چلسی ۳-۰ ولورهمپتون – پنج کاری که پاتر انجام داد تا سه برد متوالی را برد – باب نیوز


گراهام پاتر، سرمربی چلسی، سومین برد متوالی خود را به ثمر رساند و شروع شکست ناپذیر خود را با پیروزی راحت ۳-۰ مقابل ولورهمپتون در روز شنبه حفظ کرد. ترکیب جالب دیگر، چند بازیکن ستاره و گل های کای هاورتز، کریستین پولیسیچ و آرماندو بروگا باعث شده تا هواداران آبی ها به فکر فرو بروند. ورزش اکسپرس در اینجا پنج چیزی است که از یک بازی هیجان انگیز لیگ برتر یاد گرفتیم…

پاتر طرفداران را مدام حدس می‌زند

تعیین تیم های انگلیسی کار سختی است و او از فرصتی دیگر مقابل ولورهمپتون استفاده کرد تا عضلات تاکتیکی خود را به نمایش بگذارد. پس از شکست دادن میلان با سه دفاع در روز چهارشنبه، او در روز شنبه به دفاع چهار بازیکن بازگشت، اما به این سادگی هم نبود.

با شروع از ۴-۲-۳-۱، یا چیزی که می تواند تغییری از ۴-۴-۲ در نظر گرفته شود، میسون مانت درست خارج از کای هاورتز با کانر گالاگر در سمت راست خط میانی بازی کرد. شکل به طور قابل پیش بینی روان بود با جورجینیو و روبن لوفتوس چیک که گهگاه به عنوان دو بازمانده تعیین کننده ظاهر می شدند، در حالی که سزار آزپیلیکوئتا به شدت درگیر پروازهای پراکنده در سمت راست بود.

فقط در: آرسنال می خواهد جلوی تهدید گابریل ژسوس را در تقابل آتشین با لیورپول بگیرد

هاورتز خوراکی برای تفکر فراهم می کند

انتخاب یک مهاجم همچنان یکی از سخت ترین تصمیمات پاتر خواهد بود زیرا پیر امریک اوبامیانگ، بروگا و هاورتز برای رسیدن به نقطه شروع مبارزه می کنند. به نظر می رسید اوبامیانگ در هر دو بازی اخیر خود آماده کسب امتیاز براونی بود، اما هاورتز روز شنبه به آن اشاره کرد.

آلمانی قبلاً خودش را در نقش مرکزی به خوبی نشان داده بود و این یک عملکرد عالی دیگر بود و یک هدف بسیار مهم بود. پاس عرضی رویای زمین ماونت ماهرانه به پشت دروازه تبدیل شد تا خوزه سا را ​​از بین ببرد و چلسی را در مسیر یک برد معمولی قرار دهد. اعتصاب دیرهنگام بروجا به پاتر نیز چیزی برای پنهان کردن می دهد، زیرا مرد جوان امیدوار است راه خود را از طریق تنظیم تلنگر باز کند.

لاگه رفت، مشکلات گرگ ها برطرف نشد

هواداران از نزدیک عملکرد ولورهمپتون را در اولین بازی پس از اخراج برونو لاژ تماشا خواهند کرد. استیو دیویس اکنون هدایت این تیم را برعهده دارد و اگرچه تغییرات زیادی در ترکیب اصلی ایجاد شده است، همان مسائل قدیمی همچنان باقی مانده است.

میهمان در اوایل بازی به چلسی حمله کردند، اما کمبود فرصت برای مهاجمان آنها، از جمله قهرمان بازگشته چلسی، دیگو کاستا، تلاش آنها را برای بازگشت به بازی دشوار کرد. دقایق تیم اول تولید جوانان، جو هاج و شیم کمپبل، روحیه را تقویت خواهند کرد، اما گرگ ها ممکن است بخواهند در اسرع وقت به قرار دائمی بعدی خود بروند.

لینک منبع