چند بازیکن Nets به احتمال زیاد فاصله کیری ایروین را پر می کنند

چند بازیکن Nets به احتمال زیاد فاصله کیری ایروین را پر می کنند


سه شنبه اعلام شد که کری ایروین اجازه بازی یا آموزش با نت ها را نخواهد داشت تا زمانی که به عنوان شرکت کننده کامل واجد شرایط شود – چه با واکسیناسیون و چه با تغییر سفارشات محلی -. این سوال واضح را ایجاد می کند: بعد از شبکه چه می شود؟

در طول این سالها ، نتز ذهنیت “مرد بعدی” را ایجاد کرده است. پس آن مرد کیست؟

به احتمال زیاد مرد هستند. با این حال ، ایروینگ یک فوق ستاره و عضوی کمیاب از باشگاه 50-40-90 در NBA است و نمی توان در هیچ شبکه ای از او تقلید کرد.

کوین دورانت گفت: “او بازیکن خاصی است ، بنابراین کپی کردن آنچه او به ارمغان می آورد کار سختی است.” “اما ورزش حرفه ای ذهنیت” مرد بعدی “است ، بنابراین امیدواریم پسران تا آنجا که می توانند این نقش را ایفا کنند.

برایس براون (سمت چپ) و پتی میلز می توانند در صورت عدم انجام اقدامات بیشتر یا کری ایروین ، شبکه را مشاهده کنند.
گتی ایماژ (2)

“او بازیکن خاصی است. ما می خواهیم او بخشی از این تیم باشد. اما بسیاری از چیزها از کنترل ما خارج است و ما به او اجازه می دهیم خودش آن را پیدا کند. این بدان معنا نیست که او را در تیم نمی خواهم. او بخش بزرگی از کاری است که ما انجام می دهیم. اما در غیاب او پسران باید اقدامی انجام دهند. ”

فقط به این دلیل که شبکه ها به طور منحصر به فردی برای تحمل باخت ایروین مناسب هستند – در کوتاه مدت ، بلند مدت یا برای همیشه – به این معنی نیست که آنها باید با این مشکل کنار بیایند. اما این وضعیتی بود که ایروین آنها را تعیین کرد.

نتز با پتی میلز به عنوان یک بازیکن آزاد قرارداد امضا کرد و مبلغ 5.9 میلیون دلار از Spur سابق را به عنوان استثنا در سطح متوسط ​​مالیات دهندگان دریافت کرد. او ششمین مرد در نمونه اولیه است و مناسب تر بود که او را از جیمز هوردن بدون ایروین که نقش دفاع مدافع پشتیبان را به او محول کرده بود ، دور نگه داشت.

براون برادر – Holdover Bros. براون – که برای کمک هزینه مقدماتی حفظ شد – دوشنبه از مقابل هاردن در فیلادلفیا شروع شد و می تواند منطقی ترین گزینه سرمربی استیو نش باشد. او بهترین عایق نتز است ، او به خوبی هوردون را تکمیل می کند و به طور میانگین هنوز 19.6 دقیقه بازی می کند و تنها بازی پنجشنبه باقی مانده است.

جوون کارتر از فینیکس به دست آورد و احساس کرد که توزیع کننده کافی نیست. اما در حالی که هوردون این نقش را ایفا می کند و به عنوان مدافع پشتیبان میلز ، کش نش بیش از حد انتظار استعداد خود را نشان داده است. او یک مدافع دردسرساز است که در دو سال با سانز 40 درصد امتیاز کسب کرد و روز دوشنبه در فیلادلفیا 16 امتیاز کسب کرد.

علی رغم هدایای تهاجمی ، بدیهی است که Rookie Cam Thomas در چرخش قرار می گیرد. اما انتخاب دور اول-ایرن ، که چهارشنبه 20 ساله می شود-اگر او را ترک نکند ، می تواند به عنوان بازیکن مایکروویو نقش داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *