چرا هیچ جلسه شورشی برای سناتور دموکرات چاک شومر برگزار نمی شود؟


نظرسنجی ملی – داخله در مارس ۲۰۲۰، روزی که دادگاه عالی استدلال های شفاهی در مورد قانون اساسی لوئیزیانا را برای به چالش کشیدن مقررات تسهیلات سقط جنین شنید، سناتور دموکرات چاک شومر در یک گردهمایی طرفدار سقط جنین در پله های دادگاه شرکت کرد. قاضی نیل گورش و قاضی برت کاوانا تهدید شدند.

«می‌خواهم به تو بگویم، گورسوچ، می‌خواهم به تو بگویم، کاوانا، تو از هاریکن خارج شدی و بهای آن را می‌پردازی!» شومر فریاد زد. اگر با این تصمیمات وحشتناک پیش بروید، نمی دانید چه چیزی به شما ضربه زده است!

“پرداخت؟” شومر فریاد زد. به نظر می رسد یک تهدید است. بیایید ویدیو را پخش کنیم.

سپس این اتفاق می افتد.

نیکلاس جان راسکی، مرد ۲۶ ساله ای از کالیفرنیا، در سراسر کشور به خانه قاضی برت کاوانا، مسلح به تپانچه، چاقو، زیپ و سایر سلاح ها سفر کرد و به مقامات گفت که قصد دارد کاوانا را ترور کند.

صبح چهارشنبه با تاکسی سرت به جلوی خانه کاوانا رسید. او پس از دیدن نگهبانان فدرال که در مقابل خانه ایستاده بودند، در خیابانی نزدیک قدم زد و در نهایت با پلیس تماس گرفت.

بر اساس کیفرخواست، راسک به پلیس گفت که انگیزه او این است که چگونه یک قاضی می تواند در مورد پرونده های اسلحه و سقط جنین در دادگاه تصمیم بگیرد، و او به ویژه نگران افشای پیش نویس حکم در دادگاه بود. دابز در مقابل سازمان بهداشت زنان جکسون، که نشان می دهد اکثریت قضات حاضر به پاک کردن سابقه ثبت شده بودند رو در مقابل علف هرز. او به مقامات گفت که مرگ کوانا “زندگی او را هدف گرفته است”. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

این تلاشی بود برای نسبت دادن نتیجه افشای اخیر به پیش نویس حکم دادگاه عالی که Roe v. بیشتر wade را اینجا و اینجا ببینید. تحقیقات هنوز ادامه دارد، اما آنچه در فعالیت های DNC گنجانده شده است ناشناخته باقی مانده است. چاک شومر درگیر چه چیزی شد؟

دولت بایدن برای محافظت از قضات دیوان عالی کار چندانی انجام نمی دهد. در واقع، دولت بایدن خشونت بالقوه بیشتری را تشویق می کند، حتی اگر آنها آن را صلح آمیز توصیف کنند. آنها همین کار را برای اعتراضات “مسالم آمیز” BLM در سال ۲۰۲۰ انجام دادند.

در زیر تماشا کنید، بازیگر جیم جردن در مصاحبه اخیر درباره شکست های جمهوری ما صحبت می کند.

البته رسانه های چپ ما خیلی زود به کمک دموکرات ها آمدند. که در مجله نیویورک تایمز اخبار دفن شده از یک توطئه ترور نافرجام علیه قاضی برت کاوانا، که تنها مقاله خود را در مورد این حادثه در صفحه A 20 از نسخه پنجشنبه روزنامه منتشر کرد – اینجا را ببینید.

حتی پس از سوء قصد به قاضی کاوانا، مقامات دولتی همچنان به معترضان اجازه می‌دادند تا مستقیماً مقابل خانه او راهپیمایی کنند.

سوال این است که چرا ما در مورد چاک شومر به عنوان یک شورشی چیزی نمی شنویم؟ آیا چاک شومر در تلاش برای ترور کاوانا، قاضی دادگاه عالی – به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق تحریک – نقشی ایفا کرد؟

نه، هیچ ملاقاتی با چاک شومر به عنوان یک شورشی وجود نخواهد داشت. چرا؟ زیرا عدالت برای دموکرات ها و دیگری برای محافظه کاران وجود دارد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.