمایزات قدرتی که در این نهادها می بینیم مشکلات بی اعتمادی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین ترورز ، استادیار کالج پرستاری Rory Myers ، NYU

وی افزود: واکسن ها باید بی اهمیت تلقی شوند زیرا می دانیم که آنها موثر بوده اند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات داده اند. این به سادگی تیلنول است. شما نیازی به درس ندارید که چرا تایلنول کار می کند. ” مردم به اطلاعات بیشتری احتیاج دارند و البته به نوعی ، آنها حق دارند ، اما این بدان معناست که آموزش و پرورش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر یاسمین تروور ، استادیار کالج پرستاری روری مایرز در دانشگاه نیویورک ، فراتر از تغییر برنامه درسی و انجام بهتر کار در جهت حذف اطلاعات غلط ، گفت که کارکنان پشتیبانی ، مانند پرستاران و متخصصان مراقبت از بیمار ، باید در مشارکت بیشتر مشارکت داشته باشند. عملیات آینده راهنمای بهداشت عمومی. وی اشاره کرد که مثال داشتن “دستیار مدیران سفیر” این است که مدیران بیمارستان می توانند به طور منظم از کارکنان برای شناسایی علاقه و ایجاد ایده در مورد نحوه برخورد با آنها مشاوره بگیرند.

تراورس گفت: “تفاوت های قدرت ما در این موسسات مشکلات بی اعتمادی را که بین این گروه ها مشاهده می کنیم تشدید می کند.” آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند. “

در حالی که نیویورک و ملت در حال حرکت به سوی موج بالقوه دیگری از پاییز بودند ، دستور افزایش میزان واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی صادر شد. داده های اولیه نشان می دهد که نیاز نیویورک به کارکنان بیشتر مراقبت های بهداشتی تأثیر مورد انتظار در افزایش میزان ایمنی را دارد. هفته گذشته پس از اجرایی شدن این دستور ، حدود 90 درصد از کارکنان بیمارستان و پرستاران واکسن کامل را دریافت کردند ، در حالی که 75 درصد آن یک ماه و نیم قبل هنگام اعلام قانون بود.

مرتنس ، که اکنون در بیمارستان باکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه صبور بود. او اولین واکسن کووید -19 خود را در 27 سپتامبر ، روزی که دستور اجرا شد ، بدون خطر از دست دادن شغل خود دریافت کرد. اما او از این موضوع راضی نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان بودیم و امسال هیچ نیستیم.” آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *