‘چه می شود اگر…؟’ وام در پایان مدت شرح داده شد

'چه می شود اگر...؟'  وام در پایان مدت شرح داده شد


این ماجراجویی بلندپروازانه است چه می شود اگر…؟ این هفته با قسمت پرفروش که قهرمانان را از طریق چند وظیفه در برابر Infinity Charged Ultron به ارمغان می آورد به پایان هیجان انگیز خود رسید. این یک مسابقه آهسته شبیه به بزرگترین مبارزاتی بود که در MCU دیده شده بود و فصل شوک ها و شگفتی ها را به طور کامل به ثمر رساند. دوست دارید آن را ببینید!

ما همچنین می خواهیم نمای خوبی پس از وام را ببینیم. در واقع ، این یکی از عناصر اصلی هنر مارول است. بنابراین ، انجام دهید چه می شود اگر…؟ آیا نمای بعد از وام وجود دارد؟ آیا برای بار دوم در کنسرت ظاهر می شود یا فیلم هایی را تماشا می کند؟ تباه کننده پیش بروید ، زیرا ما پاسخ سوالات شما را داریم.

میکند چه می شود اگر…؟ آیا در فینال صحنه پس از وام دادن وجود دارد؟

بله ، اتفاق می افتد! خوب ، واقعاً همینطور است میانی-Vision Vision ، بنابراین مجبور نیستید منتظر بمانید تا افتخار به پایان برسد تا آن را ببینید.

آنچه در داخل اتفاق می افتد چه می شود اگر…؟ سابقه بدهی مدت دار؟ چه می شود اگر…؟ فلسفه پس از بدهی توضیح داده شد

این صحنه در جشن مرگبار کاپیتان کارتر علیه ستاره لموریان باتروک به اوج خود می رسد. ساعت کارتر را به واقعیت خانه اش بازگرداند و ناخودآگاه او با ضربه سنگی برخورد کرد. با این حال نگران نباشید ، زیرا باتروک یک بیوه سیاه دارد که ناخودآگاه شوکه می شود. ناتاشا سپس کارتر را به سمت محموله کشتی راهنمایی می کند ، جایی که آنچه را که برای بازیابی فرستاده است می یابد – چیزی که هرگز انتظارش را نداشت. هومرا استومپر است.

چه می شود اگر...؟  - پایان - هیدرا استامپر
عکس: دیزنی +

آیا می دانید زره بزرگی که استیو راجرز در طول جنگ جهانی دوم بر تن داشت چیست؟ کارتر بلافاصله آن را تشخیص می دهد – سپس بیوه سیاه می گوید کسی داخل آنجا است. WTF؟!

چه کسی در زره Hydra Stomper است؟

واضح ترین پاسخ استیو راجرز است ، یا مردی که به سن 100 سالگی می رسد یا شاید خردسال ، یا سفر در زمان یا انیمیشن معلق. با این حال ، احتمالات دیگری نیز وجود دارد ، به ویژه هنگامی که فیلم در زمان بندی MCU موازی کاپیتان کارتر اتفاق می افتد و زمانی که ستاره Lemurian که ما می شناسیم فعال می شود.

این صحنه به موازات ماموریت Captain America: The Black Widow و Captain America در ابتدای سرباز زمستان اجرا می شود. پگی معمولاً حتی لباس های خاکستری ، سفید و آبی را با لباسی رنگارنگ می پوشد. در MCU که ما می شناسیم ، این کشتی تحت کنترل هیدرا بود – مانند کل سپر ، دقیقاً پس از آشکار شدن حمله هیدرا و سقوط سپر اتفاق افتاد. بنابراین اگر این کشتی یک هیدرا مخفی است ، چرا آنها یک هیدرا استامپر در انبار دارند؟ آیا آنها مدتها پیش آن را گرفتند؟ آیا آن را دوباره مرتب کردند؟

اگر داستان کاپیتان کارتر به موازات داستان کاپیتان آمریکا پیش می رود ، در اینجا شانس او ​​برای دیدن شخصی در گذشته است. شاید پگی همان چیزی را در مورد استیو بفهمد زیرا می فهمد که باکی در این مدت زنده بوده است. و اگر چه می شود اگر…؟ واقعاً به احساسات سرباز زمستان می پردازد ، شاید مغز استیو را شستشو داده و تمیز کرده است برای به جای هیدرا روی a هیدرا

باید تا فصل دوم صبر کنیم تا بفهمیم!

چه زمانی چه می شود اگر…؟ فصل دوم داره میاد؟

می دانیم فصل دوم در راه است ، هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست. با این حال ، ما می دانیم که حداقل برای دو قسمت از فصل 2 چه اتفاقی می افتد: یکی این هیدرا استامپر را نشان می دهد و دیگری یک قسمت نگه داری درباره گامورا و تونی استارک در ساکار است که به موقع به پایان نرسید. در فصل 1 به دلیل COVID-19.

برای اطلاعات بیشتر با Decider همراه باشید چه می شود اگر…؟ فصل 2.

جریان مدیریت چه می شود اگر…؟ در دیزنی +

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *