چرا چربی های اشباع نشده بهتر نیستند؟ : تغذیه


اخیراً این ویدیو از کانال “آنچه آموخته ام” بیرون آمد ، این کانالی است که موضوعات تصادفی را مورد بحث قرار می دهد ، حتی اگر بیشتر تغذیه به نظر برسد.

او تعصبی قوی برای رژیم های غذایی مبتنی بر گوشت دارد ، این را می توان با این واقعیت که در فیلم سعی می کند با ضبط مطالعاتی که بسیار بد طراحی شده اند ، که هر فرد عاقلی می داند ، تأثیر محصولات حیوانی را در آب و هوا کاهش دهد. اگر در آموزش و پرورش می خواند.

من مطمئناً در اینجا نیستم که رابطه بین رژیم غذایی و آب و هوا را بیان کنم ، زیرا این هدف این بخش نیست ، فقط توضیح می دهم که او به وضوح دارای تعصب قوی است. بنابراین دوباره س myال من این است که وقتی می پرسم چرا چربی های اشباع نشده بهتر نیستند به این معنا نیست که صدها کالری از روغن های گیاهی مصرف می کنیم ، بلکه چربی های اشباع نشده و از غذاهای زیاد ناشی می شود. نکته دیگری که بسیار مهم است این است که نسبت امگا 3 به 6 باید بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین اگر بتوانید شواهد خوبی ارائه دهید که مصرف زیاد چربی اشباع نشده خوب نیست حتی اگر تعادل امگا 3 تا 6 شما خوب باشد و منبع شما غذاهای کامل باشد ، من قانع می شوم ، اما در این زمان من فقط با این بحث گیج شده ام ، زیرا من دلایل زیادی را از دو طرف اجازه می دهم.

منظور من از مصرف بالای چربی اشباع نشده پلی است که حدود 10 درصد کالری از چربی های غیر اشباع چندگانه تامین می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *