چگونه از نرم افزارهای درجه یک سازمانی برای رشد سریع کسب و کار خود استفاده کنید


برنامه های درجه یک شرکتی

آیا به دنبال تبلیغ سریع و آسان کسب و کار خود هستید؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید برنامه های کلاس سازمانی را در نظر بگیرید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا عملیات خود را کارآمدتر و مؤثرتر انجام دهید و نتیجه نهایی خود را بهبود بخشید. در این مقاله، مزایای استفاده از برنامه های کاربردی کلاس سازمانی برای بهبود عملکرد کسب و کار شما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

برنامه های مدرک پایه چیست؟

آنها به گونه ای طراحی شده اند که در برابر تقاضاهای بالای شرکت های بزرگ مقاومت کنند، بنابراین از برنامه های مصرف کننده استاندارد قوی تر هستند. آنها همچنین معمولاً گرانتر هستند و ویژگی های بیشتری نسبت به طرح کسب و کار کوچک متوسط ​​ارائه می دهند.

چند نمونه از برنامه های سازمانی سطح بالا عبارتند از:

  • Salesforce: یک برنامه CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) که به تیم های فروش کمک می کند تا سرنخ ها و مشتریان را پیگیری کنند.
  • Slack: یک برنامه ارتباطی که به اعضای تیم کمک می کند تا در پروژه ها ارتباط برقرار کنند و با آنها همکاری کنند.
  • G Suite: مجموعه ای از برنامه های بهره وری که شامل Gmail، Calendar، Drive، و Docs می شود.

نمونه های دیگر عبارتند از Oracle CRM، SAP Business One و Microsoft Dynamics 365.

از آن برای پخش جریانی داده ها، ایجاد گزارش ها و داشبورد استفاده کنید

اگر برای انجام این کار به برنامه‌های درجه یک سازمانی نیاز دارید، وب‌سایت‌های تخصصی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند قیمت‌ها را نقل‌قول کنید، آزمایش‌های رایگان را شروع کنید یا نسخه نمایشی رزرو کنید.

گزینه های زیادی وجود دارد، بنابراین می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد. افرادی که از اتصال دهنده power BI Jira استفاده می کنند نیاز به ایجاد مدل های پیچیده در Power BI Desktop با مقیاس پذیری اثبات شده و پشتیبانی کلاس تجاری را نشان می دهند. شرکت ها می خواهند داده های Jira را صادر کنند، صادرات خود را سفارشی کنند و از امنیت داده های Jira اطمینان حاصل کنند.

از آن برای بهبود بهره وری و افزایش امنیت استفاده کنید

برنامه هایی در سطح سازمانی که برای کمک به شرکت ها برای بهره وری بیشتر طراحی شده اند. به عنوان مثال، Salesforce می تواند به تیم های فروش کمک کند تا معاملات بیشتری را ببندند، و Slack می تواند به اعضای تیم کمک کند تا سریع تر و کارآمدتر ارتباط برقرار کنند.

این برنامه ها اغلب با ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند احراز هویت دو مرحله ای و رمزگذاری داده ها ارائه می شوند. این امر به ویژه برای شرکت هایی که اطلاعات حساس را مدیریت می کنند بسیار مهم است.

از آن برای خودکارسازی وظایف و مدیریت حجم زیادی از داده ها استفاده کنید

برنامه‌های درجه یک سازمانی می‌توانند کارهایی را که در غیر این صورت به صورت دستی انجام می‌شوند، خودکار کنند. این می تواند زمانی را برای شما و کارمندانتان آزاد کند تا روی فعالیت های دیگری تمرکز کنید که می تواند به رشد کسب و کار کمک کند.

اگر با چندین مشتری یا محصول سر و کار دارید، استفاده از نرم افزاری که بتواند حجم زیادی از داده ها را مدیریت کند بسیار مهم است. این برنامه ها می توانند به جلوگیری از باگ ها، خطاها یا خرابی ها کمک کنند.

از عیب ها آگاه باشید

برای اینکه بیشترین بهره را از برنامه های خود ببرید، مهم است که این گزینه را زیر نظر داشته باشید. خرید اپلیکیشن‌های سازمانی گران‌تر است، بنابراین باید بودجه خود را بر این اساس اختصاص دهید.

اشکال دیگر این است که به دلیل داشتن ویژگی های بیشتر، راه اندازی و استفاده از آنها می تواند پیچیده باشد. به عنوان مثال، اگر با نرم افزار CRM آشنا نباشید، پیکربندی Salesforce ممکن است دشوار باشد، و اگر با برنامه های چت آشنا نباشید، Slack می تواند گیج کننده باشد.

عاقلانه است که قبل از خرید به صورت آنلاین تحقیقات زیادی انجام دهید و با یک متخصص صحبت کنید. اگر عاقلانه انتخاب کنید، برخی از برنامه های کاربردی پیشرفته را در دستان خود خواهید داشت. با نصب و استفاده مناسب، می توانید از قدرت آنها برای رشد و گسترش کسب و کار خود مانند قبل استفاده کنید.