چه ems؟ همه چیز درباره ems از شایعه تا واقعیت


نقاط ضعف EMS

از آنجا که کاربران باید در روش EMS فعال باشند ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب تجهیزات EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد گردش خون می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت زیاد باعث افزایش سطح کراتینین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید مستقیماً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS دریافت کردند ، اما مربیان باشگاه تصور کردند که این آموزش را دریافت نکرده اند و از آنجایی که اخیراً از روش های EMS در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش کافی نمی تواند برای کاربران مشکل ساز شود.

عدم ارزیابی حداکثر توان الکتریکی موثر ، می تواند منجر به آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسه EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلا ذکر شد ، در روش EMS ، انقباضات شدید و پی در پی عضلات رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ها ، دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را بهبود می بخشد ، این امر باعث بهبود گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک طبیعی می شود. به دلیل اثر گرمایشی روش باریک تناسب اندام ، لازم نیست فرد تحت درمان را جابجا کنید زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها و کمک به بهبود گردش خون را دارد.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اقدامات مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها است. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که همه دستگاه های تناسب اندام به پوست و بافت چربی دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها نمی توانند روی عضلات کار کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به پوست و بافت چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارد اما به پوست یا چربی دسترسی ندارد. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و بنابراین وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

در Slim Fit علاوه بر اینکه ماهیچه ها را تحت تاثیر قرار می دهد ، روی پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت ترشح می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و همزمان ترشح هدفمند اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل است که شما بعد از مدتی تمرین عاشقانه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه EMS ، انقباض ماهیچه باعث افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها وجود دارد و افزایش آن باعث آسیب عضلانی می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از تجهیزات EMS آسیب عضلات را مشاهده خواهیم کرد.

اما در محل کار با Slim Fit ، هیچ مشکلی رخ نمی دهد ، زیرا در این روش ، تأثیر گردش خون را افزایش می دهد ، که گردش خون را بهبود می بخشد و از افزایش اسید لاکتیک جلوگیری می کند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان های Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن افراد هستیم ، بلکه با بالا بردن پوست بدون افتادگی ماهیچه ها نیز تناسب اندام را شاهد هستیم. خواهیم دید. علاوه بر این ، تناسب اندام یک راه م effectiveثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *