چرا سیدنی و تینا قانع کننده ترین رابطه را در خرس دارند؟ – اخبار باب


این سورپرایز تابستانی FX در Hulu بود خرسدرباره کارمن برزاتو (جرمی آلن وایت) فروشگاه ساندویچ گاو ایتالیایی خانواده اش در شیکاگو را تصاحب کرد. در میان کارکنان The Original Beef of Chicago، سرآشپز تینا (لیزا کولون زیاسو سیدنی آدامو تازه وارد (ایو آدابره) یک سرآشپز با استعداد است که کسب و کار شکست خورده او را مجبور می کند به خانه پدرش بازگردد. خارج از دروازه، یک پویایی بین تینا و سیدنی ایجاد می شود. در خلبان، سیدنی درخواست کمک می‌کند، اما تینا با سرآشپز جدید مهربانی نمی‌کند و از اینکه سیدنی به زبان مادری‌اش صحبت می‌کند آزرده می‌شود. با چشم غیرمسلح، متنفر بودن تینا از این دختر جدید چندان منطقی به نظر نمی رسد، اما چند قسمت بعدی زمینه زیادی را در مورد اینکه چرا سرآشپز مستقر در ابتدا مشتاق دختر جدید نبوده است.

برخورد دهنده ویدیوی امروز

مطالب مرتبط: چگونه “خرس” به طور یکپارچه رویاها و واقعیت را در هم می آمیزد

برای تینا، اسپانیایی صحبت کردن سیدنی باعث می شود که احساس کند ارزش یک آشپز را ندارد. مطمئناً، سیدنی از این کار ضرری نداشت، اما به دلیل مبارزات تینا در برخورد با روسای قبلی که ارزشی در او قائل نبودند، لحظه تحقیرآمیزی بود. داستان زیادی در مورد تینا وجود ندارد. در حقیقت، خرس او هرگز واقعاً به این شخصیت اهمیت نمی دهد، اما از آنجایی که The Original Beef of Chicago در وسط یک محله فقیرنشین واقع شده است، به راحتی می توان نتیجه گرفت که تینا یک بومی طبقه کارگر است که هنوز هم برای گذراندن زندگی به آرامی در تلاش است.

سیدنی، آشپز و غذاخور بسیار با استعداد، بیهوده وارد کارمی می شود و تینا بلافاصله از زن منزجر می شود، زیرا او اکنون با رئیس دیگری سروکار دارد که به کار او در آشپزخانه احترام نمی گذارد. حالا فرق کرمی و تینا اینه که به اولی مربوطه. سرآشپز در ابتدا با کارمی نیز مشکل داشت، اما به دلیل رابطه او با مایکل و خانواده به طور کلی، تینا کارمه را با سیدنی نمی بیند. زمانی که تینا با جف کارم تماس گرفت این موضوع نیز ثابت شد. او هرگز توضیح نداد که چرا با او تماس گرفته است، اما با توجه به سابقه خانوادگی او، واضح است که او دوست خوبی است (یا دوست پسر سابق مایکل؟).

او به کارمی احترام می گذارد، اما سیدنی را نه. نکته جالب در مورد این وضعیت این است که ایرادات هر دو زن مانع از رشد رابطه آنها در دو قسمت اول می شود. سیدنی آشکارا سرآشپز کارکشته یک ساندویچ فروشی است. با این حال، سیدنی در مورد آن محیط سبز و بی تجربه است. در “شریدان” خرس این به مخاطب نگاهی اجمالی به دنیای سیدنی می‌دهد و پس از شکست کسب‌وکار پذیرایی‌اش، آن را به پایین‌ترین حد خود نشان می‌دهد. سیدنی پس از این تجربه شدید که باعث شکست آپارتمانش شد، در حال حاضر اعتماد به نفس واقعی ندارد. در عواقب آن، سیدنی سخت تلاش می کند تا سرآشپزهایش، به ویژه ستاره برترش، کارمه را راضی کند. هر دو زن با مسائل مربوط به اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می کنند و دست و پنجه نرم می کنند.

این یک مسئله سیاه و سفید نیست، زیرا این دو هیچ ارتباطی با صحبت کردن صرف یک غذای گرم خوب ندارند. بخش شگفت انگیز حقیقت آشکار در مورد انسان ها در هنگام تعامل آنها با یکدیگر است. چرا وقتی هر دو یک هدف را دنبال می کنند، پویایی اینقدر پیچیده است؟ در واقع نوعی آینه زندگی است. ما اغلب تمایل داریم مشکلاتی را که راه حل های ساده ای دارند پیچیده کنیم. هر دو زن خودخواه هستند زیرا اهداف خاص خود را دارند، اما آسیب های گذشته آنها به آنها اجازه نمی دهد که به طور موثر ارتباط برقرار کنند. این در ابتدای «سگ‌ها» مشهود است، زمانی که سیدنی سعی می‌کند با تینا ارتباط برقرار کند، اما نگهبان دومی حاضر به ناامید کردن او نیست. این اپیزود مستقیماً بر روی هر دو زن به روشی ظریف تمرکز می کند که به هر دو شخصیت آنها زمینه می دهد. سیدنی به او کمک می‌کند تا سیب‌زمینی بخورد تا تینا را بیشتر آزار دهد، که با وجود سطح تجربه‌اش دوباره احساس ضعف می‌کند.

با این حال، وقتی سیدنی در پایان قسمت بازخورد مثبت خود را ارائه می دهد، تینا در نهایت خطا را در راه خود می بیند. بدبینی او و منفی نگری مافوق های قبلی اش قضاوت او را بر کسی که موقعیت او را درک می کرد تیره کرد. ارتباط گاه به گاه او با سیدنی جف، راه احترام او به آشپز بود. پس از آن اپیزود، پویایی آنها بسیار روان تر و دوستانه تر می شود، اما زندگی در سیدنی در آشپزخانه آسان تر نمی شود. او هنوز در تلاش است تا خود کارمیک را خشنود کند. که در نهایت منجر به “بازبینی” می شود. سیدنی برخلاف میل کارمیک پیش می رود و به منتقد غذای ریزوتو می دهد که مافوق او رد کرده اند. این امر طوفانی از دستورات را به راه می اندازد و کارمیک به یک کیسه تراوش بزرگ تبدیل می شود که به همه کسانی که در چشم می بینند توهین می کند و فریاد می زند.

بررسی درخشان او قرار بود موفقیت بزرگی برای سیدنی باشد، اما نتیجه معکوس داد و او را ناامن تر کرد. این به نوبه خود، پویایی او را دوباره با تینا تغییر می دهد، که از او می خواهد پسرش را به درستی در آشپزخانه راهنمایی کند. چیزی که این لحظه نشان می دهد این است که چقدر استرس می تواند به طور کامل بر افراد تأثیر بگذارد. علاوه بر مسائل دیگری که رابطه تینا و سیدنی را تیره کرد، استرس منبع اصلی این دو زن است.

این دو زن تنها در آشپزخانه هستند. در حالی که سیدنی و تینا اکنون به یکدیگر احترام می گذارند، پویایی آنها دائماً در دنیای مردانه “Chicagoland Original Beef” به چالش کشیده می شود. به این واقعیت اضافه کنید که ریچی (ایبون ماس شریخبرای سیدنی دشوار است، این زنان مجبور هستند تا سطوحی را که کارمیک از آنها می خواهد زندگی کنند. کرمی در نحوه مدیریت آشپزخانه اش بی انصافی است و ریچی نمی فهمد که طبیعت تهاجمی او بیشتر از اینکه مفید باشد ضرر دارد. این زنان وزن دنیا را بر دوش خود حمل می کنند و در حالی که هیچ یک از مردان هرگز تعصب نداشتند، خرس هنوز نشان می داد که آن دو چگونه باید در این دنیای پر هرج و مرج بزرگ شوند. رابطه سیدنی و تینا بیش از پویایی آنها در آشپزخانه است، بلکه نمایشی از زخم هایی است که از گذشته حمل می کنند. نمی توان گفت که چگونه رابطه آنها در فصل آینده تغییر خواهد کرد، اما تماشای پیچیدگی های آنها همیشه یک ساعت سرگرم کننده ایجاد می کند.