چه می خواهید بدانید – پاپ نیوز


۱۲ ژوئن – برای صاحبان حیوانات خانگی که شهر را برای تعطیلات بدون حیوان ترک می کنند، سواری با هواپیما یک گزینه است، اما نیاز به آمادگی قبلی دارد.

میزبانان حیوان خانگی بومی نیاز به واکسیناسیون های به روز دارند و رزرو قبلی توصیه می شود. مرزبانان می گویند هدف آنها این است که حیوانات خانگی را در زمانی که از صاحبانشان جدا هستند، راحت نگه دارند.

مونیکا جونز، از Decatur، گفت که سوار شدن بر جاس، سگ ۷۰ پوندی و ۴ ساله اش، آسان تر از بردن او به سواری است. او گفت که سه تا پنج روز در سال در مهد کودک لاکی داگ آزبورن در دکاتور سوار آن می شود.

جونز گفت: «این خانه دور از خانه است. آنها آنها را واقعاً راحت می کنند.

او گفت که در سه سال گذشته از سگ لاکی استفاده کرده است و برای گاس یک پتو و یک حیوان عروسکی گذاشته است. او هر روز با گاس تماس می گیرد، چک می کند و می گوید از ارسال عکس ها برای صاحبان لذت می برد.

جودی موریس، مدیر مهدکودک لاکی، می گوید: وقتی گربه صاحب حیوان خانگی به دامپزشک مراجعه می کند، اگر حیوان خانگی نیاز به درمان داشته باشد، مراقبت اولیه قریب الوقوع است.

موریس گفت: “اگر آنها بیمار شوند، ما کارکنانی داریم که به خوبی از حیوان مراقبت می کنند.” “اغلب اگر سگی پیر یا مریض است و نمی تواند سفر کند، می خواهند او را در مکانی بگذارند که بدانند توسط افرادی که می توانند به خوبی از همه چیز مراقبت کنند، مراقبت می کنند.”

هم مزارع خوش شانس و هم سگ های برامر: هتل ها و مهدکودک ها حیوانات خانگی خوک هایی در هارتسل هستند. گربه ها و سگ های داخل هواپیما باید علیه هاری واکسینه شوند. علاوه بر این، سگ ها باید علیه پاروویروس، نس و بوردتلا واکسینه شوند. سگ های لاکی همچنین برای سگ های نیش دار نیاز به واکسیناسیون عروق کرونر دارند. مزارع برامر نیاز به پیشگیری اثبات شده از کک و کنه دارند و واکسیناسیون بچه گربه/دندان برای گربه ها ضروری است.

در لاکی داگز، حیوانات خانگی در بدو ورود بررسی می‌شوند تا از عاری بودن انگل‌هایی مانند کک، کنه و کرم مطمئن شوند. آنها قبل از رفتن به خانه مجددا معاینه می شوند.

موریس لاکی داگ گفت: “ما گزینه ای داریم که می توانید سوار شوید، یعنی سه بار در روز بخوابید و راه بروید.” موریس گفت: “یا می توانید در طول روز سوار شوید و به مهد کودک بروید. اگر به مهدکودک می روید، ساعت ۸:۳۰ صبح بیرون می آیید، روز را در مهدکودک می گذرانید و ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به کلینیک برمی گردید.” گفت.

بسته به اندازه حیوان خانگی، کلینیک می تواند حداکثر ۴۵ سگ و گربه را در یک زمان در خود جای دهد. مردم می توانند غذای خود را بیاورند یا کلینیک آن را فراهم کند.

موریس گفت: «ما به شما اجازه می‌دهیم پتو، ملافه و اسباب‌بازی‌های خود را بیاورید تا سگ تا حد امکان با چیزهایی که با آن آشنا است راحت باشد.

حداقل یا حداکثر زمان سواری برای حیوان خانگی وجود ندارد. هزینه سگ ها از ۲۳ تا ۳۶ دلار در روز بسته به وزن آنها، با ۱۵ دلار اضافی برای مهدکودک. گربه سواری ۲۰ دلار در روز است.

مزارع برامر قیمت های مشابهی دارند. سگ در مزرعه ۳۰ دلار در روز است. پانسیون گربه ها روزانه ۲۰ دلار با ۶ دلار اضافی برای هر دو در روزهای اوج مصرف هزینه دارد. ۳۵ دلار سپرده غیر قابل استرداد وجود دارد.

جونز گفت که در لاکی داگ برای مهدکودک هزینه اضافی می پردازد تا زمانی که گاس ادامه می دهد، و به نظر می رسد که در نظر دارد در تعطیلات هواپیما سوار شود.

او آماده است تا از ماشین پیاده شود. جونز گفت او حتی خداحافظی نمی کند.

تامی برامر مالک مزارع برامر است که می تواند بین ۳۵ تا ۴۰ سگ و پنج گربه را در یک زمان سوار کند. او گفت برخی از مردم ترجیح می دهند حیوانات سواری کنند تا اینکه یک پرستار حیوان خانگی در خانه خود داشته باشند.

من موارد زیادی را دیده ام که آنطور که می گویند ظاهر نمی شوند، در اواسط پرواز نظرشان تغییر می کند یا سگ ها به دلیل بی اطلاعی از آن دور می شوند و سگ گم می شود. برامر گفت، در حالی که مردم خارج از شهر.

برامر و خانواده‌اش در این منطقه زندگی می‌کنند، و او گفت که کارکنانی دارند که در مناطقی مانند CPR برای حیوانات خانگی آموزش دیده‌اند و بیمه شده‌اند. ما می توانیم ایمنی و امنیت را فراهم کنیم تا (صاحبان) در هنگام سفر احساس امنیت و امنیت کنند.»

برامر گفت که سگ‌های مزرعه معمولاً بیرون بازی می‌کنند، استراحت می‌کنند و سپس بیرون می‌روند. از ساعت ۷ صبح تا ۶ بعدازظهر با حیوانات خانگی همراه باشید، سپس سگ ها را دوباره از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب بیرون بگذارید.

ما همیشه می گوییم سگ شما باید در تعطیلات اوقات خوبی داشته باشد.

به گربه ها اجازه داده می شود چندین بار در روز بیرون بروند و با نگهبانان بازی کنند.

لانه مزرعه دارای تهویه مطبوع، گرمایش و تخت است. برامر گفت که آنها فقط از صاحبانشان می خواهند که یک اسباب بازی بیاورند اما ملافه ای نداشته باشند زیرا ممکن است خفه شود. محل اقامت گربه ها شامل یک جعبه زباله و یک تخت است.

مزارع برامر از مالکان می خواهد که غذای حیوان خانگی خود را بیاورند. عکس های حیوانات خانگی در طول اقامت برای صاحبان آنها ارسال می شود. حداقل یا حداکثر زمان سواری برای حیوان خانگی وجود ندارد.

مزرعه قبلاً تا اوت رزرو شده است. برامر گفت که صاحبان حیوانات خانگی باید زودتر رزرو کنند، به خصوص اگر در تابستان و در تعطیلات سفر می کنند.

موریس همچنین بر رزرو قبلی برای سواری حیوانات خانگی تاکید کرد. وقتی هتل یا بلیط هواپیما یا هر چیز دیگری را که می‌خرند رزرو می‌کنند، باید آن را بخشی از رزرو خود کنند.»

-[email protected] یا ۲۵۶-۳۴۰-۲۴۶۰.