چرا میزبانی VPS عالی است؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


چرا میزبانی VPS عالی است

سرور VPS نوعی میزبانی وب است که به شما امکان می دهد سرور خود را داشته باشید. سرور فقط برای وب سایت شما است و شما مجبور نیستید آن را با هیچ وب سایت دیگری به اشتراک بگذارید. هاست VPS مزایای زیادی نسبت به هاست اشتراکی دارد، از جمله تطبیق پذیری، هزینه و کنترل. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم. اگرچه هیچ راه حل یکسانی برای همه وجود ندارد، اما VPS بهترین گزینه برای تعداد رو به رشد وب سایت ها است و برای افراد با نیازهای ویژه گزینه ای عالی است.

بنابراین، میزبانی VPS چیست؟ دقیقاً همان چیزی که می دانید و قطعاً درک می کنید، با مزایای زیر.

انطباق

یکی از مزیت های اصلی هاست VPS جنبه مجازی آن است. این فناوری از یک لایه سرور مجازی در بالای یک سرور فیزیکی استفاده می کند. به این ترتیب سرور فیزیکی به سرورهای مجازی زیادی تقسیم می شود که هر کدام دارای منابع سرور اختصاصی هستند. این به کاهش خطر پیکربندی ناکافی یا خیلی سبک کمک می کند. علاوه بر این، میزبانی VPS نسبت به هاست اشتراکی انعطاف پذیرتر و قابل تنظیم تر است. همچنین مدیریت آن آسان تر است و هزینه کمتری نسبت به هاست اختصاصی دارد.

ایمنی

امنیت یکی از دغدغه های اصلی هر کسب و کاری است. چه میزبان یک فروشگاه آنلاین یا یک وبلاگ شخصی باشید، همیشه باید سرور را به روز نگه دارید. همچنین باید بررسی کنید که آیا برنامه‌هایی در حال اجرا هستند که نباید اجرا شوند زیرا می‌توانند سرور شما را در برابر حملات هک آسیب‌پذیر کنند. همچنین مطمئن شوید که سرویس‌های غیرضروری مانند UPNP که پورت‌های شبکه را باز می‌کنند، غیرفعال هستند. این از دسترسی هکرها به داده های شما جلوگیری می کند. هاست VPS حداکثر امنیت را ارائه می دهد.

هزینه

بسیاری از شرکت ها متوجه نمی شوند که یک حساب میزبانی VPS می تواند بیش از آنچه فکر می کنید هزینه داشته باشد. چه به دنبال میزبانی یک سایت واحد، چند سایت یا یک وب سایت پیچیده با داده های زیاد باشید، هنگام مقایسه هزینه های میزبانی VPS باید چند نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته سطح حمایتی است که می توانید از ارائه دهنده دریافت کنید. سرورهای VPS به طور کلی لینوکس را اجرا می کنند که ارزان تر، ایمن تر و قابل تنظیم تر از ویندوز است. همچنین بسیاری از برنامه های میزبانی وب از جمله cPanel بر روی لینوکس اجرا می شوند.

کنترل

در حالی که برنامه های میزبانی سنتی از شما می خواهند که سیستم عامل و برنامه را روی سرور نصب کنید، با میزبانی VPS، می توانید میزان پهنای باند و فضای ذخیره سازی حساب خود را انتخاب کنید. برنامه های میزبانی VPS همچنین به شما کنترل کامل بر سرور اصلی را می دهد. حتی می توانید هر تعداد نمونه از وب سایت خود را که می خواهید ایجاد کنید. بهترین بخش این است که شما فقط برای سرور اصلی پرداخت می کنید، نه برای هر محیط. در صورت نیاز می توانید به راحتی به یک طرح بالاتر ارتقا دهید.

آپتایم

Uptime برای تجارت آنلاین مهم است. زمان توقف یک پیشنهاد پرهزینه است، به خصوص اگر وب سایت شما در حال رشد است. همچنین می تواند بر شهرت یک پروژه در حال توسعه تأثیر بگذارد. علاوه بر این، وقفه های مکرر می تواند بر رتبه بندی SEO شما تأثیر منفی بگذارد. به همین دلیل است که سرمایه گذاری در یک برنامه VPS بسیار مهم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای میزبانی VPS به ادامه مطلب مراجعه کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. برای شروع، باید بدانید که سرور VPS برای آپتایم عالی است.