چری آریزو ۸ کپی های سدان جالب


کد خبر: ۱۱۷۸۳۴

گذشته تاریخی تخلیه: چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ – ۲۲:۱۸

رسانه‌های خودروسازی در چین پیش بینی دارند مدل اساس Arrizo 8 حدود ۱۴۰۰۰۰ دلار هر دو ۲۲۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد. این قیمت همراه خود پول ما ۶۱۶ میلیون تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حساب ۲۸ هزار تومان است. با این حال بعید است خودروسازان خانه در صورت هماهنگی همراه خود چری، این سدان را همراه خود قیمتی کمتر اجتناب کرده اند منصفانه میلیارد در ایران در دسترس بودن کنند.

بر ایده مطالعات لوستر عکسها جاسوسی جدید آرم می دهد کدام ممکن است چری در جاری کنار هم قرار دادن سازی جاده جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب سدان شخصی یعنی Arrizo 8 است. این خودرو کدام ممکن است احتمالاً در سه ماهه سوم سال جاری وارد بازار خودروی چین می تواند، به تذکر یکی اجتناب کرده اند زیباترین سدان های معاصر زبان چینی می باشد.

چری در جاری حاضر خودروهای شخصی را به ۲ جاده ساخت قطع می تدریجی. سویه ها ساخت تیگو برای کراس اوورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودروهای شاسی بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سویه ها ساخت آریزو برای طیف وسیعی اجتناب کرده اند سدان ها.

با این حال چری مدت زیادی است کدام ممکن است جاده آریزو را {به روز} نکرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این جاده اکنون تنها منصفانه عصر خودرو ساخت می تدریجی کدام ممکن است برای ادغام کردن مانکن های چری آریزو ۵ تبدیل می شود.در جاری حاضر این سدان در سه مدل چری آریزو ۵ پلاس، چری آریزو ۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید چری آریزو GX Sport را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساس چرخ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی اولین تمامی این مدل ها مشابه است. پیشرانه {در این} سه مدل نیز برای ادغام کردن ۱.۵ لیتر، ۱.۵ لیتر توربوشارژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱.۶ لیتر بنزین است.

بعد از همه برای ما ایرانی ها هر ۲ جاده ساخت شناخته شده. از خودروسازان خانه در سال های فعلی اکثر خودروهای سویه ها ساخت چری به طور قابل توجهی تیگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آریزو را راه اندازی شد کرده اند.

حالا نوبت آریزو ۸ است کدام ممکن است به جاده ساخت آریزو رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید لعاب بدهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو مشتریان زبان چینی را برای انواع اصولاً باز تدریجی. بعد از همه باقی مانده است خاص نیست این خودرو به بزرگراه های ایران می رسد هر دو خیر. با این حال بعید است خودروسازان خانه همراه خود وجود تقلیدهای فراوان به سادگی سدان جالب چری جدید را در اطراف بزنند.

چری باقی مانده است به صورت مناسب قیمت این سدان را ادعا نکرده است. با این حال رسانه های خودکار در چین پیش بینی دارند کدام ممکن است مدل اساس آریزو ۸ حدود ۱۴۰۰۰۰ یوان (۲۲۰۰۰ دلار) قیمت داشته باشد. این قیمت همراه خود پول ما ۶۱۶ میلیون تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حساب ۲۸ هزار تومان است. با این حال بعید است خودروسازان خانه در صورت هماهنگی همراه خود چری، این سدان را همراه خود قیمتی کمتر اجتناب کرده اند منصفانه میلیارد در ایران در دسترس بودن کنند.

شری آریزو ۸; جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبا با این حال کپی شده!

چری آریزو ۸، پرچمدار جدید سدان زبان چینی، طراحی جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه نوازی دارد. با این حال اگر امتحان کنید عکس‌های تیگو ۸ پرو ۲۰۲۳ بیندازید، {خواهید دید} کدام ممکن است طراحی بیرونی آریزو ۸ چقدر به آن است کراس اوور نزدیک است. شناخته شده به عنوان مثال، در قالب چراغ های ورودی، جلوپنجره X تعیین کنید، گلگیرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {چراغ های عقب} ممتد، اشتراکات زیادی موجود است.

همراه خود این جاری، بیایید امتحان کنید طراحی عمومی بیرونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه این سدان بیندازیم. اجتناب کرده اند ورودی، چراغ های جلوی زیبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر همراه خود نوار کرومی متصل به لوگوی چری. جلوپنجره عظیم نیز دارای لانه زنبوری است کدام ممکن است عرض خودرو را به سختی اصولاً می تدریجی.

در عقب ماشین، چری منصفانه درگاه اگزوز دارد در مدل اول اگزوزهای گرد تعیین کنید دیده می شد. در مدل دوم، تعیین کنید اگزوز مستطیلی است.

با این حال در موجود در، طراحان چری اصولاً وقت شخصی را سپری کردند. {در این} نیمه شاهد استفاده دقیق اجتناب کرده اند اجزا خنک چوب، چرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز در فضای کابین هستیم. بعد از همه به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است فضای خانه آریزو ۸ خرس تاثیر سدان هایی قابل مقایسه با Beam، i4 را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنسیس G90 قرار گرفته است. چرا کدام ممکن است قبلا این سبک طراحی را {در این} ۲ سدان مورد پسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجلل دیده بودیم.

پانل ابزار سدان پرچمدار چری دارای منصفانه سیستم دانش علاقه همراه خود صفحه دوگانه ۱۲.۳ اینچی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه صفحه ابزار دیجیتال پایین فرمان است. جدا از این، کلیدهای کرومی برای مدیریت صندلی برقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمان D تعیین کنید، افسون فضای خانه را افزایش داده است.

مشخصات فنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل ها Chery Arrizo 8

چری باقی مانده است دانش دقیقی اجتناب کرده اند مشخصات فنی این سدان حاضر نکرده است. با این حال رسانه های زبان چینی حدس می زنند کدام ممکن است آریزو ۸ در مدل های معمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرت در دسترس بودن شود. {در این} شرایط، مانکن های اساس احتمالا به ۱ دوچرخه ۱.۶ لیتری توربوشارژ مجهز خواهند شد. این دوچرخه در موقعیت به ساخت ۱۹۴ اسب بخار امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور است. بعد از همه اگر مورد توجه قرار گرفت از واقعی تری به عکس های چاپ شده شده اجتناب کرده اند چری آریزونا ۸ بیندازیم، در نمای عقب عدد ۲۹۰Y را می بینم کدام ممکن است احتمالا عدد گشتاور را آرم می دهد.

در مدل اسپرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاس بالا، احتمالاً منصفانه دوچرخه ۲ لیتری توربوشارژ همراه خود امکانات ۲۵۰ اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر در دسترس بودن می تواند. نیروی هر ۲ دوچرخه اجتناب کرده اند طریق منصفانه گیربکس هفت سرعته دوکلاچه منتقل تبدیل می شود.

در بخش شرکت ها نیز سدان پرچمدار چری جدید، آپشن های بالقوه قابل مقایسه با سیستم پارک خودکار، سیستم مدیریت پایداری، شارژر wi-fi، ترمز دستی برقی، ترتیب برقی صندلی های ورودی روی درها، دوربین نظارت بر خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب آلودگی نیروی محرک، ۱۰ ایربگ، صندلی های خوب و دنج کن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید . ..

تأمین: فرارو